سوال در زمینه ساخت فروشگاه

mbf

Member
من خیلی کم راجع به فروشگاهها میدانم ممنون میشوم راهنمایی کنید
قصد دارم یک بانک مقاله راه اندازی کنم که مقالات در آن به صورت PDF برای فروش گذارده شوند. برای اتصال به پراخت چه باید بکنم؟
و دوم اینکه اگر بخواهم این سیستم را راه اندازی کنم کدام ماژول مطمئن تر و کاربردی تر است؟
میخواهم فروشگاهی داشته باشم که مقالات دوستانم را در آن برای فروش قرار دهم. به هر شخصی یک یوزر و پسورد دهم تا بتوانند تعداد فروش مقالات خودشان را چک کنند.
و اینکه هر مقاله شصت درصد برای آنها و چهل درصد برای سایت محاسبه شود. برای این روند آیا راهی هست؟ چه امکانی را پیشنهاد میکنی؟

saraghk44

Member
مهاجرت به اتریش و تحصیل در این کشور ممکن است یک فرصت عالی برای گسترش دانش و تجربه شغلی باشد. در زیر به چند مرحله برای مهاجرت و تحصیل در اتریش اشاره شده است:1. **انتخاب دوره تحصیلی:**- ابتدا باید تصمیم بگیرید که در چه رشته‌ای می‌خواهید تحصیل کنید. اتریش دارای دانشگاه‌های با سابقه و برنامه‌های تحصیلی متنوعی است.2. **آموزش زبان:** - برخی از برنامه‌های تحصیلی به زبان آلمانی یا زبان انگلیسی ارائه می‌شوند. بسته به دوره و دانشگاه، ممکن است نیاز به یادگیری زبان محلی (آلمانی) داشته باشید.3. **انتخاب دانشگاه و برنامه تحصیلی:**—- پس از انتخاب رشته، باید دانشگاه و برنامه تحصیلی مورد نظر را انتخاب کنید. بررسی شرایط پذیرش، امکانات دانشگاه، و شهریه مهم است.4. **درخواست پذیرش:**- درخواست پذیرش را به دانشگاه ارسال کنید. این مرحله شامل ارسال مدارک، اطلاعات تحصیلی، و در بعضی موارد مصاحبه است.5. **ویزای تحصیلی:** پس از دریافت پذیرش، باید ویزای تحصیلی را درخواست کنید. بررسی نیازمندی‌ها و مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا مهم است.6. **آمادگی برای زندگی در اتریش:*- مطالعه درباره فرهنگ محلی، سیستم آموزشی، و زندگی روزمره در اتریش اهمیت دارد. همچنین باید مسائل مالی، مسکن، و بیمه را مدیریت کنید.قبل از هر مرحله‌ای، توصیه می‌شود که با دقت اطلاعات مرتبط با دانشگاه‌ها، برنامه‌های تحصیلی، و الزامات مهاجرت به اتریش را بررسی کنید و در صورت نیاز از مشاوره مراکز معتبر یا دفاتر مهاجرت بهره‌مند شوید.

جدیدترین ارسال ها

بالا