سوال در باره امضاءها

babak.m

Member
من توی کنترل پنل امکان ایجاد امضاء رو بستم... ولی چرا دیده میشه بعضی ها از کاربرا تو محل امضا هاشون مطالبی گذاشتن ؟

hhhhaaaa

Member
ایمیل فعال سازی دریافت کردید؟ و نام کاربریتون رو فعال کردید؟
قبلا میتونستید بزارید ؟ یا نه ؟

babak.m

Member
مثل اینکه بد توضیح دادم

من مدیر یه فروم هستم...امنکان ایجاد امضاء رو برای ثبت نام شده ها بستم...ولی بازم بطور اتفاقی میبینم که تک و توک دارن از امکان امضاء استفاده می کنند

Silver PC

Well-Known Member
من فکر می کنم شما ادمین هستید

جناب hhhhaaaa ایشون کالربر معمولی نیستن که بخوان ایمیل فعال سازی و .... دریافت کنن
خب اونا حتما از روز اول گذاشتن که الان وجود داره !

الان میخواهید امضا همه برداشته بشه ؟!

babak.m

Member
من فکر می کنم شما ادمین هستید

جناب hhhhaaaa ایشون کالربر معمولی نیستن که بخوان ایمیل فعال سازی و .... دریافت کنن
خب اونا حتما از روز اول گذاشتن که الان وجود داره !

الان میخواهید امضا همه برداشته بشه ؟!

نه بعد از اینکه این امکان رو برداشتم بعد از اون تاریخ این مورد دیده شده چند ساله از این مسئله میگذره..ولی گاه به گاه دیده میشه که دارن از امضا هاشون استفاده می کنن...تا بحال دیده نشده این مسئله برای شما ؟

اگه بشه همه امضا ها برداشته بشه خوبه...برای آینده هم یا میگیرم که هر چند وقت یکبار همه امضاها رو پاک کنم

Silver PC

Well-Known Member
نه بعد از اینکه این امکان رو برداشتم بعد از اون تاریخ این مورد دیده شده چند ساله از این مسئله میگذره..ولی گاه به گاه دیده میشه که دارن از امضا هاشون استفاده می کنن...تا بحال دیده نشده این مسئله برای شما ؟

نه همچین چیزی ندیدم !

اگه بشه همه امضا ها برداشته بشه خوبه...برای آینده هم یا میگیرم که هر چند وقت یکبار همه امضاها رو پاک کنم

حاالا چرا میخواهید امضا ها پاک بشه ؟!
خب اگه کاربران امضا داره محدودن امضاشونو دستی پاک کند ( ویرایش از ادمین سی پی )

جدیدترین ارسال ها

بالا