سوال درمورد ويندوز مديا سنتر؟

سلام دوستان خسته نباشيد آقا من هميشه ويندوز مديا سنتر نصب ميكنم و خيلي خوب كار ميكرد ولي
جديدن كه نصب كردم بعد اتصال به نت و باز كردن سايتهايي يه دفعه اينترنت اكسپلور بسته ميشه
و تو دسكتاپ يك خطر ميده و يك دانلود كه بعد رست دستگاه ديگه بعد بالا اومدن ويندوز روي هيچ چيز
نميشه كليك كرد و اينجاس كه من بدبخت ميشم آيا اين ويروس جديد هست؟

سلام
چه آنتي ويروسي رو سيستمت داري؟ اخطاري رو كه ميده رو بنويس.
موفق باشي

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز اون پیغام خطا که به شما میده را باید بگی‌ ... اگر بشه یک تصویر از Desktop خودت بگیر و در اینجا قرار بده همینجوری می‌شه حدس زد که مشکل یا از ویروس هستش یا از Spyware ...

والا من ويندوزم رو عوض كردم به سرويس پك 1 اما يك سايت توي دسكتاپ داد كه ميرفتم توش
دانلود يك نرم افزار ضد ويروس بود ولي به نظر شما چه ويندوزي الان بهتر جواب ميده راستي توي سرويس
پك 1 هم توي اينترنت يك پيغام هايي ميده توي كادر ولي بيخودي هست حالا چه ويندوزي خوبه؟

Parham

Well-Known Member
خوب پس مشکل شما هنوز در جای خودش هستش ... شما باید از نرم افزار های Anti Spyware استفاده کنی‌ تا بطور کامل این مشکل را حل کنی‌ من بهت بهترین برنامه در این زمینه که Spy Sweeper معرفی‌ می‌کنم که دانلود کنی‌ و پس نصب و ارتقا سیستم خودت را به طور کامل پاکسازی کنی‌ . در مورد اینکه کدام ویندوز خوب هستش به تابع ویندوزی خوب هستش که به روز باشه و تمام مسائل به روز کننده در اون اعمال شده باشه ... برای دیدن تاپیک مربوط به برنامه Spy Sweeper در همین انجمن میتونی‌ اینجا را ببینی‌ ...

جدیدترین ارسال ها

بالا