سوال درخصوص گزینه Automate در منوی فابل

mina◙2

Member
سلام
من هر چی مخ ریختم و توی گوگل سرچ کردم نفهمیدم عاقبت این آیتم برا چیه؟ و هر یگ از آیتمای توی منوی اون چه کار می کنن
ممنکه اول خودش رو برام تعریف کنین و بعد عملکرد آیتم هاش رو بهم بگین؟ (لطفا ساده باشه تا مخ من هم بکشه)
ممنون

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
همونطور از اسمش هم که مشخص هست اتوماتیک و به طور خودکار ...
مثلا batch یا pdf presentation یا creat droplet و حتی بعضی پلاگین هایی که نصب میکنید ممکنه توی این بخش میانبر داشته باشند! مثل perfect resize یا ...
خوب به طور ساده میگم
شما مثلا یک اکشن تغییر سایز و یا هر اکشن دیگه ای رو دارید که روی یک عکس یک کار مشخصی رو انجام میده؛ حالا تعدادی عکس دارید که میخوای این تغییرات روی اون اعمال شه
اینو به این قسمت batch میسپاریش و اکشنتو انتخاب میکنی و بقیه گزینه ها رو ست میکنی و اتوماتیک این کار رو براتون انجام میده و لازم نیست شما هر بار برای هر عکس یک پروسه طولانی طی کنید
و یا از طریق گزینه pdf ... میتونید تصاویر رو به صورت یک pdf در بیارید و تنظیمات پسورد و ... رو روی اون ست کنید
و یا از طریق droplate میتونید توی یک سایز مشخص به سادگی تصویر رو پس از ایجاد دراپلت ؛ دراگ دراپ کنید توی اون و به صورت اتوماتیک خروجی بهتون بده!
و ...
امیدوارم متوجه شده باشید

milad atabaki

New Member
سلام
تو رو خدا یکی من رو در رابطه با گزینه های توی این منو راهنمایی بکنه
آخه باید یه تحقیق مفصل در رابطه باهاش ارائه کنم و هر چی هم توی اینترنت و سایتای ایرانی گشتم نتونستم عاقبت جواب درستی بگیرم
لذا می شه یکی به تفکیک گزینه ها بگه هر کدوم چه کار می کنن؟
Batch
PDF Presentation
Create Droplet
Crop and Straighten Photos
.....
هر چی بهشون ور رفتم نتونستم بفهمم چی هستن
ضمنا لطف کنید و آدرس آموزش ندید آخه تموم آموزشای اینترنت رو خوندم و همه صرفا توی کاراشون برای لحظاتی از یه قسمتی از این گزینه ها استفاده کردن و هیچ چی نمی شه ازشون در آورد
تو رو خدا راهنمایی کنید (حتی همین هم که بگین هر کدوم به درد چه کاری می خورن برای شروع کارم خیلی عالیه)

جدیدترین ارسال ها

بالا