سوال درباره گرفتن نمایندگی دومین

maysam.m

Well-Known Member
با سلام خدمت دوستان و کاربران محترم انجمن
از دوستان باتجربه در این زمینه چند تا سوال دارم که امیدوارم بنده را راهنمایی کنند.
1. نحوه گرفتن نمایندگی دامین به صورت مستقیم برای ثبت دامین هایی مثل : .com , .net, .org , .biz , .info , .asia , . eu و دامینهایی از این قبیل از شرکت Directi چگونه است؟
• منظورم اینه که چقدر هزینه میخواد برای شروع ؟
• با توجه به اینکه من انگلیسی ام خوب نیست چقدر ممکنه مشکلات برایم به وجود بیاد؟
2. گرفتن نمایندگی دامین به صورت غیر مستقیم از شرکتهایی ایرانی از Direct چگونه است؟
• هزینه آن برای شروع چقدر است؟
• آیا آنها میتوانند به دامین های ثبت شده ما دسترسی داشته باشند؟ و همچنین دامینهای ما رو به مالکیت خودشون در بیاورند؟
• آیا ارزش اعتماد کردن را دارند؟ چگونه بفهمیم که آنها ریسیلر مستقیم هستند و خودشون ریسیلر نیستند؟
• مزیت و محدودیتهای این کار نسبت به گرفتن نمایندگی مستقیم چیست؟
3. نحوه گرفتن نمایندگی دامینهای .ir چگونه است؟
• هزینه برای ریسیلر شدن به صورت مستقیم از nic.ir چقدر است؟
• این قرارداد چگونه است؟ و مدت آن چقدر است؟
• آیا شرایط خاصی دارد؟
4. گرفتن نمایندگی دامین از نمایندگان nic.ir چگونه است؟
• هزینه آن برای شروع چقدر و برای هر دامین چقدر است؟
• نحوه سیستم آنها چگونه است؟ منظورم اینه که چگونه آنها هم نمایندگی میدهند؟
• مزیت و محدودیتهای این کار نسبت به گرفتن نمایندگی مستقیم از nic.ir چیست؟

hami131

Member
من خودم زیاد راجع به این موضوع تحقیق کردم
در مورد ir که خطری نیست هرکی شارژ کرد مشکل نداره

در مورد دایرکت اگر میخوای همه چی دست خودت باشه تنها راه این که 199$ بدی تا خیالت راهت باشه (البته فکر کنم ودیعه باشه و بتونی خرج کنی ولی مطمئن نیستم)
مشتری یا ریسلر باشی هر کاری بخواد طرف میتونه انجام بده اگر به ریسلری یا مشتری اصرار داری حتما از شرکت های ثبت شده و با فاکتور رسمی خرید کن

راه حل بهتر برای دامین های بین المللی این هست البته اگر کارت ثبت دامین نیست (تعداد محدود) در name که هیچ مشکلی با ایران هم نداره یه اکانت درست کنی و اکانت رو شارژ کنی خودت یا دیگران و بعد ثبت کنی

به انگلیسی چندانی نیاز ندارید اصولا اگر اشباهی نکنید مشکل خیلی کم پیش میاد
موفق باشید

maysam.m

Well-Known Member
من خودم زیاد راجع به این موضوع تحقیق کردم
در مورد ir که خطری نیست هرکی شارژ کرد مشکل نداره

در مورد دایرکت اگر میخوای همه چی دست خودت باشه تنها راه این که 199$ بدی تا خیالت راهت باشه (البته فکر کنم ودیعه باشه و بتونی خرج کنی ولی مطمئن نیستم)
مشتری یا ریسلر باشی هر کاری بخواد طرف میتونه انجام بده اگر به ریسلری یا مشتری اصرار داری حتما از شرکت های ثبت شده و با فاکتور رسمی خرید کن

راه حل بهتر برای دامین های بین المللی این هست البته اگر کارت ثبت دامین نیست (تعداد محدود) در name که هیچ مشکلی با ایران هم نداره یه اکانت درست کنی و اکانت رو شارژ کنی خودت یا دیگران و بعد ثبت کنی

به انگلیسی چندانی نیاز ندارید اصولا اگر اشباهی نکنید مشکل خیلی کم پیش میاد
موفق باشید

با سلام
خیلی ممنون و دستتون درد نکنه دوست عزیز بابت راهنمایی

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا