سوال درباره كپي رايت كليپ

با سلام خدمت همه . شرمنده كه در اين محل اين سوال رو مطرح ميكنم . لطفاً همه اساتيد جواب بدهند . به نظر شما اگر يك نفر از فروش كليپ فلش يك آهنگساز مبلغي دريافت كنه با قانون كپي رايت copyright يا با اصل جوانمردي fair play منافات داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آيا شامل قانون كپي رايت ميشه ؟؟؟؟؟

oxygenws

Active Member
به نظر من اگر پول هم دريافت نكنه مي تونه خلاف كرده باشه، چون شايد صاحب اثر راضي نباشه....
موفق باشيد، اميد

Masih

Well-Known Member
سلام!

دوست عزيز اگر قرار به استفاده از يك قانون باشه بايد در همه موارد استفاده كرد نه فقط يك مورد خاص! قانون كپي‌رايت فعلا در كشور ما رسميت نداره پس رعايتش هم توجيح عقلاني نداره!

!!!!!! so what

با احترام به هر حال يك چيزي به اسم وجدان هم داريم . حتي اگر سران كشور اين قانون را نپذيرند . مثل همين برنامه كرك شده فلش ام ايكس شايد به نوعي سرقت محسوب شود كه در همين انجمنها ارايه مي شود .

iRWEBDES

Active Member
ali feridoonfard گفت:
با احترام به هر حال يك چيزي به اسم وجدان هم داريم . حتي اگر سران كشور اين قانون را نپذيرند . مثل همين برنامه كرك شده فلش ام ايكس شايد به نوعي سرقت محسوب شود كه در همين انجمنها ارايه مي شود .
كپي رايت رو ما كاربران بايد به اينترنت و صنعت آيتي ايران هديه كنيم نه كه به زور ما رو وادار به اين كار كنند
در ضمن همونطور كه ما دوست داريم كپي رايت باشه به نظر من بايد اوپن سورس هم تو سايتهاي ايراني مد بشه

مهرداد كوهي

آقا شما خودتو جاي صاحب اثر بگذار . از كرك برنامه اي كه با هزار زور و زحمت طراحي كردي و به حقوق مادي ومعنوي اثر چشم دوخته اي ناراحت نمي شي ؟؟؟؟؟ البته آنطوذ كه من برداشت كردم استفاده با ذكر منبع مجاز است !!!!!!!!

iRWEBDES

Active Member
ali feridoonfard گفت:
آقا شما خودتو جاي صاحب اثر بگذار . از كرك برنامه اي كه با هزار زور و زحمت طراحي كردي و به حقوق مادي ومعنوي اثر چشم دوخته اي ناراحت نمي شي ؟؟؟؟؟ البته آنطوذ كه من برداشت كردم استفاده با ذكر منبع مجاز است !!!!!!!!
بله با ذكر منبع و نام كامل وب سايت مورد نظر مجازه بعضي فكر ميكنن كه اگه بنويسن از كجا مطالب اومده بد ميشه واسشون و كاربرا فكر ميكنند كه صاحب سايت هيچي بلد نيست اما واقعا وقتي نام و نشاني اصلي صاحب اثر رو درج كني كلاس كارت به نظر من ميره بالا

مهرداد كوهي

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
علي آقا منم حرف شما رو كاملا قبول دارم..
ولي اين موضوع رو قبول دارين كه اگر ما بخوايم از اين برنامه ها بصورت قانوني استفاده كنيم چقدر بايد هزينه كنيم؟!

مجيد

مجيد جان اولاً بايد از سايت بسيار خوب و زيبايت تشكر كنم و از >> شهران هكر <<< هم ممنون كه اين سايت بسيار خوب رو به من معرفي كرد . من در حال طراحي يك سايت هستم كه به اميد خدا تا يك ماه ديگر راه مي افتد كه در آن سايت از آموزشهاي تو حتماً استفاه مي كنم . اما در مورد قيمت به هر حال بايد خودمونو آماده كنيم تا چند وقت ديگه كه احياناً اين قانون توسط ايران امضا مي شه آمادگي پرداخت پول هايي از اين قبيل رو داشته باشيم . شايد من سيوالم رو بايد اين جور اصلاح كنم كه ::: آيا از ترجمه يك اثر حقوق مادي متوجه صاحب اثر هست يا نه ؟؟؟؟ در ضمن ذكر نكردن منبع اثر بزرگترين خيانت به صاحب اثره كه از جوونمردي ايراني به دوره و اين عقيده منه !!!!!!

در ضمن اگر من از آموزش هاي مفيد شما استفاده كردم (كه حتماً مي كنم ) مطمين باش كه منبع و لينك سايت تو را هم مي گذارم . كاري كه قصد دارم در مورد تمام مقالات مورد استفاده در سايت خودم انجام دهم . راستي كسي ميدونه چه بر سر ara4u.com اومده ؟؟؟؟ بالا نمي آد .

جدیدترین ارسال ها

بالا