(سوال) خروجی 3d max بصورت لایه های جدا؟

lmajid2

New Member
سلام من تو رندر نهایی کارم (که چندین ابجکت داره )؛ میخوام کارم رو به فتوشاپ ببرم و ویراش کنم
می خواستم ببینم میشه این تصویر رو بصورت لایه لایه (شبیه همون چیزی که تو فتوشاپه) انتقال داد به فتوشاپ
آخه این جوری دست آدم خیلی بازتره

ببینید من منظورم اینه که مثلا توی یک صحنه کف پارکت هستش و یک صندلی هم روی پارکته ما میخوایم جری رندر کنیم که توی یک لایه صندلی باشه و توی یک لایه دیگه صندلی نباشه و فقط پارکت باشه .. و ببریمشون توی فتوشاپ و اگر لازم بود اونجا صندلیرو اضاف کنیم
آیا همچین چیزی شدنی هستش؟؟؟؟؟؟
یا نه؟؟؟

lmajid2

New Member
,,, مثلا یه درخت تو تصویر هست که رنگ مناسبی نداره و فقط میخواین تو فتوشاپ درخت تحت تاثیر تغییر رنگ باشه.
در صورتی که انتخاب برخی آبجکت ها (مثه همین درخته) تو فتوشاپ خیلی وقت گیر و سخت هست
و اگه بصورت لایه لایه بیاد...؟؟!!

(اگه اشتباه نکرده باشم) یه شایعاتی شنیده بودم در مورد اینکه تو vray3 میشه از یه آبجکت خاص فقط رندر گرفت... البته به شرط اینکه تحت تاثیر نورها و انعکاس و... اطرافش هم قرار بگیره..؟؟!! این شدنیه؟؟

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
محسن لوتی اسپم نکنید .

شما میتونید از Matt در رندر المنت استفاده کنید ، ابجکت هارو میتونید تکی یا لیستی انتخاب کنید بعد از رندر راحت میتونید ماسک کنید .

(اگه اشتباه نکرده باشم) یه شایعاتی شنیده بودم در مورد اینکه تو vray3 میشه از یه آبجکت خاص فقط رندر گرفت... البته به شرط اینکه تحت تاثیر نورها و انعکاس و... اطرافش هم قرار بگیره..؟؟!! این شدنیه؟؟
این جملتون یکم من رو خندوند D:
این قابلیت تو ویری 3 نیازی نیست باشه چون از مکس 1 بوده !
کافیه تو Render Setup حالت Region رو بزارید رو Selected Objects

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
امیدوارم همیشه خندون باشی ولی به دیگران نخندی

ادب مرد ؛ به زِ "هنروتخصص" اوست

شما که اینقدر با ادب هستید تشکر کردن از وقتی که دیگران برای شما هم میگذارد جزو ادب محسوب میشه !

ادب مرد ؛ به زِ "هنروتخصص" اوست

من قصد تمسخر نداشتم ، فقط همونطور که گفتم یکم خندم گرفت که اگر بهتون بر خورده عذر خواهی میکنم .

موفق باشید .

آقا سلام عزیز نشدش میشه کمکمون کنید ببینیم این کار چجوری امکان پذیره؟؟

کدومش ؟

کافیه تو Render Setup حالت Region رو بزارید رو Selected Objects

اینو میگم بیشتر توضیح بدید من با فرم بافر کار میکنم بیشتر ترو خدا بگید چجوری میشه این کارو کرد که یک جسم رندر نشه و یک بار کاری کنیم که اون جسم فقط رندر بشه

جدیدترین ارسال ها

بالا