سوال:تبدیل حرفه ای psd به html

با سلام
از متخصصان حرفه ای تقاضا دارم که روشی را برای تبدیل PSD به قالب سایت یا همان HTML پیشنهاد کنند.
ضمنا این را هم می دانم که با Slice می شود این کار را انجام داد.اما این کار تمامی سایت را به صورت عکس در می آورد.
من می خواهم قسمت هایی که دارای متن است یا بعدا باید کارهای دیگری روی آنان صورت گیرد به صورت داینامیک باشند(یعنی قابل ویرایش)
از شما ممنونم

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام دوست عزیز .
برای تغییرات بیشتر شما حتما باید طراحی وب رو بلد باشین و به زبان های html و css مسلط باشید .
در غیر این صورت بهترین کار سپردن مراحل کار به یه طراح وب حرفه ای هست .
که البته روش اول وقت و روش دوم پول نیاز داره .
سوالی بود در خدمتم .
موفق باشید .

Mohammadreza

Well-Known Member
نوشتيد تبديل حرفه اي و گرنه بهتون مي گفتم كه با دريم ويور و فرانت پيج و ... هم مي تونيد اين كار رو انجام بديد !

sharktech

کاربر فعال
نوشتيد تبديل حرفه اي و گرنه بهتون مي گفتم كه با دريم ويور و فرانت پيج و ... هم مي تونيد اين كار رو انجام بديد !

حالا شما غیر حرفه ایشو بگو, بعد از این که غیر حرفه ای شدیم, حرفه ایشم بگو :rose:

pouya saadeghi

Active Member
مثلا شما طرحی که تو PS زدی رو با اسلایس جدا میکنی بعد اون قسمتایی که بدون عکس هم میشه ساخت (مثل بخش های یکرنگ) یا با عکس کم حجم تری میشه ساخت(مثل گرادیان ها) و... رو با CSS/HTML درست کنید و به جای تیبل Div بذارید و متن اضافه کنید و.... اینا :wink:

Saeed

Well-Known Member
سلام

منم با نظر E-Boy موافقم یا باید به CSS , HTML مسلط باشید یا به یه متخصص بسپارید.
سوالی بود در خدمتم.

موفق باشی :cool:

sharktech

کاربر فعال
... و به جای تیبل Div بذارید و متن اضافه کنید و.... اینا :wink:

شما این موضوع رو در چند جا گفتیم, ممنون میشم با مثال یه توضیحی بدین :rose:

و آیا این روش عاقلانه و نیمه حرفه ای هست ؟

مرسی

Saeed

Well-Known Member
به نظر من Div خیلی خیلی بهتر از Table هستش هم کد نویسی باهاش راحتره هم اینکه سرعت لود بی نظیری داره مثله Table نیست که باید تمامی مطالب و لود کنه بعد نشون بده.

sharktech

کاربر فعال
به نظر من Div خیلی خیلی بهتر از Table هستش هم کد نویسی باهاش راحتره هم اینکه سرعت لود بی نظیری داره مثله Table نیست که باید تمامی مطالب و لود کنه بعد نشون بده.

این معلومه که div خیلی بهتر از table هست, اما طراحی table خیلی راحتتر از Div هست و کنترل Div سخت هست ( حداقل برای من).

Saeed

Well-Known Member
این معلومه که div خیلی بهتر از table هست, اما طراحی table خیلی راحتتر از Div هست و کنترل Div سخت هست ( حداقل برای من).
Table هم مشکلات خاصه خودشو داره ، مانور دادن توی Div بسیار ساده تر از Table. یکمی باهاش کار کنی زود یاد میگیری

pouya saadeghi

Active Member
ممنون میشم با مثال یه توضیحی بدین
و آیا این روش عاقلانه و نیمه حرفه ای هست ؟

ببينيد تيبل از چند سلول تشكيل شده كه به جاي هر كدوم از اين سلول ها ميشه از يک div‏ استفاده كرد.
درسته كه استفاده از تيبل براي طراح سريع و راحته ولي در عوض سرعت لود صفحه خيلي كم ميشه و شما هم محدوديت هاي زيادي در طراحي عناصر داخلي هر سلول جدول خواهيد داشت.
استفاده از div‏ زمان بيشتري ميبره ولي سخت نيست. فقط كافيه سايز و مكان هر div‏ رو مشخص كنيد.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا