سوال : برای ساختن یک نرم افزار اتوران بیوگرافی شهدای استان

succes

Member
سلام دوستان

با چه نرم افزاری میتونم یه نرم افزار جامع اطلاعاتی برای شهدای استان بنویسیم ؟

پروپوزال کاری این هست :

بصورت اتوران اجرا میشه و آرم سازمان میاد و بعدش سخن رهبری و بعدش وارد منو ها میشه . مثلا 8 منو داریم و بعد از وارد شدن به برنامه 8 پلاک به ترتیب میاد پایین و منو هارو تشکیل میده و مثلا یکیش که میزنی بیگرافی هدا میره و شهدا رو لیست میکنه و رو هر کدوم هم کلیک کردنی اطلاهعات راجب اون شهید رو نشون میده.

من این مورد رو با مولتی مدیا بیلدر کار کردم ولی (صفحات اولیه اش رو ) . دو تا نقص به نظرم میاد . مولتی مدیا بیلدر اگر 500 صفحه رو توش جا بدم سنگین خواهد شد (نمیدونم نظرم درسته یا نه) فایل ها EMbedded نخواهد بود و External هست

و اینکه از نظر گرافیکی خیلی خشکه . نمیشه مثلا این اومدن پلاک هارو توش جا داد و من منو ساده چیدم و این نرم افزار ، مهم تر از اطلاعاتش ، گرافیکشه که گفتن خیلی باید عالی باشه و پلاک ها دونه دونه از بالا بیان منو تشکیل بدن و مثلا رو هر منو رفتنی یه کبوتر پر بزنه بغلش و ازین حرفا .

چه نرم افزار هایی رو پینهاد میکنید برای این کار و چه سورس آموزشی پیشنهاد میکنید ؟ بصورت مبتدی هم با فلش کار کردم و مولتی مدیا بیلدر هم حرفه ای کار کردم.

ممنون میشم راهنماییم کنید

tomart

New Member
سلام با فلش می شه انجام داد ولی باید مسلط باشی

به نظر من با نرم افزار visual studio کار کن هر جا افکت لازم بود از تو فلش ببر اونجا

succes

Member
نظرتون در مورد AutoPlay Media Studio چی هست ؟

چون وقت کمه مجبورم با این برنامه جلو برم با همراهی دیتابیس SQLite

لطفا نظراتتون رو بفرمایید و جلوه های ویژه هم دیگه اهمیتش کمتر شده باید بریم جلو و کسایی هم که با این برنامه کار کردن اعلام حضور کنند باهاشون تماس بگیرم

حق مشاوره محفوظ خواهد بود.

ava282009

Member
مهاجرت به اتریش و تحصیل در این کشور ممکن است یک فرصت عالی برای گسترش دانش و تجربه شخصی باشد. در زیر به چند مرحله برای مهاجرت و تحصیل در اتریش اشاره شده است:1. **انتخاب دوره تحصیلی:* - ابتدا باید رشته تحصیلی و سطح تحصیلات خود را انتخاب کنید. اتریش دارای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی با سطح بین‌المللی است.2. **آموزش زبان:*—- - برخی از دوره‌ها به زبان آلمانی یا زبان انگلیسی ارائه می‌شوند. اگر زبان آلمانی مورد نیاز است، باید زبان آلمانی را یاد بگیرید. اگر برنامه به زبان انگلیسی است، شاید نیازی به آزمون زبان انگلیسی مانند IELTS یا TOEFL نداشته باشید.3. **انتخاب دانشگاه:** - اتریش دارای دانشگاه‌های با سابقه و معتبر است. قبل از انتخاب دانشگاه، به شرایط پذیرش، سطح تحصیلات، و شهرت دانشگاه توجه کنید.4. **درخواست پذیرش:**—- پس از انتخاب دانشگاه، باید درخواست پذیرش را به دانشگاه ارسال کنید. این مرحله ممکن است شامل ارسال مدارک، مصاحبه یا آزمون پذیرش باشد.5. **ویزای تحصیلی:** - پس از دریافت پذیرش، باید برای ویزای تحصیلی درخواست دهید. مطمئن شوید که مدارک ویزای مورد نیاز را به دقت تهیه کرده‌اید.6. **آمادگی برای زندگی در اتریش:**- مطالعه درباره شرایط زندگی، فرهنگ محلی، و سیستم آموزشی اتریش مهم است. همچنین باید مسائل مالی، مسکن، و بیمه را مدیریت کنید.قبل از شروع هر مرحله‌ای، توصیه می‌شود که با دقت اطلاعات مرتبط با دانشگاه‌ها، برنامه‌های تحصیلی، و الزامات مهاجرت به اتریش را بررسی کنید و در صورت نیاز از مشاوره مراکز معتبر یا دفاتر مهاجرت بهره‌مند شوید.

جدیدترین ارسال ها

بالا