سوال : افکت زیر چطوری ایجاد میشهـ !!

Saeed

Well-Known Member
کسی میدونهـ افکت زیر چطوری ایجاد میشهـ ؟

c82c571c159d46b9b458.jpg

81e8156af6f54dabad03.jpg

منظورم اوون قسمت لاین سفیداست .. !!

:rose:

به نظر من هم با نرم افزار هاي 3D درست شده چون با اونا انجام اين كار زياد سخت نيست ... و بعد از ايجاد افكت با نرم افزار هاي 2D آماده كردن ... ولي اگر منظورتون توي عكس 2 بعدي هست اگر ممكنه بذاريد چون فكر مي كنم متفاوت باشه ... اگر توي اين دو عكس دقت كني مي بيني كه مثلا اگزوز و قطعات ديگه موتور كه در پشت بدنه واقع شده هم داراي اين افكت هست و ديده مي شه ، كه اگر عكس 2 بعدي بود مشاهده و افكت دادن به قطعات پشتي امكان پذير نبود :wink: :rose:

30min

Banned
با Pen هم میشه درست کرد اما خیلی وقت گیر هستش .
اما معمولا برای ایجاد همچین جلوه هایی یک خروجی وایرفریم و یک خروجی رندر اصلی رو میگیرن و در دو لایه جداگانه در فتوشاپ ادیت میکنن .
عکس دو بعدی که میگی یک مثال از خودت در کن دکتر :wink:

jalaladdin

Active Member
دوستان عکس خیلی جالبی بود من به طراحی چنین عکسهایی نیاز دارم
اگه کسی می تونه آموزش حداقل بده یا لینکی بده ممنون می شم!

hamid

Well-Known Member
خوب این مخصوص نرم افزار 3 بعدیه که سگمنتاشو نشون میده که فکر میکنم با طراحی و تغییر بیس اصلی این شکلی شده

MeyGraph

دستیار مدیر انجمن گرافیک وکتوری
خوب این مخصوص نرم افزار 3 بعدیه که سگمنتاشو نشون میده که فکر میکنم با طراحی و تغییر بیس اصلی این شکلی شده

نه از بیس کار نیست ! اگه از بیس باشه باید Print Screen گرفته بشه .

این حالت رو در تنظیمات Render ایجاد می کنیم که Outline ها و Edges ها رو رندر بگیره. و یکبار هم بدون این تنظیمات و با فتوشاپ این 2 تصویر رو ترکیب می کنیم.

این ماشین هم براتون ترکیب کردم .

caregdes.jpg

mjedges.jpg

اگر یک مدل سه بعدی داشته باشید می تونید با استفاده از فتوشاپ CS4 و CS5 که قابلیت 3D دارد وارد فتوشاپ کنید ( 3D > New Layer from 3D file )

سپس به پالت 3D scene رفته ( Windows > 3D ) و در قسمت Render Setting گزینه Wireframe را انتخاب کنید و گزینه Edit با بزنید.

wireframe.png

در پنجره Render Setting می توانید تنظیمات بیشتری از قبیل نوع رنگ ، سایز خط ، جزئیات را اعمال کنید.

wireframe2.png

موفق باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا