سوال ؟؟ پرداخت انلاین درسایت چگونه ؟؟؟

light66

New Member
سلام

من میخوام خودم یک فروشگاه اینترنتی انلاین بسازم

سوالم اینه :

برای اینکه کاربر از طریق سایت من به درگاه اینترنتی بانک وصل بشه و پول واریز کنه ، و بعد از واریز سایت من لینک دانلود را اتوماتیک برای کاربر بفرسته باید چی کار کنم ؟؟

اتصال به سیستم بانکی چگونه ?? آیا سند و ثبت نام و اینها میخواهد ؟؟

متشکرم

royatemp

Member
سلام شما میتوانید از سیستم وردپرس و جوملا و اینا استفاده کنید ولی این کار شاید برات عذاب آور باشه
چون در هر حالت از کاربر عضویت میخوان و شاید برا کاربر جالب نباشه عضویت بنده میتوانم براتون سیستمی جهت این کار بزنم
یا راهنمایی کنم جهت زدن سیستم رایگان با وردپرس
لازم دونستی من میتونم کمکت کنم .

axrizan

New Member
سلام

من میخوام خودم یک فروشگاه اینترنتی انلاین بسازم

سوالم اینه :

برای اینکه کاربر از طریق سایت من به درگاه اینترنتی بانک وصل بشه و پول واریز کنه ، و بعد از واریز سایت من لینک دانلود را اتوماتیک برای کاربر بفرسته باید چی کار کنم ؟؟

اتصال به سیستم بانکی چگونه ?? آیا سند و ثبت نام و اینها میخواهد ؟؟

متشکرم

اول وردپرس رو نصب کن
بعد ووکامرس فارسی رو روش نصب کن
یه قالب فروشگاهی هم میتونی بخری براش که قیمت زیادی نداره زیر ۱۰۰ تومن هست
بعد میتونی از طریق ووکامرس محصولات دانلودی بفروشی هم میتونی عضویت رو اجبار کنی هم میتونی بدون عضویت بدی اما خب عضو شن بهتره
مشابه چیزی که میخوای رو ما برای خودمون زدیم با همین سیستم
اینم لینکشه
فروشگاه - ست اداری و کارت ویزیت
برای درگاه هم، هم میتونی از زرینپال که درگاه واسطه هست استفاده کنی هم میتونی بانک ملت که جز راحت ترین درگاهاس
زرین پال که راحته اما بانک ملت باید حساب داشته باشی توش و بعد بری به سایت به پرداخت و فرمو پر کنی برای بانک ملت نماد اعتماد الکترونیک اجباره باید داشته باشی
کل مراحلش به صورت گذرا اینی بود که عرض کردم
کمکی خواستی میتونی تو گروه تلگرامیمون سوالتو مطرح کنی هم من و هم بچه ها هستیم جواب میدیم
گروه تلگرام

royatemp

Member
اول وردپرس رو نصب کن
بعد ووکامرس فارسی رو روش نصب کن
یه قالب فروشگاهی هم میتونی بخری براش که قیمت زیادی نداره زیر ۱۰۰ تومن هست
بعد میتونی از طریق ووکامرس محصولات دانلودی بفروشی هم میتونی عضویت رو اجبار کنی هم میتونی بدون عضویت بدی اما خب عضو شن بهتره
مشابه چیزی که میخوای رو ما برای خودمون زدیم با همین سیستم
اینم لینکشه
فروشگاه - ست اداری و کارت ویزیت
برای درگاه هم، هم میتونی از زرینپال که درگاه واسطه هست استفاده کنی هم میتونی بانک ملت که جز راحت ترین درگاهاس
زرین پال که راحته اما بانک ملت باید حساب داشته باشی توش و بعد بری به سایت به پرداخت و فرمو پر کنی برای بانک ملت نماد اعتماد الکترونیک اجباره باید داشته باشی
کل مراحلش به صورت گذرا اینی بود که عرض کردم
کمکی خواستی میتونی تو گروه تلگرامیمون سوالتو مطرح کنی هم من و هم بچه ها هستیم جواب میدیم
گروه تلگرام
ووکامرس بدون عضویت نمیشه خرید کرد دوست عزیز

جدیدترین ارسال ها

بالا