سوالات: تاپیک بهینه سازی موتور جستجو (seo)

Cyletech

Member
من تمام این کار ها رو کردم اما من روزی 100 تا مطلب وارد سایتم میکنم اما گوگل روزی 5 صفحه به ایندکسش از سایت من اضافه میکنه
مثلا من الان حدود 4000 صفحه مطلب دارم اما گوگل 1200 تاشو ثبت کرده کلا نسبت به سایت من بسیار کند ایندکس میکنه صفحه ..چرا؟؟؟ هیچ کس تا حالا نتونسته درست جواب منو بده در هیچ انجمنی ..تمام تنظیمات seo v رو در cms خودم فعال کردم url هامو فارسی کردم و ...
گوگل وب مستر هم ثبت کردم سایت مپ رو هم دادم ..... اما باز هم در گوگل ...کند کند کند ثبت میشه صفحاتم .. البته یاهم که هیچ ... اون کلا فکر کنم 100 صفحه از سایت منو هم ثبت نکرده بعد از حدود 5 ماه !!! ممنون میشم کسی کمک کنه

من همان JA Network هستم و فقط ایدیم رو عوض کردم!

دوست عزیز داشتن تمام اون چیز هایی که در بالا گفتید اجباری هست و داشتنش هم برای خودتون خوبه اما فقط اونا نیست.

شما باید سایتتون رو هر روز بررسی کنید و با تکنولوژی روز بیاریدش بالا و مطالب داغ (hot) بزارید. نویسنده جمع کنید. به کاربراتون بگید که با sitemap.xml شما مشترک بشن. از همه مهم تر، شما باید عنوان، کلمات کلیدی و توضیح سایتی بهینه داشته باشید که در رابطه با وب سایتتون باشه. مطالب خیلی زیاد هست و یک موردی که خیلی ها ازم سوال می کنن اینه که یک روشی بگین که عنوان خوب برای سایتمون انتخاب کنیم.
خدمت شما و اون عزیزان اینجا عرض می کنم که امروز چون وقتم آزاده حتما یک آموزشی می نویسم که من هرچی تو گوگل جستجو کردم هیچی ازش نبود! و انجمن مجید آنلاین الین جایی هست که قرار داده میشه و اونم به دست من!!!

فقط رو سایتت تمرکز کن!!!

Cyletech

Member
سلام
من به اشتباه دو متا تگ زیر را در سایتم گداشتم که بعدا فهمیدم باعث شده تمام ایندکس پیج ها و ورودی هام از گوگل به خاطر اشتباه در استفاده کردن از اونها پریده

<META name="robots" content="NOINDEX,NOFOLLOW" />

<META name="googlebot" content="NOARCHIVE, NOODP, NOSNIPPET" />

الان متا اولی رو کردم : "index, follow "
و متا دومی رو کلا حدف کردم ، اما با گذشت یک هفته هنوز سایتم به حالت اولیه برنگشته

راهی وجود داره؟ یا اینکه چه مدت باید صبر کنم؟
در ضمن تو آی دی گوگل هم که چک میکنم همچنان تعداد ایندکس هام در حال کم شدنه

لطفا کمکم کنید
http://parniaz.com

به نکته بسیار عالی اشاره کردید که فراموش کردم توضیح بدم. بسیار سپاس گذارم :oops:

خوب دوستان از جمله شما توجه کنید که با پیشرفت تکنولوژی این گوگل هم خودش رو آپدیت کرده و موردی رو به خودش اضافه کرده که تمام این متاتگ ها مخصوص روبات هاش هست رو میزاره تو جیبش. اونم داشتن یک فایل robots.txt هست که اون تو می تونید با استفاده از Disallow: و Allow: روبات ها رو هم از گوگل و هم تمام موتور های جستجو کنترل کنید.
باید عرض کنم که استفاده از این متا تگ اصلا جایز نیست و بهتر هست کلا حذفش کنید و یک فایل robots.txt بسازید و اون رو خوب بنویسید تا روبات ها خوب کنترل شوند.
اینم اضافه کنم که تو همون فایل هم کنترل های دیگه هم هست. مثلا Revisit و ... که اصلا نیازی بهش نیست. من پیشنهاد می کنم از این استفاده کنید:

PHP:
User-agent: *
Disallow: /engine
Disallow: /templates
Disallow: /backup
Disallow: /language
Disallow: /uploads

بجای Disllow و Allow هایی که من قرار دادم، واسه خودتون رو قرار بدید.

توضیح بیشتر:

Disallow برای عدم دسترسی
و َAllow برای دسترسی کامل هست

Cyletech

Member
خوب اره بالاخره این ها هم پست های فروشی که میزارند یکجوری متون داره که اگه بشه در xml نشون داد ضرر نمی کنیم.

k2-4u

Well-Known Member
یه مقالا در امضام گذتشتم (چون کمی کد php داشت . گذاشتم در بخش
php )

جدیدترین ارسال ها

بالا