سوالات «آموزش ساخت یک هویت کاربری با «Cakephp

Allahparast

Member
خیلی عالیه اگر کامل پیش بری و وسط راه قطع نکنیش خیلی خوبه
من وقتی شروع کنم پایانش با خداست :green:
کلا مرجع فارسی برای کیک خیلی کم هست . دیگه باید از حالت نرمال خارج بشیم و به طرف oo بریم تا پروژهامون استاندارد و ماژولار باشه

D.A.V.O.O.D

Member
من وقتی شروع کنم پایانش با خداست :green:
کلا مرجع فارسی برای کیک خیلی کم هست . دیگه باید از حالت نرمال خارج بشیم و به طرف oo بریم تا پروژهامون استاندارد و ماژولار باشه

به به ببین الله یار چه کرده ... :green:
خیلی کار خوبی کردی ، منتظر آموزش هات بی صبرانه هستیم .

Allahparast

Member
به به ببین الله یار چه کرده ... :green:
خیلی کار خوبی کردی ، منتظر آموزش هات بی صبرانه هستیم .
ما کاری نکردیم هرچی هم بلدیم از شما و چند تا از بچه های انجمن مثل hidensoft , sajad_maz , amir(zixet) و ...
خودم هم نمی گم فول فول هستم ولی هر چی از کیک یاد گرفتم از آموزش تصویری cakecms هست وتا اونجایی هم که یاد گرفتم تلاش می کنم در اختیارتان بگذارم . بعضی از دوستان کیک رو به صورت حرفه کاری می کنند اما به هر دلیلی نمی توانند آموزش بدند .
و تقاضا دارم از پشتیبان های فارسی این فریم ورک که تا کسی این فریم ورک را نتونه درک کنه و فقط در حد ساخت کنترلر یا استفاده از acl یا helpers یا behaviors و ... اون هم به زور بدونه , پشتیبانی چه فایده ای داره

به امید اون روزی که مراجع کامل فارسی بهتری برای کیک نوشته بشه :rose:

zoghal

Active Member
خیلی خوشحالم می بینم تو مجید آنلاین هم این کیک پی اچ پی نفوز کرده دوستانی که مایل به همکاری در آموزش یا فراگیری این فرم ورک هستند می توانند به فروم تخصصی فارسی کیک پی اچ پی به آدرس cakephp.ir مراجعه کنند.

Masoud1365

مدیر انجمن
خیلی خوشحالم می بینم تو مجید آنلاین هم این کیک پی اچ پی نفوز کرده دوستانی که مایل به همکاری در آموزش یا فراگیری این فرم ورک هستند می توانند به فروم تخصصی فارسی کیک پی اچ پی به آدرس cakephp.ir مراجعه کنند.

فروم تخصصیشو قبلا دیدم ولی اون جوری که از یک فروم تخصصی برای یک فریم ورک انتظار میره نیست !

zoghal

Active Member
دوست عزیز این فروم 2 ماه شروع به کار کرده. اونم بر اساس 3 نفر .چه انتظاری دارید واقعا؟
من خودم به شخصه فرصت تهیه مقاله رو ندارم. اما هر سوالی پرسده بشه. بی جواب نمی زارم. حالا وقتی می گیم تخصصی در اصل یعنی مباحث ما مربوط به یک موضوع هست. حالا واقعا هر کسی می خواد فرا بگیره. آموزش هایی پایه الان وجود داره . مشکل خاصی بود دوستان به خوبی جواب گو هستن. دیگه فکر نمی کنم در ایین مدت بیشتر از این میشد کاری انجام داد

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
ما کاری نکردیم هرچی هم بلدیم از شما و چند تا از بچه های انجمن مثل hidensoft , sajad_maz , amir(zixet) و ...
خودم هم نمی گم فول فول هستم ولی هر چی از کیک یاد گرفتم از آموزش تصویری cakecms هست وتا اونجایی هم که یاد گرفتم تلاش می کنم در اختیارتان بگذارم . بعضی از دوستان کیک رو به صورت حرفه کاری می کنند اما به هر دلیلی نمی توانند آموزش بدند .
و تقاضا دارم از پشتیبان های فارسی این فریم ورک که تا کسی این فریم ورک را نتونه درک کنه و فقط در حد ساخت کنترلر یا استفاده از acl یا helpers یا behaviors و ... اون هم به زور بدونه , پشتیبانی چه فایده ای داره

به امید اون روزی که مراجع کامل فارسی بهتری برای کیک نوشته بشه :rose:
خیلی لطف داری مارو شرمنده نکن!
ترجمه document کیک برای تابستون تو برنامه ام هست. اگه مشکلی پیش نیاد حتما تو تابستون یه سری مقاله در مورد کیک و OO میذارم

Masoud1365

مدیر انجمن
بله حق شماست سرم شلوغ بود از کار ؛ متاسفم امشب ادامه میدم در ضمن گفتم در اینجا مبحث نزنید ولی کو ...
آقا شرمنده فقط گفتم یه BUZZ بزنم اونجا که زودتر پیش بریم . مدیران حذفش میکنند :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا