سوالاتی در مورد فتوشاپ

Apadana001

New Member
سلام دوستان وقتتون بخير، بنده چند تاسوال داشتم در خصوص فتوشاپ که مطرح مي کنم ممنون ميشم از دوستان که در اين خصوص راهنمايي بفرمايند
البته اين نکته رو بگم فتو شاپ رو تا حدي بلدم و به صورت مبتدي عکس رو روتوش مي کنم ولي در بعضي از موارد پيش پا افتاده گير مي کنم
البته بايد بگم بيشتر با CS3 کار مي کنم
سوالات من که بعضي هاش مبتديانه هستش:

1- اول اينکه مي خواستم بدونم چطور ميشه يه عکس رو دقيق برش زد و جابجا کرد؟
البته بايد بگم من اول با Lasso مثلا دور کله طرف رو ميبرم ولي ي کاري ميشه کرد که قشنگ گردش کنه اين برش رو و خوب درش بياره اونو مي خواستم بدونم چيه اگه راه حل بهرتي هست هم بگيد

2- چطور ميشه يک قسمتي رو کات کرد يا کپي کرد و يه جاي ديگه عکس پيستش کرد مثل همون کاري که در پينت انجام ميدن؟

3- سايز رو چطور به فتوشاپ بفهمونيم مثلا سايز کاغذ آ4 يا سايز عکس 3*4 به چه صورت هستش؟ و هنگام پرينت عکس 3*4 مي خوام 6 تا عينا کنار هم ازش بزنم مثلا عکاسي ها که بعدا برش بزنم چيکار کنم؟

4- ابزارمداد که در پينت موجوده در فتوشاپ کجاست؟

5- اين که در نوار ابزار سمت چپ پايينش دو تا Color Piker هستش براي چيه يعني مي تونن جابجا بشن؟ کجا بکار مياد؟

6- چطور ميشه يک تکه از کسي رو به صورت کمرنگ و سايه وار بکگراند عکس ديگه گذاشت؟

7- این علامت چشم که کنار هر لایه میاد به چه کار میاد؟

8- مي خوام دوستان به اين دو تا عکس توجه کنند عکس شماره 1 و 2 مي خواستم بدونم چطوري ساخته شده مخصوصا عکس شماره 1 که ظاهرا طرف عکس خودشو برداشته آورده تو بکگراندي و سپس اسمشو اينطوري نوشته هم فارسي و هم انگليسي و چند بار اسمشو تکرار کرده و کوچک شده و محو شده
در عکس شماره دو مي خواستم بدونم از چه فيلترري بهره برده؟

عکس شماره يک:
http://upcity.ir/images2/22587598822692010329.jpg
عکس شماره دو:
http://upcity.ir/images2/95244359400615626888.jpg

عذر خواهي مي کنم سوالاتم زياده اگه کسي مي تونه راهنمايي کنه دريغ نکنه ... باتشکر.
:rose:

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
این توضیحات مطابق Photoshop CS6 گفته شد:
- اول اينکه مي خواستم بدونم چطور ميشه يه عکس رو دقيق برش زد و جابجا کرد؟
البته بايد بگم من اول با Lasso مثلا دور کله طرف رو ميبرم ولي ي کاري ميشه کرد که قشنگ گردش کنه اين برش رو و خوب درش بياره اونو مي خواستم بدونم چيه اگه راه حل بهرتي هست هم بگيد
از magnetic lasso استفاده کن که دقیق تر باشه!
و از feather برای قشنگ تر شدنش استفاده کن (اگه منظورتو درست فهمیده باشم)
2- چطور ميشه يک قسمتي رو کات کرد يا کپي کرد و يه جاي ديگه عکس پيستش کرد مثل همون کاري که در پينت انجام ميدن؟
شما میتونی اون قسمتی که مد نظرت هست رو با ابزار های موجود select کنی و بعد یه لایه از انتخاب شده ها بسازی ctrl+j و قسمت select شده در لایه قبلی رو حذف کنی و لایه جدید رو جابجا کنی
3- سايز رو چطور به فتوشاپ بفهمونيم مثلا سايز کاغذ آ4 يا سايز عکس 3*4 به چه صورت هستش؟ و هنگام پرينت عکس 3*4 مي خوام 6 تا عينا کنار هم ازش بزنم مثلا عکاسي ها که بعدا برش بزنم چيکار کنم؟
کاغذ A4 رو که خوده فتوشاپ داره در موقع ایجاد سند گزینه prest رو روی International paper تنظیم کن و size رو روی A4 بزار
برای 3*4 هم میتونی واحد ها رو با سانتی متر روی 3*4 تنظیم کنی!
و برای کنار هم قرار گرفتنشون همه رو روی یه کاغذ A4 بچینی!
4- ابزارمداد که در پينت موجوده در فتوشاپ کجاست؟
توی قسمت Brush tool چند تا ابزار موجود هست که pencil tool اونی که شما میخوایی
5- اين که در نوار ابزار سمت چپ پايينش دو تا Color Piker هستش براي چيه يعني مي تونن جابجا بشن؟ کجا بکار مياد؟
اونها forground و background هستن
6- چطور ميشه يک تکه از کسي رو به صورت کمرنگ و سايه وار بکگراند عکس ديگه گذاشت؟
اون تکه از کسی وقتی لایه باشه رو opacity رو کم میکنی تا شفافیتی کم بشه!
opacity بالای پانل لایه ها هست
7- این علامت چشم که کنار هر لایه میاد به چه کار میاد؟
اون وظیفه ظاهر و پنهان کردن لایه رو داره!
- مي خوام دوستان به اين دو تا عکس توجه کنند عکس شماره 1 و 2 مي خواستم بدونم چطوري ساخته شده مخصوصا عکس شماره 1 که ظاهرا طرف عکس خودشو برداشته آورده تو بکگراندي و سپس اسمشو اينطوري نوشته هم فارسي و هم انگليسي و چند بار اسمشو تکرار کرده و کوچک شده و محو شده
در عکس شماره دو مي خواستم بدونم از چه فيلترري بهره برده؟
توی تصویر 1 کار خیلی حرفه ای انجام نشده!
تصویر اون آقا رو همونطور که بهتون گفتم (توی قسمت1) قبلا عکس گرفتن و بریدن و اوردن اینجا
بکگراند هم برگرفته از براش های مختلف هست
و اسم هم که بیشترین ضربه رو به طرح زده :mad:با فونت انتظار هست که لایه متن رو با استفاده از Duplicate layer (راست کلیک روی لایه و انتهاب این گزینه)
و مکانش رو جابجا کرده و opacity رو کم کرده!
تصویر دومی رو نمیدونم از چه فیلتری استفاده کرده!
در ضمن PS رو با Paint زیاد مقایسه نکنید! (اصلا قابل مقایسه نیستند)
موفق باشیـــــــــــــــــ:rose:

rrss

Active Member
بااجازه دوست عزیزم mamad.noise که بطور خیلی خوبی در بالا توضیح دادن
دوست عزیز برای جدا کردن یک ناحیه از عکس به طور دقیق و با جزیییات میتونی طبق روش زیر عمل کنین
در نرم افزار فتوشاپ در ورژنهای جدید امکانات خوبی برای اینکار اضافه شده که اینکار رو میتونین به راحتی انجام بدین
در ورژن سی اس 5 که بنده میگم میتونین به روش زیر عمل کنین :
ابتدا تصویر مورد نظر را باز کرده و سپس ابزار quick selection را از تولباکس سمت چپ انتخاب کرده و سپس اندازه دلخواه خود که منسب عکس و ناحیه مورد نظر است را انتخاب کرده (مثلا با نگه داشتن دکمه آلت و کلیک راست ماوس با درگ ماوس به چپ و راست میتونین راحت اینکارو بکنین) سپس با کلیک و درگ ماوس ناحیه مورد نظر را انتخاب میکنیمpic1.JPG در این مرحله اگه کمی هم از ناحیه مورد نظر بیشتر انتخاب کردین موردی نیست میتونین در حالیکه همون ابزرا انتخاب است دکمه آلت را نگه داشته و روی ناحیه ای که نمیخواهیم انتخاب باشد میکشیم تا از انتخاب در بیاد و نیز برای اضافه کردن ناحیه ای به انتخاب میتوان در حالیکه ابزار هنوز انتخاب است با نگه داشتن دکمه شیفت روی ناحیه ای که میخواهیم به انتخاب اضافه کنیم ماوس را میکشیم

سپس بر روی دکمه refine edge

pic2.JPG در تولبار بالا کلیک میکنیم در پنجره باز شده میتوان با لغزنده رادیوس مقدار ناحیه انتخاب شده را بیشتر یا کمتر کرد و با مقدار فظر و اسموس لبه های ناحیه انتخابی را نرم کرد و اگر ناحیه انتخابی خوب نبود متوان در حالیکه پنجره ریفاین refine edge
هنوز باز است بر روی دکمه
refine radius tool در همین پنجره که به شکل براش است کلیک pic3.JPGو انتخاب و بر روی قسمتی از عکس که میخواهیم به انتخاب اضافه شود میکشیم و برای پاک کردن قسمتی از ناحیه انتخابی که نمیخواهیم انتخاب باشه از زیر همین ابزارerase refinement tool pic4.JPG ابزار را انتخاب و روی ناحیه ای که نمیخواهی انتخاب باشه ماوس را میکشیم تا از انتخاب پاک بشه
سپس در آخر با تنظیم مقدار رادیوس و فظر و اسموس وقتی ناحیه انتخابی به شکل دلخواه در اومد رویok کلیک میکنیم

حال با ابزار ویا کپی و غیره میتوان به راحتی این قسمت از عکس را تغییر داد

با این روش و کمی تمرین میتونین حتی تار مو و یا برگ درختان رو هم به راحتی از عکس انتخاب کنی

آخرین ویرایش:

rrss

Active Member
برای اینکه مث عکاس ها از عکس بتونی چن تا بسازی که بعد از چاپ برش بزنی به روش زیر عمل کنید :

ابتدا یه سند جدید ساخته و از منوی فایل گزینه پلیس را انتخاب کنید و عکس مورد نظر رو به سند وارد کنید pic5.JPG
سپس با نگه داشتن دکمه آلت و شیفت از کیبرد دستگیره های گوشه عکس را گرفته و درگ کرده و اندازه عکس را به اندازه مورد نظر در میاریمpic6.JPGو دکمه اینتر رو میزنیم تا اندازه فیکس بشه pic7.JPG
سپس با ابزارmove عکس را به گوشه بالا چپ درگ میکنیم pic8.JPG

سپس باماوس در حالیکه عکس انتخاب است با نگه داشتن دکمه آلت عکس را درگ میکنیم تا ازش کپی گرفته بشه و تا جاییکه در یه سطر بگنجه از عکس کپی میگیریم pic9.JPG

سپس در لایه ها لایه های عکس را با نگه داشتن دکمه شیفت همه را انتخاب کرده و با نکه داشتن دکمه آلت دوباره عکسها را با ماوس به پایین درگ میکنیم تا کپی گرفته شه و همینطور ادامه میدیم تا سند پر بشه و بعد با گرفتن پرینت از کارمون در نهایت میتونیم عکسها را برش بزنیم

امیدوارم که مفید باشه:rose:

Apadana001

New Member
با تشکر از همه عزیزان

راستش من نمی خوام فتوشاپ رو با پینت مقایسه کنم ولی بعضی اعمال در پینت راحتتره

یه چند تا سوال دیگه:

1- ببینید من می خوام چیزی بنویسم که تو خالی باشه مثلا فرض کنیم در کادر سیاهی می خوام با رنگ سفید چیزی بنویسم اون رنگ سفیده می خوام توخالی باشه یعنی می خوام وقتی انتقالش بدم روی عکس دیگه جاهای عکس نوشته به بیرون مشخص باشه

2- سوال بعدی در خصوص نوشته هایی می باشد که بعضی ها به صورت لوگوی بروی عکس های خودشون قرار میدن در واقع به صورتیه که کادر سفید دورشون همراش نمیاد که تابلو بشه مثال دو تا عکسی که مشخص کردم:
http://irphoto.ir/uploads/13754315681.jpg
http://irphoto.ir/uploads/13754315762.jpg

3- چجوری میشه دایره یا مربع تو پر رسم کرد??

ببخشید که بعضی سوالاتم پیش پا افتادست

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
1- ببینید من می خوام چیزی بنویسم که تو خالی باشه مثلا فرض کنیم در کادر سیاهی می خوام با رنگ سفید چیزی بنویسم اون رنگ سفیده می خوام توخالی باشه یعنی می خوام وقتی انتقالش بدم روی عکس دیگه جاهای عکس نوشته به بیرون مشخص باشه
برای یه بک مشکی باید رنگ متنت رو مشکی تنظیم کنی (توی تصویر قسمتی که با قرمز نشون دادم استفاده کن)
Untitled-1.jpg
حالا لایه متن رو با stroke (به عنوان مثال ) سفید قرار بده
اینجوری خوده متن دیده نمیشه و stroke دیده میشه!
2- سوال بعدی در خصوص نوشته هایی می باشد که بعضی ها به صورت لوگوی بروی عکس های خودشون قرار میدن در واقع به صورتیه که کادر سفید دورشون همراش نمیاد که تابلو بشه مثال دو تا عکسی که مشخص کردم:
هاستی که توش آپلود کردی ساسپند شده!
3- چجوری میشه دایره یا مربع تو پر رسم کرد??
Untitled-1.jpg
توی قسمتی که از ابزار ها باز کردم میتونی شیپی که میخوای انتخاب کنی!
(حالا یا دایره یا ...)
و از نوار بالا میتونی Fill رو روی هر رنگی که میخوای بزاری تا داخل شکلت به اون رنگ تبدیل شه!

شرمنده اگه ابتدایی گفتم و اصطلاحات رو زیاد به کار نبردم به خاطر این که بهتر متوجه بشی!
ببخشید که بعضی سوالاتم پیش پا افتادست
هیچ اشکالی نداره من و شما اومدیم که یاد بگیریم!
موفق باشیــــــــــــــ:rose:

30min

Banned
دوستان عزيز بنده چند مورد رو هنوز نفهميدم

اوليش مورد آخر در پست اولم بود

ببین کلا هر کاری رو در نرم افزار های گرافیکی از چند روش میشه انجام داد ...
ایشون اومده عکسش رو برش زده حالا یا با pentool یا با ابزارهای magnetic و ....
در مورد اسمش هم که شما میتونی از لایه متنت کپی بگیره و در هر لایه opacity رو کمتر و کمتر کنی ...

اون عکس باشگاه بیلیار هم که دورش رو میتونی با براش درست کنی ... که باید براشش رو داشته باشی .
عکس رو به سه لایه تقسیم کرده و برش زده و روی هر لایه افکتی رو اعمال کرده ...
در لایه وسط فکر میکنم کمی با level بازی کرده فقط ...
لایه سمت راست رو میتونی با استفاده از hue/saturation و کم کردن hue تا مقدار تقریبا 10 به دستش بیاری
و لایه سمت چپ هم به نظرم که اول سیاه سفید شده (ctrl+shif+u ) و بعد هم یه افکت photofilter با رنگ مثلا نارنجی یا قهوه ای ...
اگه مبتدی هستی که باید یکی یکی با اینها کارکنی و اگه تا حدی آشنا هستی با اینایی که گفتم فکر کنم توضیحم کفایت کنه
موفق باشی :)

دوم در خصوص محو شدن تصويري در تصوير بود

برای محو شدن یک تصویر در تصویر دیگر شما دو عکس رو در دو لایه باز میکنی ...
لایه ای که میخوای محو بشه رو بالا و اون یکی رو در پایین .
حالا لایه بالایی رو با استفاده از layer mask محوش میکنی ... نمیدونم اطلاعی در اون مورد داری یا نه ؟!
اگه نه که پیشنهاد میکنم یه سرچی تو انجمن بزنی وگرنه باید کلی توضیح داد در موردش .

سئوال سوم هم من متوجه نشدم یک کمی بیشتر وقت بزارید و سئوالتون رو مشخص تر مطرح کنید ...

Narcisus

Member
دوستان عزيز بنده چند مورد رو هنوز نفهميدم

اوليش مورد آخر در پست اولم بود
مشکل چیه؟ :-?

دوم در خصوص محو شدن تصويري در تصوير بود

ساده ترین راه برای محو کردن تصاویر تو هم اینه که لبه های تصویری که میخوای محو شه با پاک کن نرم و محو پاک میکنی و اگه نیاز بود opacity رو پایین میاری اما مشکل این راه اینه که عکست به طور اساسی آسیب می بینه:cry: که راه بهتر و حرفه ای تر ماسک بود که دوستمون گفتن :rose:

و اما

سوم هم در خصوص چجوري لوگوي عکس ها بود که گفتيد لينک بروک شده اينم لينک جديد:
http://uploadtak.com/images/p9922_13754315681.jpg
http://uploadtak.com/images/v7975_13754315762.jpg
خب چیشو میخوای؟ :?:

آخرین ویرایش:

Apadana001

New Member
دوستان این ابزار این ابزار
opacity کجاست؟؟؟

من موندم والا در خصوص سوالی که در پست اول آخرین سوالم کردم

در خصوص سوالم در مورد لوگویی که در عکس هابود همون لوگویی که اسم خودشو نوشته و من با دایره قرمز مشخصش کرد
می خوام بدونم چجوری و با چه فرمتی درست کرده و به عکس اصلی انتقال داده که کادر سفیدی دورش نیست من از پینت بخوام حتی ی چیز کوچیکی کات کنم بیارمش اگر به صورت مستطیل کات کنم بیارمش دوروبرش هم با خودش میاد

آخرین ویرایش:

rrss

Active Member
ابتدا تصویر مورد نظر را در فتوشاپ باز کرده و سپس ابزار شیپ را با زدن دکمه u از کیبرد فراخوانی کرده و از تولبار آن rectangel tool را انتخاب میکنیم و مطابق شکل یه مستطیل میکشیم و سپس ابزار path selection را فرا میخوانیم که دکمه میانبر آن a است که بازدن این دکمه آنرا فرا میخوانیم

سپس روی مستطیل راست کلیک وmake selection و کادر باز شده را طبق تصویر تایید میکنیمselction.JPG
دکمه d را زده تا رنگها پیش فرض شوند یه لایه جدید ساخته و سپس با زدن همزمان alt+backspace محدوده انتخابی را با رنگ سیاه پر میکنیم
حال ازمنوی ادیت freetransform را انتخاب کرده و با نکه داشتن دکمه های alt+shift شکل را از کناره ها جمع میکنیم تا شکل تقریبا یه خط کلفت در بیاید مطابق تصویر و اینتر را میزنیم تا تایید شودkhatte kol asl.JPG

و از منوی select گزینهdeselect layer را انتخاب میکنیم
با زدن ctrl+j یه کپی از لایه گرفته ومحلش را جابجا و در طرف دیگر تصویر قرار میدیم دقت کنید که حتما ابزار selection انتخاب باش تا بتوان محل شکل را تغییر داد

سپس لایه تصویر را انتخاب و با ابزار rectangular marquee tool یک قسمت از تصویر را مطابق تصویر انتخابrengular.JPG و از منوی ایمیج اجاستمنت hue/saturation را انتخاب و colorize را تیک و تنظیمات را مطابق تصویر قرار میدیمhue saturation.JPG

حال با ابزار rectangular marquee tool قسمت کناری چپ تصویر را انتخاب کرده و ابزار levels را فرا خوانده و مطابق شکل زیر تنظیم کرده level.JPGو اوکی

سپس با استفاده از ابزار براش کناره های تصویر را درحالیکه قبلا بازدن کلید d رنگها به حالت پیش فرض در آمده ، ابزار براش را انتخاب و راست کلیک و با براش لبه های تصویر را میکشیم اینجا هم میتونی از براشهای خود پیش فرض فتوشاپ اسفاده کنین و یا از براشهایی که به پیوست میگذارم استفاده کنی
اما در مورد تصویر میتونی از فونت EntezareZohoor D5 استفاده کنی و بعد از نوشتن متنت با کلیدهای ctrl+j از اون کپی گرفته و opacity هر کدام را کم کرده و محل متن رو جابجا کنی مث اینکه کیفیت تصاویر خوب نشد معذرت میخوام

امیدوارم که مفید بوده باشه

آخرین ویرایش:

rrss

Active Member
اینهم فایلها

پیوست ها

• amore_grungyborders.rar
    97.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Font Series Entezar.rar
    1.5 مگایابت · بازدیدها: 0

rrss

Active Member
اما در جواب نوشته هایی که بعضی ها بصورت لوگو بر روی عکس قرار میدن باید عرض کنم که

ابتدا تصویر مورد نظر رو باز کرده و لایه جدیدی ساخته و با استفاده از براش روی عکس کلیک کنید تا روی عکس نقش ببندد شما میتوانید ازبراشهایی که به پیوست میگذارم استفاده کرده ، سپس لایه رو با کلیدهای ctrl+j کپی گرفته از منوی ادیت freetransform رو انتخاب و راست کلیک و flip verticaly و با استفاده از ابزار selection محل اون شکل جدید را تغییر داده و به پایین آورده و در فاصله بین دو شکلتان متن خودتون رو بنویسین
برای اینکه شکلتون سابه نبز داشته باشه رو کنار نام لایه در پنل لایه ها دابل کلیک و در layer style گزینه
drop shadow را انتخاب و اوکی

امیدوارم مفید بوده باشه

پیوست ها

• book_ornaments_brushes_3_by_leichnam.deviantart.com.rar
    72.1 کیلوبایت · بازدیدها: 7
سلام دوستان میشه اون عکسی این کاربر apadana001 در پست اولشون گذاشتن عکس در بیلیارد بود بفرمایید با چ فیلتری استفاده کرده؟؟ (اصلا فیلتر اعمال کرده؟(

در خصوص سوالم در مورد لوگویی که در عکس هابود همون لوگویی که اسم خودشو نوشته و من با دایره قرمز مشخصش کرد
می خوام بدونم چجوری و با چه فرمتی درست کرده و به عکس اصلی انتقال داده که کادر سفیدی دورش نیست من از پینت بخوام حتی ی چیز کوچیکی کات کنم بیارمش اگر به صورت مستطیل کات کنم بیارمش دوروبرش هم با خودش میاد
این طور که منظورتون را متوجه شدم اگر شما در فتوشاپ یک فایل جدید ایجاد کنید در کادر ظاهر شده کشو background context گزینه را روی transparent قرار بدهید بعد میتونید هر طرحی که می خواهید رو روی فایل اعمال و در صورتی خواستید روی عکس دیگر قرار بدهید میتونید از امکان move استفاده کنید (یا لایه هاتون را merge کنید و بعد انتقال بدهید) حالا بدون اون کادر سفیده در عکس ظاهر میشه یا میتوونید عکستون را به فرمت png ذخیره کنید و هر وقت خواستید استفاده کنید بدون اون کادر سفید دورش ظاهر میشه (البته روش اول من فکر کنم همیشه راحت باشید که لایه هاتون مرج کنید و بعد انتقال بدهید)

آخرین ویرایش:

Narcisus

Member
opacity کجاست؟؟؟

من موندم والا در خصوص سوالی که در پست اول آخرین سوالم کردم

opacity ابزار نیست
تو پالت لایه ها بالا سمت راست میتونی ببینیش

opacity کجاست؟؟؟

برای شما ک مبتدی هستی
اگه آرم تو نرم افزار خاصی طراحی شده رنگ آرم رو رنگ مورد نظرت بزار (مثلاً سفید) و رنگ بکگراند و رنگ متفاوتی قرار بده (در مقابل سفید سیاه)
بعد بیار تو فتوشاپ از پاک کن ها magic eraser رو انتخاب کن و از منوی بالا یعنی option tool که زیر نوار منو هست تیک گزینه contiguous رو بردار
بعد روی رنگی که میخوای حذف شه کلیک کن
موفقیت

آخرین ویرایش:

Apadana001

New Member
دوستان عزیزم مجددا سلام

ممنون که تا الان پاسخ سوالاتمو دادید از ان بایت ممنونم

راستش من علاقه به عکس برداری دارم و در ف ..ی س بوک یک ف.ن پیج دارم

نیاز دارم دوستان برام یک آرمی چیزی طراحی کنن برام که به قولی بترکونه و بزنم زیر عکسام به عنوان کسی که عکسارو میندازه
مثل این عکس که طرف اسم و فامیلشو گذاشته
میخوام از این هم شکیل تر و قشننگ تر بشه
mesal.jpg

هر کدوم از دوستان که می تونه طراحی کنه و به من کمک کنه لطفا بهم بگه ممنون میشم
بعدش می خوام بدونم چجوری با فتوشاپ به عکسام انتقالش بدم

در ضمن این عکس Abstract گرفته شده منظورش چیه؟

ممنونم از همه دوستان

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
منظورتون کپی رایت هست...
برای انتقال هم جستجو کنید داخل انجمن هست
موفق باشیـــــــــــــ:rose:

Apadana001

New Member
بله لوگویی از خودم که عکسی نتوه عکسارو با نام خودش تموم کنه مثل همون مثال بالای که گذاشتم

کسی از عزیزان حالشو داره یه طرح قشنگ آبرو مند بده؟

----------
یک سوال هم دارم
این حاله قرمز چجوری دور نوشته ها رفته؟
580319_1487045861436461_1059051753_n.jpg

جدیدترین ارسال ها

بالا