سوالاتی در مورد طراحی کاتالوگ

yoosofy

New Member
سلام
ما يه محصول نرم افزار داريم که مي خوام براش يه کاتالوگ طراحي و چاپ کنيم
خوب من با نرم افزار فتوشاپ آشنايي دارم و براي طراحي مي خوام از اين نرم افزار استفاده کنم

براي طراحي کاتالوگ از فتوشاپ و چه نرم افزارهاي ديگه اي استفاده مي شه؟
براي طراحي و چاپ کاتالوگ مثل اينکه از Resolution 300 استفاده مي شه ولي وقتي من يه سند
جديد توي فتوشاب ايجاد مي کنم با اين Resolution عکس هايي که دارم مثل عکس يه دوربين وقتي وارد
اين سند مي کنمشون خيلي کوچيک هستند فکر کنم چون Resolution پاييني دارند براي حل اين مشکل بايد
چيکار کنم
يا بايد با همون Resolution 72 کاتالوگ رو طراحي کنم و وقتي خواستم ببرم براي چاپ
Resolution رو به 300 تغيير بدم؟

اگه عکس هایی که داخل کامپوترم دارم و DPI اونها 72 است رو چاپ کنم و دوباره با اسکنر 300dpi اسکنشون کنم فکر کنم مشکل حله

آخرین ویرایش:

Sabzine

Member
این راههایی که گفتین کیفیت عکس رو خیلی پایین میاره و بعضا در حد افتضاح میشه ... عکس 300 dpi کار کنید. از همون ابتدای کار.

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
سلام دوست عزيز

*براي طراحي كاتالوگ بهترين نرم افزار به نظر من فتوشاپ است مخصوصا براي شما كه اديت عكس زياد داريد البته در كنار اون ممكنه به نرم افزار كرل احتياج پيدا كنيد .
** رزولوشن فقط 300 پيكسل بر اينچ بايد باشد از ابتداي شروع كار با سند
*** پايين بودن رزولوشن تصاوير را با نرم افزارهايي مثل photo zoom professional مي تونيد تا حدي حل كنيد.
**** پرينت و اسكن عكس مشكلي را حل نمي كند پس هزينه بيخود نكنيد

سوالي بود در خدمتم
موفق باشيد
مهدي

نرم افزار که همون که گفتین خوبه .
عکس هم چاره ایی نیست و باید با کیفیت خوب همون 300 که گفتین از همون اول باید کار کنین خودتونم ازیت نکنید چون کیفیت بدو با هیچ چیز نمی تونین درست کنید .
مهمترین چیزی که شما نیاز دارین یه فکر افزار هنری هست اما طوری نیست اونقدام مهم نیست
کارو شرو کنید و از کاتولوگای دورو ورتون ایده بگیرین .

جدیدترین ارسال ها

بالا