سوال؟ 3دی مکس و گرافیک ati

123456mm

New Member
سلام دوستان من چه جور میتونم پیشفرض intel 4000 رو توی view port 3 دی مکس به ATI تبدیل کنم.
گرافیک کاملا نصبه هم اینتل هم ATI 7670
سووییچ هم کردم.
اما فقط اینتل رو نشون میده هر کار میکنم توی مکس

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
شما از Prefrences>View Port وقتی درایور رو روی Nitrous Direct 3D 11 بذاری باید بصورت خودکار کارت گرافیک انتخاب بشه و توی همون نوار داخل پرانتز مدل کارت رو بنویسه، در غیر این صورت کارت گرافیک شما شناسایی نشده.
از Catalyst Control Center میتونید گرافیک پیشفرض رو به کارت گرافیک تغییر بدید (Graphics>Desktop Properties) یا اگر توی منوی کلیک راست در دسکتاپ گزینه ی Switchabale Graphics باشه میتونید این کارو بکنید.

123456mm

New Member
مشکل اینجاست که توی جی فورس میشه اما توی ati هر موقع تشخیص بده نیازه فعال میشه حتی با سوویچ.
اما من مسخوام در همه حالت هم سبک هم سنگین ati فعالباشه.حتی نمایندگی هم نتوست . روی 2 تا لپ تاپ تست کردیم نشد

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
ببینید یک گزینه توی تنظیمات گرافیک هست که بصورت پیشفرض روی حالت اتوماتیک گذاشته شده و شما باید کارت گرافیک رو بجاش انتخاب کنید، مسیرش توی ورژه های مختلف درایور یکم فرق داره اما مسیر اصلیش در راست کلیک در صفحه دسکتاپ و انتخاب تنظیمات کارت گرافیک هست که این گزینه رو اونجا باید پیدا کنید. خودم امروز روی 2تا سیستم این گزینه رو فعال کردم.

جدیدترین ارسال ها

بالا