سه بعدی کردن آرم و لوگوی شرکت ها ؟؟

ali7848

Member
سلام :rose:

بهترین روش برای سه بعدی کردن آرم و لوگوی شرکت ها چی هست ؟ یعنی ما یه کار شرکتی داریم و آرم اون شرکت رو که حالا یکم هم ممکنه پیچیده باشه میخوایم به صورت سه بعدی در بیاریم . از چه روش یا برنامه هایی میشه این کارو انجام داد ؟

Yasharp

Active Member
سلام
به نظرم من اول ببر فتوشاپ با دستور Selection انتخابش کن بعدش پایین سمت راست قسمت path تبدیلش کن به خطوط path در آخر Export ش کن از نوع path to illustrator بعد تو مکس import کن با اینکارت شکل آرمت بصورت لاین وارد مکس میشه که میتو نی بهش حجم بدی و...
تنها چیزی که باید توجه کنی تو فتوشاپ سعی کن دقیق انتخاب کنی بعد رزولویشن عکستم زیاد باشه
باز اگه کمک خواستی هستم خدمتتون

ali7848

Member
سلام
به نظرم من اول ببر فتوشاپ با دستور Selection انتخابش کن بعدش پایین سمت راست قسمت path تبدیلش کن به خطوط path در آخر Export ش کن از نوع path to illustrator بعد تو مکس import کن با اینکارت شکل آرمت بصورت لاین وارد مکس میشه که میتو نی بهش حجم بدی و...
تنها چیزی که باید توجه کنی تو فتوشاپ سعی کن دقیق انتخاب کنی بعد رزولویشن عکستم زیاد باشه
باز اگه کمک خواستی هستم خدمتتون

سلام ، ممنون

با وکتور مجیک مشکلم حل شد.

اما تو روشی که شما گفتید این قسمتش رو متوجه نشدم ** بعدش پایین سمت راست قسمت path تبدیلش کن به خطوط path ** از کجا دقیقا این کار رو انجام بدم ؟

آخرین ویرایش:

Yasharp

Active Member
فتو شاپ سمت راست قسمتی که لایه ها رو نشون میده یه برگه دیگه هم هست به نمام Path منظورم اون قسمت بود

جدیدترین ارسال ها

بالا