سمند کیانا

با سلام .امیدوارم که خوب باشید.این سدان بزرگ طرح جدیدی هستش که کار کردم.طرح از خودمه و با تری دی مکس تو مدت 5 روز البته پاره وقت مدلینگش کردم.
اینم یه رندر با وی ری .البته همونطور که گفتم تو رندر کاملا مبتدی هستم و البته وقت زیادی هم برای سر به سر گذاشتن وی ری ندارم . با این حال چیزی که از وی ری بلد شدم فعلا همینه.از مدلینگ کار هم هنوز جزئیات و فضای داخل مونده که وقت کنم بقیه ش رو کار میکنم.
منتظر نظراتتون هستم.

:cool:

002.jpg

پیوست ها

• 001.jpg
    001.jpg
    72 کیلوبایت · بازدیدها: 15
  • 003.jpg
    003.jpg
    49.8 کیلوبایت · بازدیدها: 11
آخرین ویرایش:

(Hamid)

Well-Known Member
خسته نباشید قشنگ شده.:rose:
به نظرم انتهای ماشین(صندوق و سپر زیرش) باید یه مقدار بخواب تر و بزرکتر باشه. زیادی جمع شده.

کارای نیمه تموم هم که باید تو WIP آپ کنید.

*farshid*

کاربر VIP
من از طرحش خیلی خوشم اومد در عین صلابت و قدرتی که داره ظریف و دلنشین هم هست
اگه میخوای بچه ها رو روند کارت نظر بدن کارتو بفرسیتم wip (کار های در حال انجام)
اگه علاقه مند بودی pm خصوصی بزن بفرستمش wip

در مورد خود کار هم بیشتر توضیح بده
کار دانشجوییه یا یه طرح حرفه ای برای مسابقه یا چیی؟؟؟
:rose:

!!!کمک!!!
سلام.با تشکر از دوستان عزیز .من موتور وی ری برای مکس 2010 32 بیتی لازم دارم لطفا هر کی لینک سالم داره بذاره که یه عمر دعاش کنم.

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.از مدل low poly یه رندر وایر بزارین بشه بیشتر روش نظر داد

nitroxy

Member
سلام دوست عزیز. کارت قشنگ شده . اما اگر بیشتر راجع بهش توضیح بدی خیلی بهتره . واسه طراحی فرم بدنه کانسپت خاصی رو دنبال میکنی یا نه ؟ حالا چرا اسمشو گذاشتی سمند کیانا ؟؟ راجع به اینم توضیح بدی خالی از لطف نیست . ممنون و با آرزوی موفقیت برای شما .:rose:

من از طرحش خیلی خوشم اومد در عین صلابت و قدرتی که داره ظریف و دلنشین هم هست
اگه میخوای بچه ها رو روند کارت نظر بدن کارتو بفرسیتم wip (کار های در حال انجام)
اگه علاقه مند بودی pm خصوصی بزن بفرستمش wip

در مورد خود کار هم بیشتر توضیح بده
کار دانشجوییه یا یه طرح حرفه ای برای مسابقه یا چیی؟؟؟
:rose:

راستش من از سال 1370 رو کاغذ کار طراحی رو شروع کردم . کار هم فقط عشقی هستش.هیچ تحصیلاتی در ضمینه طراحی ندارم رشته خودم عمرانه و تو اوقات فراقت (یعنی 95 درصد )میشینم پای کامپیوتر.کلا گرافیک رو خیلی دوست دارم..
اما این طرح شاید یکی از صدها طرحی باشه که رو کاغذ کشیدم.انگیزم هم بر میگرده به معرفی خودروی دنا و داستان تکراری فیس لیفت سمند عزیز که مطمئنا ثابت میکنه تو جراحی پلاستیک صورت مقام اول دنیا رو داریم . واینکه این سمند بیچاره اگه زبون داشت تا حالا دادش در اومده بود.
بعد از ده سال میان و سمند جدید معرفی میکنند. واقعا خجالت آوره.حالا منم این طرح رو مدل کردم که بگیم بابا نخوردیم نان گندم ولی دیدیم دست مردم.آقایونی که بودجه میذارید در اختیار یه دانشجوی ترم 1 طراحی صنعتی خداوکیلی وجدان هم خوب چیزیه.

سلام به همه

چند تا رندر با وی ری گرفتم .لطفا نظرتون رو بگید. البته.. هنوز جزئیات کار مونده و تو رندر با وی ری هم مبتدی مبتدی هستم.شاید اولین رندر با وی ری به صورت جدی هستش که دارم میگیرم .
متریال شیشه رو مات زدم چون داخل هنوز طراحی نشده.متریال ماشین رو هم امید وارم که خوب شده باشه .برای اولین بار بود که تو وی ری متریال درست میکردم.

bl.jpg

پیوست ها

• 22122.jpg
    22122.jpg
    116 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • 222323232.jpg
    222323232.jpg
    110.7 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • lf.jpg
    lf.jpg
    91.8 کیلوبایت · بازدیدها: 4

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.وی ری خیلی آسونه.کافیه به لینک های امضام برین.توش چیزای خوبی برای یادگرفتن هست.

nitroxy

Member
طراحیت خیلی شبیه Hyundai_Sonata_2011 هست.:wink:

پیوست ها

• wallpapercar_photocar_picturecar_Hyundai_Sonata_2011_photo_gallery_auto_moto.jpg
    wallpapercar_photocar_picturecar_Hyundai_Sonata_2011_photo_gallery_auto_moto.jpg
    343.4 کیلوبایت · بازدیدها: 14

جدیدترین ارسال ها

بالا