قالب سمند دنا

با سلام.سمند دنا .محصولی که با تبلیغات زیاد رونمایی شد(هرچند یه فیس لیفت ،اون هم از نوع کپی کورکورانه و ناشیانه)ولی کلا دیگه خبری ازش نشد.کاری به ایناش نداریم .هشت یا نه ساعت کار برده مدلینگش با 3ds max2012 ....رندر با وی ری ..نور هم از توانایی های خود مکس هستش بدون فتو شاپ.لطفا اول نظرتون رو در مورد نور بگید تا رندرهای بعدی رو بذارم ممنون

wire.jpg dena1366.jpg

آخرین ویرایش:

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام دوست عزیز
خسته نباشی
طرح ماله خودتونه؟

با این نورپردازی چیزی از زیبایی ماشین رو نمیشه دید ولی زاویه دوربین خوبه
نور محیط کمه
به عکس زیر یه نگاهی بنداز کاره بچه های همین سایته (نورپردازیش با شما فرق داره ولی ماشینو خوب نشون داده)اگه یکم محیطو روشنتر کنی بهتره مخصوصا محیطی که دوربین نشون میده

پیوست ها

• 1-(3).jpg
    1-(3).jpg
    20.3 کیلوبایت · بازدیدها: 29
آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
با مهران موافقم. مهران عکس خودته ؟ :) . البته خودش هم بنده خدا گفت فقط می خواد نور رو نشون بده. به نظرم نورها فقط با مکس خیلی عالی شده. حالا چند تا رندر از زاویه های مختلف بزار به نظر میاد متریال ها هم جای کار داره. البته تو زاویه های دیگه معلوم میشه. اینجا خیلی مشخص نیست

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.تقریبا هیچی معلوم نیست.!!
نه کار نه نور نه متریال !! کار در حد رندر اسکیسی هم قابل قبول نیست.با 4 تا افکت نه تنها بهتر بلکه سمبل کاری شده روش
برای اینکه بشه روی مدلینگ نظر داد باید رندر وایر فریم رو بزارید
درک نمیکنم.مشکل همه مدلسازها اینه! جمله منحوس " مدل بلدم نور پردازی بلد نیستم " دقیقا می دونی مثل چی هست؟ مثل منت گذاشتن سر ملت..من بلدم مدلینگ.چشمتون کور خوشتون بیاد.نور بلد نیستم.!! برادر من یه سه بعدی کار نباید یک بعدی به یه کار نگاه کنه.باید همه جوانب رو در نظر داشته باشیم.
الان من بگم تو شرکتم بچه های مدلسازی استخدام کردم.پس دیگه خودم مدل نکنم فقط فرت فرت رندر بگیرم! این اشتباه هست.
نور پردازی خیلی شیرین لذت بخش و متریال سازی دیوانه کننده هست.تعجب میکنم خودتون رو از این نعمت محروم میکنین! صحنه سیاه.یه نور یه آبجکت رفکلت بالا!!‌ 4 تا افکت فتوشاپ.
این کارها رو ببین
محیط سازی رو ببین.
کارهای اورموشن evermotion hd car ها رو ببین.فقط با یه HDRI روشن میکنه.
یه خورده کار ببین.آموزش ببین .یه خورده به خودت زحمت آپدیت شدن بده. چشم به هم میزنی 4 سال میگذره میشی مثل خیلی از مدلسازهای دیگه! توانایی مدلسازی در هر شکلی دارن.اما پول در آوردن بلد نیستن و باید زیر دست دیگران کار کنن!

2012-11-21(124048)_SLS%20AMG_1500.jpg

lincoln.jpg

the_garage.jpg
duesenberg.jpg
2012-09-28(121099)_avent_vfb_compA.jpg

دقیقا بنده حقیر هم با استاد عزیزم عارف جان موافقم ! خیلی کامل و پر محتوا !

سلام ممنون که نظر دادید ..عارف جان عزیز .بنده از قبل با شما و کاهاتون آشنایی دارم ..خیلی لطف کردید که مفصل توضیح دادید.راستش من شاید در معرفی کار یهخورده احمال کردم ... که البته دلایلی داره..اولا من کلا شغلم یه چیز دیگه هستش و گرافیک و سه بعدی رو در حد ارضا کردن علاقه خودم انجام میدم و البته به صورت پاره وقت ...یعنی بعضی وقتا دو ماه میشه که اصلا وقت ندارم یه ساعت تری دی مکس کار کنم با اینکه هر جا برم لپ تاپم دنبالمه .من همیشه کارهای شما و دوستان دیگه از جمله احسان رو تحسین کردم.در مورد این کار هم یه دفعه تصمیم گرفتم سمندی رو که قبلا مدل کرده بودم تبدیل به دنا بکنم .همینرندر و وایر فریم هم میذارم .چشم .البته توقع تحسین ندارم ولی از حسن توجه شما مخصوصا عارف عزیز تشکر میکنم.

SinaTR

Well-Known Member

درک نمیکنم.مشکل همه مدلسازها اینه! جمله منحوس " مدل بلدم نور پردازی بلد نیستم " دقیقا می دونی مثل چی هست؟ مثل منت گذاشتن سر ملت..من بلدم مدلینگ.چشمتون کور خوشتون بیاد.نور بلد نیستم.!!

اقا عارف لطفا قبل از نوشتن هر جمله ای اونو تو دهنتون مزه مزه کنيد بعد بنويسيد، يعنی چی اين حرف؟ خود من تجربی مدلسازی ياد گرفتم، رندر کردن و نورپردازی درست خيلی پيچيده تر از اونيه که بخوای زود بهش مسلط بشی...

--------------------------

دوست عزيز می دونم سعی کردی رندری شبيه اين عکس پيوستی دربياری، ولی اين تنها کافی نيست، يه رندر حداقل بايد بگيری که قدرت کارت معلوم بشه و کارتو نشون بدی، واير بايد بذاری که کسی می بينه متوجه شه که چه کردی...

پیوست ها

• 1302587046_5-2.jpg
    1302587046_5-2.jpg
    23 کیلوبایت · بازدیدها: 22

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سینا جان حرف هام از روی جوگیری عجولانه نیست.ممنون از نصیحتت.خوب واقعیت تلخه. همه مدلساز ها به این مشکل دچارن.چه بهت بر خوره چه نخوره.
اگه بتونی ازش پول در بیاری مسلما خیلی بهتر هست.خب مگر اینکه یکی شغلش این نباشه.اما خود تو و خیلی ها دیگه بالاخره واسه اینکه به این مدلسازی برسین خیلی زحمت کشیدین.
من از همین میسوزم.این همه استعداد دارین اما فقط توی یه زمینه رشد میدین.نمی گم بده اما خب بهتر هست کامل تر بشه.
الان خودت توی بحث مدلینگ ماشین جزء اساتید محسوب میشی.اما توی بحث رندر من هنوز کار خیره کننده ندیدم ازت.
اگه مدلینگ بلدی.اون کارهای تاپ رو نگاه کن. محیط داره.نه یه استدیو ساده و سیاه. دوست گلم without name یه کار جدید زده آدم لذت میبره از نگاه کردنش.چرا؟ چون هم مدل خوبی داره هم رندر خوبی گرفته.
نور پردازی خیلی سادست. اگه میخواین یاد بگیرین به نظرم فایل های آماده اورموشن خیلی مفید هست.خود من دیروز توی بحث نور پردازی دیوانه شدم.فایل archinterior 27 رو بررسی کردم.دیوانه شدم. با استفاده فریم بافر خود وی ری فضا رو روشن کرده.اما چون نویز ها زیاد میشد سابدیوایز رو بالا گرفته بود.جالب هست بدونین چیزهایی مثل ambien ocasion خیلی رندرها رو کند میکنه.به جای استفاده از این گزینه آدم باید به خودش زحمت بده وبرای متریالهای مهم vray dirt بزار.و دنیا دنیا تکنیک.
زیاد فک زدم.موفق باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا