سلام :

abolfazll

New Member
من چند روز پیش در انجمن یک سوالی کردم وکه جواب دادند من دانش اموز پیش دانشگاهی هستم برای همین می خواه درصد ان امتحانهای را که از خودم می گیرم زودتر جوابش بدست بیاورم برای همین اون سوال رو کردم اون تابعی را که داده بودم برای در صد گرفتن است وآن کمکی را که کردند نتوانستم اجرا کنم اگر برای شما دوستان مشکلی نیست یک بار دوباره برای من به طور کامل برام بنویسید (چون خیلی حرفی نیستم) اگر هم برای شما دوستان ممکن است برنامش برام بفرستید >(با فرمت خود برنامه flash)
ان سوالی که کردم وجواب که دادند را در زیر هست :
سوال:
یک سوال فوری:
من می خواهم یک تابع بنویسم که مانند برنامه ی Excel وقتی که برنامه اجرا ء شود سلول های باشد که در آن عددی را تایپ کنیم حاصل ان را بدهد. مانند:
سلول هارا به نام های a,b,c باشند که مثلا این تابع را اجرا ء کند: ((3*a)-b)/3*c که جواب ان را در سلولی به نام d خودش تایپ کنند . اگر می شود سریع جواب بدهید .
جواب :
در مورد اون سلولها میتونید از کامپوننت DataGrid استفاده کنید که طرز استفادشو توی هلپ فلش قسمت UsingCompnents کاملا توضیح داده ! در مورد تابع هم که کار نداره ! :
کد:
function op(a,b,c) {
return ((3*a)-b)/3*c;
}

Security9776

Active Member
شما مشخص کن که برای چند تا درس می خوای نمودار بکشی و نمودار اون از چه نوعی باشه .

abolfazll

New Member
دست شما در نکنه اول این که نمودار نمی خواهم بلکه ان تابع درصد را می دهد حالا شما فرض کنید 7 درس باشد

FLASH-CLICKER

Active Member
سلام علیکم
آقا اگر میشه نمونه فایل هم قرار بدهید تا استفاده کنیم
ممنون

amir_s

Active Member
به ساده ترین شکل ممکن :

پیوست ها

• Perc.rar
    5.4 کیلوبایت · بازدیدها: 15

Security9776

Active Member
امیر جان خدا خیرت بده .
آقا ابوالفضل فکر کنم با نمونه ای که امیر آقا گذاشتن مشکل شما هم حل شد . سورس فایل هم هست و می تونی اون رو تغییر بدی .
اگه بازم مشکلی بود بگید تا امیر جان یا من یا دیگر دوستان کمکتون کنیم .

abolfazll

New Member
سلام :
دست شما درد نکنه ببخشید این فایل که گذاشته اید برای شما اجرا می شود یعنی من هر عدد در قسمت در یا غلط و تعداد درست ها قرار می دهم جوابی در قسمت ( (Percent دیده نمی شود حتی ان فایل Flash هم برای من اجرا نمی شود ( من هربار که از انترنت فایل Flash گرفتم تا به حال اجرا نشده است ) من شرمنده ام که شما دوست ها را با این سوالها ناراحت می کنم .

Security9776

Active Member
دوست عزیز ، اون فایل کار می کنه . یا شما اطلاعات رو درست وارد نمی کنی یا با فلش مشکل داری . می خوای اگزش کنیم ؟

abolfazll

New Member
دوست عزیز به خدا اجرا نمی شود یعنی درقسمت Percent عدد وجود ندارد برای مثال :
All=10 True=7 False=2
که باید جواب 63.33 %= Percent باشد که اصلا در این قسمت عددی وجود ندارد .

Security9776

Active Member
باشه . من تا 10 دقیقه دیگه یه نمونه سریع برات درست می کنم می زارم رو سایت .

Security9776

Active Member
آقا این پیوست فایل ها برا من مشکل داره . وقتی رو تنظیم های بیشتر می زنم متن رو می فرسته انگار رو ارسال پاسخ سریع کلیک کردم .
شما آدرس ایمیلت رو بده تا برات بفرستم . ( تو اطلاعات شخصیت نبود )

Parham

Well-Known Member
Security9776 گفت:
آقا این پیوست فایل ها برا من مشکل داره . وقتی رو تنظیم های بیشتر می زنم متن رو می فرسته انگار رو ارسال پاسخ سریع کلیک کردم .
در نسخه جدید یکم تغییرت ایجاد شده و فکر می‌کنم که هنوز مشکل داره ، شما باید روی
reply.gif
کلیک کنید و وقتی‌ که وارد پنجره Reply To Topic شدید از همان قسمت ' پيوست فایل ' فایل خودت را پیوست کنی‌ ...

Security9776

Active Member
اره . اتفاقا دقیقا قبل از پاسخ شما فهمیدم .
من همیشه از اون تنظیم های بیشتر استفاده می کردم . ولی اون مشکل داره .

جدیدترین ارسال ها

بالا