سلام.یک کلوم درد دل

ALI_TAKHTI

Active Member
سلام به همه رفقا.بعد از مدتی غیبت دوباره خدمت رسیدم.
راستش هدفم از زدن این تایپیک یه جوری زدن استارت دوباره برای کار کردن بود.
دقیقا زمانی که توی اوج کار کردن بودم و مثل تراکتور کار میزدم و یاد میگرفتم یه اتفاق بد افتاد. 10/26/91 یعنی حدود 4 ماه پیش تو یه روز بد لعنتی که نمیتونم بهش فکر کنم پدرم فوت کرد.
اتفاقاتی تو اون روز افتاد که باعث شد تا الان نتونم حتی یک بار محیط 3d max رو باز کنم.همه شوقم همه علاقم همه عشقم به کار مرد.وقتی میخواستم دوباره کار کنم نگاه به دستام مینداختم و دستائی رو میدیدم که پدرش رو توی قبر گزاشته.
انشالله براتون پیش نیاد
واقعا خودم فکر نمیکردم یه همچین آدمی باشم..
امروز بعد از چند ماه چشمم افتاد به آخرین کارم که اجرائی بود اما وسط کار ولش کردم و سپردمش به کسی دیگه ای.کار نصفه رو که میدیدم انگار به یه مخروبه نگاه میکردم.
اومدم تو سایت باز دم سالار گرم یه بار حالی از ما پرسیده بود.واقعا دنیای مجازی اینه بمیری هم کسی ازت خبردار نمیشه.
امروز دیدم مکس 2014 هم اومده. عجیب احساس میکنم از گردونه عقب افتادم.احساس خنگی میکنم.
نمیدونم چیکار کنم دوباره بتونم کار بزنم .دلم واسه مکس تنگ شده اما انگار پیر شدم حوصله هیچ کاری ندارم.
راستی آقا از ویری چه خبر؟ ورژن چند اومده؟ چی به چیه؟

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام به داش علی تختی. خوبی علی جان؟
اول از همه از طرف خودم و بقیه دوستان به شما تسلیت عرض می کنم و انشالا طول عمری به شما و خانواده محترمتون باشه

دوم اینکه اتفاقا غیر از شما خیلی از بچه های دیگه هم نیستن و حرفت در مورد محیط مجازی کاملا درسته. واقعیش هم همینطوره اقا. من خودم به شخصه به خیلی ها تو واقعیت کمک کردم مالی و ... ولی طرف اگر تو خیابون ما رو ببینه یک سلامی بکنه پس توقع نداشته باش
البته این دور زمونه مشکلات اینقدر زیاده و این کامپیوتر ها عاطفه ها رو کم کردن که طرف مادربزرگ خودش رو هم نمیره ببینه چه برسه به رفیق نتی شو

سوم اینکه مکس 2014 خیلی وقت نیست اومده و من ندیدم بچه ها رو مکس 2014 برن. وری هم V-Ray 2.40.03 هستش که برای مکس 2013 هست و تو نت من دیدم انگار تو مکس 2014 اجرا میشه ولی یک سری مشکلاتی هم داره که انگار یک سری تونستن بر طرف کنن. حالا باید تحقیق کرد. درکل فعلا ملت رو مکس 2013 هستن

خبر خاص دیگه ای هم نیست. شما هم انشالا یک تکونی به خودت بده. من بهت پیشنهاد می کنم این کتاب رو بخونی و بهت قول میدم که نه مثلش رو خوندی و نخواهی خوند. مثل یک معجزه میمونه. مخصوصا برای کسانی که یکمی نا امید و خسته و ... هستن

کتاب : 4 اثر از فلورانس اسکاول شین
مهم ترجمه : گیتی خوشدل

2تا نکته داره.
1.کتاب رو از داداشت هم نگیر و بخر که روت اثر کنه
2. حتما اون ترجمه رو گیر بیار

بهت قول میدم 180 درجه تغیرت میده همون طوری که خودم رو تغیر داد

صحبت بسه. بریم سراغ امتحانامون رو بخونیم.
موفق باشی و سلامت :rose:

ALI_TAKHTI

Active Member
سلام به داش علی تختی. خوبی علی جان؟
اول از همه از طرف خودم و بقیه دوستان به شما تسلیت عرض می کنم و انشالا طول عمری به شما و خانواده محترمتون باشه

دوم اینکه اتفاقا غیر از شما خیلی از بچه های دیگه هم نیستن و حرفت در مورد محیط مجازی کاملا درسته. واقعیش هم همینطوره اقا. من خودم به شخصه به خیلی ها تو واقعیت کمک کردم مالی و ... ولی طرف اگر تو خیابون ما رو ببینه یک سلامی بکنه پس توقع نداشته باش
البته این دور زمونه مشکلات اینقدر زیاده و این کامپیوتر ها عاطفه ها رو کم کردن که طرف مادربزرگ خودش رو هم نمیره ببینه چه برسه به رفیق نتی شو

سوم اینکه مکس 2014 خیلی وقت نیست اومده و من ندیدم بچه ها رو مکس 2014 برن. وری هم V-Ray 2.40.03 هستش که برای مکس 2013 هست و تو نت من دیدم انگار تو مکس 2014 اجرا میشه ولی یک سری مشکلاتی هم داره که انگار یک سری تونستن بر طرف کنن. حالا باید تحقیق کرد. درکل فعلا ملت رو مکس 2013 هستن

خبر خاص دیگه ای هم نیست. شما هم انشالا یک تکونی به خودت بده. من بهت پیشنهاد می کنم این کتاب رو بخونی و بهت قول میدم که نه مثلش رو خوندی و نخواهی خوند. مثل یک معجزه میمونه. مخصوصا برای کسانی که یکمی نا امید و خسته و ... هستن

کتاب : 4 اثر از فلورانس اسکاول شین
مهم ترجمه : گیتی خوشدل

2تا نکته داره.
1.کتاب رو از داداشت هم نگیر و بخر که روت اثر کنه
2. حتما اون ترجمه رو گیر بیار

بهت قول میدم 180 درجه تغیرت میده همون طوری که خودم رو تغیر داد

صحبت بسه. بریم سراغ امتحانامون رو بخونیم.
موفق باشی و سلامت :rose:
سپاس از لطفت.چشم حتما میخونم.موتوشکرم

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
سلام ، این چیزیه که با فکرش هر روزم تباه شده و تقریبا امیدم قطع ، یک یک سالی هست هر روز تو فکرم که چجوری یک روزی بدون عزیزانم باشم (من باشم و اونها نباشن ) !!!! این فکر هر روز تو ی سرمه و خیلی هم برای همین فکر نا امید شدم از زندگی

بدون اختیار به دنیا قدم میگذاریم ، مدتی شاد هستیم و بعد تمام چیزهایمان را از دستی میدهم ، یک به یک ...
و در اخر ... وقت ان است که دیگران مارا از دست بدهند و ...
این همان تراژدی زندگیست ...

این هم یک متن بلنده قبلا ها نوشته بودم ... یک موزیک بود البته انگیلیسی بود این ترجمشه :green:

من هم در غمت شریک بدون ، تسلیت :rose:
خدا پدرت رو بیامرزه ... :sad:

خب به نظر من

برو یک سری تو اور موشن و ... اینها یکساعت گالری رو ببین بعد میشینی پای مکس دستت میره به کار
ویری هم خدارو شکر همون مشکلات قبلی رو داره اما سرعتش واقعا خوب شده .
موفق باشی :rose:

dr.hashemi

کاربر فعال
سلام علي جان غم آخرت باشه داداش يه جورايي باهات هم دردم چون همين اتفاق 4 سال پيش منم افتاد.
اولا بهت تسليت نميگم چون مال هممون هست ولي در عوضش برات آرزوي زندگي و عمر با عزت و دارم.
بعدشم اگه منتظر ايني كه غم و غصه ات از اين ماجرا كمتر بشه بايد بهت بگم خودتو معتل نكن چون واسه من كه هر روز بدترم ميشد و بعد 4 سال هنوزم باورم نميشه كه بابام نيست اولا فكر ميكردم پشت خاليه و همه چي ديگه تمومه اون موقع بود كه يه دوستي بهم يه جمله گفت كه خيلي تكونم داد. جملش اين بود كه بعضي مواقع تو زندگي اتفاقاي شديدو شك هاي شديدي به آدم وارد ميشه كه هم خوب داره هم بد ميتونه يه پيروزي باشه يا شكست .اين پيروزي و شكست ها ميتونه مقدمه اي باشه براي پيشرفت بيشتر يا نابود كردنت خودت تصميم بگير كه ميخواي اين اتفاق باهات چكار كنه.
ولي خدارو شكر ميكنم و از اون به بعد تمام توانمو براي مادرم گذاشتم.
تعارف كه با هم نداريم ولي يه چيزيه كه براي همه هست ميخوام حد اقل اون موقع حسرت اينو نخورم كه قدر اون يكي رو هم ندونستمو رفت.
داداش راجع به ياد اوري هم هر وقت تو كاري از siger shader استفاده ميكنم يادت ميفتم چون تو پيشرفتم خيلي كمك كرد.
ولي از الان به بعد هر وقت استفاده كنم ازش يه فاتحه ميفرستم براي پدرت.
اميدوارم موفق باشي و شاهد پيشرفتت باشم.
فقط خدا. . .

ALI_TAKHTI

Active Member
سلام علي جان غم آخرت باشه داداش يه جورايي باهات هم دردم چون همين اتفاق 4 سال پيش منم افتاد.
اولا بهت تسليت نميگم چون مال هممون هست ولي در عوضش برات آرزوي زندگي و عمر با عزت و دارم.
بعدشم اگه منتظر ايني كه غم و غصه ات از اين ماجرا كمتر بشه بايد بهت بگم خودتو معتل نكن چون واسه من كه هر روز بدترم ميشد و بعد 4 سال هنوزم باورم نميشه كه بابام نيست اولا فكر ميكردم پشت خاليه و همه چي ديگه تمومه اون موقع بود كه يه دوستي بهم يه جمله گفت كه خيلي تكونم داد. جملش اين بود كه بعضي مواقع تو زندگي اتفاقاي شديدو شك هاي شديدي به آدم وارد ميشه كه هم خوب داره هم بد ميتونه يه پيروزي باشه يا شكست .اين پيروزي و شكست ها ميتونه مقدمه اي باشه براي پيشرفت بيشتر يا نابود كردنت خودت تصميم بگير كه ميخواي اين اتفاق باهات چكار كنه.
ولي خدارو شكر ميكنم و از اون به بعد تمام توانمو براي مادرم گذاشتم.
تعارف كه با هم نداريم ولي يه چيزيه كه براي همه هست ميخوام حد اقل اون موقع حسرت اينو نخورم كه قدر اون يكي رو هم ندونستمو رفت.
داداش راجع به ياد اوري هم هر وقت تو كاري از siger shader استفاده ميكنم يادت ميفتم چون تو پيشرفتم خيلي كمك كرد.
ولي از الان به بعد هر وقت استفاده كنم ازش يه فاتحه ميفرستم براي پدرت.
اميدوارم موفق باشي و شاهد پيشرفتت باشم.
فقط خدا. . .

ممنون.روحیه دادی

aurachakra

New Member
سلام همکار عزیز
تسلیت من رو هم بپذیر تا بوده همین بوده
از قدیم گفتن " در گذشت پدر و مادر ارث اولاده "
من هم سه ماه و چهار روز پیش مادرم رو از دست دادم میدونم که جاشون همیشه خدا خالی خواهد بود ، برای شادی روح پدر تا میتونی به مادر برس...
دعای خیر مادر حتما تو رو به کار و زندگی برمیگردونه

ALI_TAKHTI

Active Member
سلام همکار عزیز
تسلیت من رو هم بپذیر تا بوده همین بوده
از قدیم گفتن " در گذشت پدر و مادر ارث اولاده "
من هم سه ماه و چهار روز پیش مادرم رو از دست دادم میدونم که جاشون همیشه خدا خالی خواهد بود ، برای شادی روح پدر تا میتونی به مادر برس...
دعای خیر مادر حتما تو رو به کار و زندگی برمیگردونه

خدا رحمت کنه مادر شما رو هم. واقعا رسم زمونه همینه.

Mehran coyote

Well-Known Member
واقعا متاسف شدم
خیلی ناراحتم چون طعم از دست دادن عزیزی رو چشیدم
انشاالله که روح پدرت شاد باشه و با پیشرفت هایی که تو میکنی اونو شادترش کنی
من برات آرزو موفقیت دارم
برگرد به 3d علاقت تا روحیت هم برگرده:rose:

خیلی میخواستم برات بنویسم ولی فردا 2 تا امتحان دارم باید بخوابم
فلن

maxpin206

Well-Known Member
سلام
علی جان خدا بهت صبر بده
امید وارم که همیشه موفق باشی و باعث شادی روح پدر بشی
میدونم که نبود پدر در زندگی مثل نبود یک عضو در بدن میمونه ولی اینه رسم زندگی و واسه همه نیز این چنین بوده..
با کارهای زیبایی که در اینده میزنی روحیت بر میگرده ان شالله

m.n1362

Member
سلام علی گل دنیای مجازی که هیچ دنیای واقعی هم همینه... خیلی دوست داشتم یه کاری کنم که یه لبخند کوچیک رو لبات بیاد...واقعا خیلی سخته انگار همه چی تو گلوت گیر میکنه من واقعا نمیدونم چه طوری تسلیت بگم که آتیش این جدایی رو کمتر کتم همه ما یه روزی میریم مهم اینه که همیشه تو دلت دوسش داری با نارا حتییت مطمیناا روحشو اذیت میکنی اگه تکیه گاه خانواده تویی باید قابل تکیه باشی واسشون خودتو نباز مرد..تسلیت میگم و بدون این حقه باید رفت.روحشون شاد

جدیدترین ارسال ها

بالا