سلام یک درخواست افغانی!

ali.zhakfar

Member
سلام دوستان گلم من از افغانستان هستم. راستیش در افغانستان برنامه نویس کم است. اصلآ نیست اونی که است ده هزار دالر یا بیشتر درآمد از هر جایی دارد. من هم 5 سال است وبلاگ نویسی ... کار های کوچک میکنم؟

اصل موضوع: من میخواهم یک پرتال قوی بزنم همرای شما استاتید ویا دوستان که برنامه نویس هستید. که در آن طراحی وب، کار های گرافیکی و وب هاستینگ کنم خوشبختانه حالا یک ریسیلر دارم که هاست بدهم اما برای طراحی بجز وردپرس و.... چند CMS دیگر چیزی بلد نیستم.. اگه شما مایل هستید که با من کار کنید اول یک پرتال که بتوانیم مردم را جلب و جذب کنیم چون سایت های پرتالی اصلآ نداریم در افغانستان میخواهیم اولین پرتال بزنیم که خدماتی باشد از این راه بعد تجارت کنیم اگر کسی در بخش طراحی سایت و یا در پرتال سازی و یا در تجارت همرایم یکجا میشود من منتظرم!

ضروریات:
در پرتال:
بخش خبر
بخش داونلود برنامه مثل یاهو
بخش هاستینگ (بخش تجارتی)
بخش طراحی وب (بخش تجارتی)
بخش داونلود کتاب
بخش دایرکتوری (بخش تجارتی)
بخش آب و هوا
بخش تبلیغات (بخش تجارتی)
بخش بازی ها
بخش زندهگی نامه ها
بخش تصاویر و عکس ها
ثبت هر کاربر سایت
بخش سولات که جواب بدهد بعد جایزه بدهیم ( برای جلب و جذب)
بخش فروشات ( فروشگاه) (بخش تجارتی)

:paint:بیایید یک کار خوب کینم هم پول هم خدمت

طوری باشد که جزئیات در صفحه نخست هم باشد مثل سایت یاهو مثلآ آخرین عناوین خبر در سایت باشد با یک عکس اش

نمیخواهم برای هر این کار ها CMS استفاده کنیم و کلا بردار یا فریب کار نیستم!

اگه خواستید میتوانید برای ارتباط از پیام خوصوصی و یا در این مطلب پست بدهید

Mohammadreza

Well-Known Member
پستتون رو بايد در نيازمندي ها ارسال مي كرديد به نتيجه بهتري مي رسيديد !
در ضمن اين سايت كه شما مي خوايد راه بنندازيد حد اقل نياز به 4-5 نفر وبمستر داره !
استفاده از cms هاي جوملا و ... كي تاحالا شده كلاه برداري ؟!
مي تونيد سفارش بديد براتون طراحي كنند بعد با 4-5 تا وبمستر همكاري كنيد و سايتتون رو راه اندازي كنيد ...

جدیدترین ارسال ها

بالا