سلام يه نظر فوري ميخوام

2z7js6u.jpg

نظرتون واسه ن هه چون ديدگاه همگي ما نسبت به طراحي فرق مي كنه و بگين چرا فقط وقتي به رنگ قرمز نگاه ميكنم يتونم طرح بزنم نمي دونم چرا اگه كمك كنيد جبران ميكنم :D

AccessFull

Member
دوست من شما اگه نوشتتون رو درست بنویسید خیلی خوب میشه نظر داد ....
اما اینطور که من فهمیدم شما دچار مشکل سکوت رنگ شدین این مشکل یه مشکل در طراحی روانشناختیه که خیلی توضیح داره و راه حلهای زیاد ....
اما در کل یعنی شما رنگ مورد علاقه ذهن خودتون رو پیدا کردین و با اون قدرت خلق کردن , آرامش , فهمیدن , .... می گیرید .
من فکر کنم به همین خاطره که با قرمز میتونید طرح بزنید .:wink:

آخرین ویرایش:

alionline1366

Active Member
جالب شده کل کار فقط فونت نوشته های وسط زیاد به کار نمیاد یه تستی با فونتهای دیگه بکن:)

Peace Dove

Well-Known Member
خوب اگه نظر شخصی میخواستید میتونستید پ.خ بدید.
چرا پابلیکش کردید؟

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
حامد جان با اجازه ت عنوان تاپیک رو ویرایش کردم. شما هم برای نظرخواهی نیازی نیست اسم از شخص خاصی ببری.
نهایتا اگر دیدید اون شخص خاص نظری نداده بود تو پیغام خصوصی ازش بخواید که به تاپیکتون سر بزنه.

درباره ی کار هم باید بگم که طرح دور کار و رنگ وسط جالب شده. البته بستگی داره که اون موزیک که شما نوشتی تو چه زمینه ای هست؟! اگر تو زمینه ی مثلا متال باشه رنگبندی مناسبی داره ولی اگر مثلا زمینه ی پاپ باشه خیلی نمیتونه متناسب باشه.

فونت استفاده شده هم دقیقا همین حالت رو داره. برای کارای راک یا متال فونت مناسبیه ولی برای کارایی مثل رپ یا پاپ و بولو خیلی مناسب نیست.

درباره ی استفاده از رنگ قرمز هم AccessFull جان توضیح دادن. خیلی مواقع رنگ خاصی تو ناخودآگاه ذهن آدم وارد میشه و طراح رو همیشه به سمت خودش میکشونه. این رنگ با توجه به دیدگاه طراح به دنیای اطراف و ذهنیت کلی طراح بوجود میاد. مثلا خود من نسبت به رنگ نارنجی این حالت رو دارم. یا مثلا سپیده نسبت به رنگ مشکی و ...

AMiR

Active Member
اون outer glow ئه اون افرادی که اون پایین واستادن از نوع overlay انتخاب کنید به نظرم جالبتره

جدیدترین ارسال ها

بالا