سلام . يك سوال . Redirect , .....

sina_sh

New Member
سلام سلام .
اميدوارم روز خوبي را تا حالا سپري كرده باشين . :D
ممنون مي شوم مرا راهنكاي كنين .
اول مي خواستم بدونم اين لينك ها ريدايركت را به چه وسيله يا چطوري ايجاد مي كنند .
يعني لينكي كه ادرس يك سايتي هستش وقتي روش هم كليك مي كني ادرس همون سايت هستش ولي بعد چند ثانيه تبديل به يك ادرس ديگه مي شه .
مثال www.AAAAA333.com اين ادرس يا حالا اگه بصورت لينك درش بياريم به همين صورت ديده مي شه و وقتي هم روش كليك مي شه هم بازخ به همين صورت هستش ولي بعد از چند ثانيه كوتاه تبديل ميشه مثلابه www.BBBBBB777.us.biz يعني بصورت كلي اون ادرس عوض ميشه و Redirect ميشه .
خوب حالا اين به چه صورتي ايجاد ميشه سوالي كه من از شما دارم .
شرمنده اينهمه توضيح دادم خواستم قشنگ متوجه بشين .

دوم اينكه من مي خواهم در پرشين بلاگ يك وبلاگ درست كنم ولي نه به صورت وبلاگ هايي كه شما الان مي بينيد يعني بصورت يك سايت اون را در بيارم .
با طراحي و قالب ديگه اي وبصورت ديگه اي كلا همانند يك سايت باشد متلا مثل صفحه اول يك سايت زيبا و قشنگ .
ولي خوب نمي دانم ايا اين راه امكان پذير هستش يا نه اگه هستش ممنون مي شوم كمكم كنيد لطفا اگه زحمتي نيست كامل توضيح بدهيد .
اميدوارم سوالهاي من بدرد ديگران هم بخوره .
ممنون از راهنماييهايتان .

aghahamidgol2

Active Member
سلام دوست عزيز
اگر درست فهميد باشم در كنترل ژبل سايت مي توني اين كارو بكني
وبلاگ اون جوري هم فكر كنم مي شه چون خيلي ديدم از اين كارا كردن

sina_sh

New Member
سلام .
ممنون از تمام جواب هاتون كاملا فهميدم چطوري اين كار صورت مي گيره .
ببينم من نوعي كه تو يه چيزي موندم بايد چيكار كنم .
من واقعا احتياج داشتم كه پرسيدم بيكار كه نبودم ممنون مي شم باز هم كمكم كنيد .
در ضما حتما در باره سايت هم بنويسيد چون حتما بايد يك سايت بسازم .
مي خواهم صفحه اول اون مثل همين سايت يا سايت اراز باشه كه هر روز بشه به روزش كرد ولي خوب هم جذاب باشه وزيبا وسرعت بالا تو اين چند روزه به هر دري زدم از فرانت پيج گرفته تا دريمزويور با همشون سعي كردم كار كنم ولي مثل اينكه اصلا اينها جواب كار من را نمي دن .
اصلا داه گريم ميگيره بابا بايد چيكار كنم يكي كمكم كنه .
مرسي

aghahamidgol2

Active Member
دوست عزيز سايت مي خواهي دو راه در پيش رو داري
خودت بسازي يا تهيه كني از كسي
از كسي تهيه كني چند نوع است مثل كامران آنلاين دزدي كني كه خيلي بده يا از كسي بخري يا مجاني از جايي دانلود كنيد
سوالاتم واضح تر بگي بيشتر جوا ب مي دهند

Masih

Well-Known Member
سلام.

اومدنت رو به جمع بچه‌هاي مجيدآنلاين تبريك ميگم.
در مورد سوال اول يك كد جاوا هست كه اين كار رو انجام ميده. الان خاطرم نيست ولي وقتي پيدا كردم ميگذارم اينجا كه استفاده كني.
و در مورد سوال دوم هم در تنظيمات پرشين‌بلاگ بخشي هست كه ميتوني به جاي استفاده از آدرس پرشين بلاگ از آدرس حقيقي متعلق به سايت خودت استفاده كني به همراه امكانات وبلاگ‌نويسي پرشين بلاگ.

موفق باشي.
مسيح.

sina_sh

New Member
سلام .
لطف دارين من هم همچنين باعث سعادت هستش كه در خدمت شما هستم .
ممنون از راهنمايي هاتون .
خوب الان يك سوال دارم .
خوب الان من رفتم و در پرشين رجيستر شدم خوب خودش قالب داره و يك نرم افزار .
خوب الان من بايد چي كار كنم يعني از چه برنامه هايي استفاده كنم تا بتونم طراحي كنم .
مثلا همين صفحه اول مجيد چطوري طراحي شده وهر روز مطالب جديدي به اون اضافه ميشه .
ببينيد من نمي خواهم از پي اچ پي استفاده كنم چون پرتالي هستش كه هر روز يك مشكل امنيتي براش پيدا مي شه اين جوجه ها هم كه تا يه چيزي پيدا مي كنند مي زنند سايت و ديفيس مي كنند حالا نمي گن با يه اسكريپت ساده اين كار انجام ميشه و دلشون خوشه ...
خلاصه منم وقتم كمه ونمي تونم هر روز به امنيت اون برسم براي همين اسرار دارم كه تو پرشين باشه و يه برنامه ساده ولي خوب خيلي مليح باشه دقيقا مد نظرم همين صفحه اول مجيد هست كه حالت وبلاگي داره ولي چون اصلا از كپي برداري اين صحبتها خوشم نمياد گفتم خودم بيام دنبالش و كامل ياد بگيرم .
كه اصلا چطوري بايد طراحيش كنم و به چه وسيله مديريت بشه وبقيه كار ها كه ممنون ميشوم ***( يك نفر بياد و كامل توضيح بده )*** شايد خيلي ها هم مشكلشون حل بشه .
معذرت مي خواهم زياد پر حرفي كردم .
ممنون

Masih

Well-Known Member
اگر جواب دقيق ميخواي فكر كنم بهتر باشه كه بري و توي انجمن مربوط به وب‌لاگها اين سوالات رو بپرسي چون اونجا دقيقتر بهت جواب ميدن. چون من خودم هم اطلاع چنداني از روشهاي ساخت وب‌لاگ و امكاناتش ندارم.

مسيح.

mahyar_nel

Active Member
سلام دوستان
شما ميتوانيد از طريق فرانت پيج واز قسمت دايناميكش اور موس رو انتخاب كنيد بعد حالت هاش رو نوشته
سوال دومتم بايد بگم كه تقريبا خير ولي شما مي توانيد قالب بسازيد ولي اگر بخواهيد سايت بسازيد بايد سرور رايگان پيداكني
من چند تا برات ميذارم
freeservers
50megs.com
البته من 50مگ رو پيشنهاد ميكنم

جدیدترین ارسال ها

بالا