سلام و عذر خواهی از همه به خصوص مدیر انجمن...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

AMINMIN

New Member
سلام دوستان ...
من امین زیکزاک همکار انجمن سه بعدی فروم P30world هستم ...
متاسفانه یه نفر حالا نمیدونم با چه نیتی یه یوزر دقیقا شبیه یوزر من تویه P30 با همون نام ، آواتار و امضاء اینجا ساخته و اومده خودشو جای من معرفی کرده و به تمام کسانی که من اصلا نمیشناسم توهین کرده ... و حتی یک نمونه کار تابلو از من هم اینجا گذاشته برای اینکه عزیزانی که در هردو انجمن عضو هستن شک نکنن ...

یه بنده خدایی تویه انجمن ما بود که فقط کار دزدی میذاشت اینجا هم با چندین یوزر عضو بود ... حالا چه مرضی داره نمیدونم ولی به هرحال من شرمنده مدیر انجمن و همه عزیزانی هستم که در اینجا بهشون توهین شده ...

خواستم به آقا احسان با پست خصوصی صحبت کنم برای عذر خواهی و رفع سوء تفاهم ،اما متاسفانه چیزی تویه پروفایلشون نبود بجز آی دی یاهو و ظاهرا بالا نیستن...
به هرحال بازم شرمندم که همچین آدمایی باعث بروز همچین مشکلاتی میشن ...
و اگه این تاپیکو ببینه خیلی خونسرد بهش میگم که برو یه فکری به حال آخر و عاقبت خودت کن ... بیشتر از این حرفا به گردنت حق دارم ...

این تصویری بود که hadi665 کاربر فعال انجمن سه بعدی P30 برای من فرستاد ...
البته من همه متنشو سانسور کردم ...

zl2e1f.jpg

از مدیریت خواهش میکنم این یوزرو بن کنن یا به هرحال کاری کنن که دیگه بهش دسترسی نداشته باشه و IP ها رو هم برای رفع سوء تفاهم چک کنن ...

بازم شرمنده همتونم و رویه ماهتونو میبوسم ...
vgpvvd.jpg

خوشحال میشم به ما سر بزنید...

آخرین ویرایش:

hadi665

Member
سلام امین جان عزیز
خوب چیکار میشه کرد ، اینجور افراد کم نیستن
.
خدا رو شکر که آقا احسان لطف کردن و تاپیکا رو حذف کردن
خوب منم این وسط چیکاره بودم که برای منم تاپیک زده شد نمیدونم !

amin2001

Active Member
همه چی رو چک میکنیم
user هم بسته شده

این تاپیک هم چون قدیمی شده و موضوع جدیدی رو شروع میکنه میبندمش . پاک نمیکنم که بچه عذر خواهی رو بتونن ببینن

موفق باشی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا