سلام درخواست کمک و راهنمایی در مورد دایویکس

modernyanni

Member
سلام دوستان مجید آتلاین
1 بار دیگه قبلا این سوال رو همین جا پرسیده بودم که مدیر انجمن محبت کرد و گفت که یه سرچ می کردم میتونستم جواب سوالم رو پیدا کنم ام راستش مطلب زیاد بود اما جواب سئوال من توشون نود
بگذریم 2باره می پرسم هر کدوم از دوستان تونستن ممنون می شم راهنمایی کنن
من چند تا فیلم دارم که از اینترنت دانلود کردم با فرمت های مختلف که اکثرا AVI هستن و زبان اصلی ان بو بعضا صحنه دارن براشون فایل زیر نویس فارسی پیدا کردم
1- این فیلم ها رو چطور میتونم سانسور کنم بصورتی که فایل زیرنویسش رو با فیلم سانسور شده تنظیم باشه.
2- با چه نرم افزاری این فیلم ها رو داخل دی وی دی رایت کنم که مثلا 6 فیلم یا بیشتر داخلش جا بشه ـ زیرنویسش هم پخش بشه تو دی وی دی پلیر های خانگی
ممنون از راهنماییتون
در ضمن با نرم افزار های vob subtitleworkshop subvob هم آشنا هستم

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام
اول تاپیک را به مکان مناسب انتقال می دم
من چند تا فیلم دارم که از اینترنت دانلود کردم با فرمت های مختلف که اکثرا AVI هستن و زبان اصلی ان بو بعضا صحنه دارن براشون فایل زیر نویس فارسی پیدا کردم
یعنی فیال زیرنویس جدا از AVI هست ؟
- این فیلم ها رو چطور میتونم سانسور کنم بصورتی که فایل زیرنویسش رو با فیلم سانسور شده تنظیم باشه.
شما باید دو کار کنی
یا اینکه اون مقدار زمانی را می خوای سانسور کنی را به جاش یک تصویر دیگه بذاری که زمان زیرنوس به هم نخوره
یا اینکه اگه نمیشه باید زمان زیرنویس را هم تغییر بدی که معمولا با برنامه Text ویندوز اجرا کنی به جزئیاتش دسترسی داری ولی چون من با زیرنویس کار نکردم نمی تونم راهنمایی چندانی کنم
2- با چه نرم افزاری این فیلم ها رو داخل دی وی دی رایت کنم که مثلا 6 فیلم یا بیشتر داخلش جا بشه ـ زیرنویسش هم پخش بشه تو دی وی دی پلیر های خانگی
ممنون از راهنماییتون
می تونی با Adobe encore dvd و یا ulead dvd movie factory و یا dvd workshop البته من اینا را میشناسم

modernyanni

Member
سلام حمید جان
ممنون از لطفی که همیشه داری
1 سوال که شاید خنده دار به نظر بیاد . وقتی که مینویسی این تاپیک رو منتقل می کنم یعنی به کجا منتقل می کنی من اون تاپیک منتقل شده رو کجا و چطور میتونم ببینم.
آره اکثر فایل های زیر نویس که فارسی هست جداست که من از سایت های زیر نویس دانلود کردم واسه اون فیلم.
واسه سانسورش اون کار اول رو نمیشه انجام داد فقط بعضی جاها میشه اینکار رو کرد که البته نمی دونم چجوری میشه و با چه نرم افزاری که از اون ور کیفیت فیلم پایین نیاد چون فکر کنم باید دوباره یه خروجی ازش بگیرم. ولی راه حل دوم فکر کنم عملی باشه.
من نرم افزار ulead dvd رو دارم ولی Adobe encore dvd و dvd workshop رو ندارم امکانش هست 1 لینک دانلود بذاری

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
دوست من
1 سوال که شاید خنده دار به نظر بیاد . وقتی که مینویسی این تاپیک رو منتقل می کنم یعنی به کجا منتقل می کنی من اون تاپیک منتقل شده رو کجا و چطور میتونم ببینم.
اینو شما در انجمن " اصول فیلمشازی و تدوین " قرار داده بودین که جایی مناسب نبود که من در اینجا یعنی " میکس و منوتاژ " صفحه اصلی گذاشتم
من نرم افزار ulead dvd رو دارم ولی adobe encore dvd و dvd workshop رو ندارم امکانش هست 1 لینک دانلود بذاری
اگه پیدا کردم می ذارم

جدیدترین ارسال ها

بالا