سلام! بیاید از سیستم هامون یک تست رندر بگیریم

darklight

کاربر فعال
چرا من نمی تونم رندر مثل شما بگیرم؟ مال من خصوصا تو قسمت motion blur با شما فرق داره.
فایل رو باز می کنم و می زنم رندر ولی اصلا mb فعال نیست و وقتی هم چه توی دوربین چه توی تنظیمات فعالش می کنم شکلش با رندر شما متفاوته.
max 2014 و vray3

HR3D

کاربر فعال
چرا من نمی تونم رندر مثل شما بگیرم؟ مال من خصوصا تو قسمت motion blur با شما فرق داره.
فایل رو باز می کنم و می زنم رندر ولی اصلا mb فعال نیست و وقتی هم چه توی دوربین چه توی تنظیمات فعالش می کنم شکلش با رندر شما متفاوته.
max 2014 و vray3

چون شما تو خط اخر جواب خودتون رو نوشتید ! ‍
Vray 3 !
چون تفاوتهایی با نسخه ی قبلی هست که فکر کنم مشکل از کرکه ، همونطور که خود اون فردی که کرک کرده گفته بعضی از فایل های نسخه ی کرک شده از Vray 2 گرفته شده پس الان vray 3 کرک شده کامل و بدون مشکل نیست !
با نسخه ی دو امتحان کنید به احتمال زیاد حل میشه !

darklight

کاربر فعال
چون شما تو خط اخر جواب خودتون رو نوشتید ! ‍
Vray 3 !
چون تفاوتهایی با نسخه ی قبلی هست که فکر کنم مشکل از کرکه ، همونطور که خود اون فردی که کرک کرده گفته بعضی از فایل های نسخه ی کرک شده از Vray 2 گرفته شده پس الان vray 3 کرک شده کامل و بدون مشکل نیست !
با نسخه ی دو امتحان کنید به احتمال زیاد حل میشه !
واقعیتش چون دیدم که دوستان با وی ری ۳ هم گرفتن و رندرشون دقیقا مثل بقیه است برام این سوال پیش اومد. اگه میشه راهنمایی کنید تا تنظیمات رو درست کنم و رندر بگیرم. خیلی دلم می خواد که 3930k خودم رو با 4930k مقایسه کنم.

HR3D

کاربر فعال
HR3D لطفا به پست های قبلی هم نگاه کن برادر ، من با ویری 3 زدم هیچ مشکلی هم وجود نداشت !

http://forum.majidonline.com/thread...-رندر-بگیریم?p=1348077&viewfull=1#post1348077

تا جایی که من میدونم وی ری سه در سه نسخه کرک شده یک نسخه برای مکس 2015 و دو نسخه برای 2014 که یکیش رو شما توی سایت قرار دادید و یکی دیگه ش هم توی سایت های دیگه برای دانلود موجوده !

احتمالا مشکل برای کرک باشه !

Mehran coyote

Well-Known Member
واقعیتش چون دیدم که دوستان با وی ری ۳ هم گرفتن و رندرشون دقیقا مثل بقیه است برام این سوال پیش اومد. اگه میشه راهنمایی کنید تا تنظیمات رو درست کنم و رندر بگیرم. خیلی دلم می خواد که 3930k خودم رو با 4930k مقایسه کنم.

این صحنه برای منم با وی ری 3 مشکل داشت شما با 2.4 بزن نتیجشو اعلام کن
منتظریم ............:)

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
خب کرک درست رو بریزید .
تنبلیههههههههههه دیگه :green:

Matin.B

Member
با سلام
3.6 GHZ همون تک هسته
ram 2GB
Graphic : 1GB G
خیلی درد داره !
رندر 5 ساعت
شوخی کردم !!!!!!
رندر نگرفتم چون 3D Max ندارم !

ershad2000

New Member
درود
4.23
intel 4790k
no vga(intel4600
max2015
vray2.5
مشاهده پیوست 106616

دوست عزیز با همین مشخصه سی پی یو و ورژن مکس من رندر گرفتم حدود 7 دقیقه طول کشید . "البته احتمالا از ورژن وی ریمون باشه مال من 3.007 بود " من باقی سخت افزارم رو میگم لطفا تفاوت سیستم خودتو بنویس .
16 گیگ رم 1600 geil و مین بورد گیگا z97-d3h و سی پی یو بدون اورکلاک 4790k 4.0ghz و ویندوز 7 البته در ویندوز 8 امتحان کردم تایمش بیشتر هم شد .
1.jpg

پیوست ها

• 1.jpg
    192.7 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • 1.jpg
    192.7 کیلوبایت · بازدیدها: 7

IIIXI

Member
دوستان اگر کسی core i7 5960x داره یا از دوستانش کسی رو سراغ داره که این پردازنده رو داره لطفا یه تست بگیره ببینه توچه زمانی رندر میگیره، خیلی مشتاقم قدرتشو بدونم.

جدیدترین ارسال ها

بالا