----سلامی دوباره به دوستان بهتر از جانم----

alireza-metal

Active Member
سلام دوستان عزیزم :wink:
دلم خیلی برای همتون تنگ شده بود --- در این مدتی که من نبودم امید وارم بهتون خوش گذشته باشه و شاد بوده باشید 8) --- من بازم اومدم تا بعد از 1 ماه باز در خدمتتون باشم و لذت ببرم ---- یه نگاهی به انجمنها کردم دیدم که خیلی شلوغ شده بود و یه عالمه تا÷یکهای جدید ---- خیلی خیلی دلم برای همتون تنگ شده بود :cry: ---- خیلی دوستتون دارم ---- :oops: ----- در ضمن mr بوش از واشنگتون سلام رسوند و گفت که حتما سلاممو به دوستایه مجید آنلاینیت برسونمنم گفتم به روی چشم حتما میرسونم 8O :lol: ---- واقعیتش واشنگتون چند روز ÷یش خیلی شلوغ بود فقط می بایست میبودید و میدید ---- خلاصه خیلی خوشحالم که باز در جمع شما دوستان عزیزم هستم ---- از این ساعت باز در انجمنها مثل گذشته و بیشتر تر فعالیت میکنم و امید وارم که موثر واقع بشم --- فعلا good bye ---- see you later :oops:

black-die

Active Member
ميبينم كه رفتي امريكا حال كردي و بعد يك ماه برگشتي ( همه اينارو ديدما )
پس سوغاتي كو ؟

alireza-metal

Active Member
راستش یه سوغاتی ازون صفر کیلومترا برات آورده بودم !!!---- بعد وسط راه به عللی از 0 کیلومتر خارج شد و من هم که سوغاتی دست 2 تو زاتم نیست به کسی بدم ... برای همین سوغاتیه از دست رفت ---- اشکال نداره ---سوغاتی هم بهت میدم --- در ضمن دلم برات خیلی تنگ شده بود ---- موفق باشی 8O :wink: :oops: 8O

amirhomayoun

Active Member
سلام . دلم براي خودت و آواتار قشنگت خيلي تنگ شده بود!
خوش اومدي!

Mandana

Active Member
ا كي برگشتي من نديدم؟:mrgreen:
ببين همون موقع كه گفتي ميري گفتم سوغاتي بياري اگه نياوردي اعتراف كن.
بدون شوخي خوش آمدي.
بوشي رو از طرف من يه بوس مي كردي عجب موجود نازيه اين بوش:lol:
ختم كلام كه خير مقدم ميگم.ببخشيد دير گفتم ولي تاپيك رو الان ديدم

جدیدترین ارسال ها

بالا