بسیاری از ما دوست داریم، سفرهای هوایی را به مقصدهای بی نظیری تجربه کنیم. یکی از این مقصدها سفر به مناطق مدیترانه ای است. هر گاه نام مناطق مدیترانه ای به میان می آید، ناخودآگاه هر کسی یاد دریاهای لاجوردی و سواحل با ماسه‌های طلایی می افتد. اولین قدم برای تجربه سفری بی نظیر به سواحل مدیترانه این است که بلیط هواپیما مقصد های مورد نظر را خریداری کنید. اما خرید بلیط هواپیما را با چه قیمتی و به چه مقصدی انجام دهیم که بیشترین شادی را عایدمان کند.

معمولا در فصل هایی کم سفر سال بلیط هواپیما ارزانتر از دیگر مواقع به فروش می رسد. به غیر از فصل، در طول یک هفته نیز قیمت بلیط هواپیما متغیر است. معمولا بلیط در اواخر هفته گرانتر می باشد. از همین رو با کمی صبر در طی هفته قیمت را چک کنید و ارزانترین بلیط را انتخاب و رزرو نمایید.” (منبع)

سایت تیک بان در این مطلب چند مقصد بی نظیر و جذاب مناطق مدیترانه را مورد بررسی قرار داده است. برای آشنایی با این مناطق در این مطلب با ما همراه باشید.

مالت
اگر در پی مقصدی بی نظیر هستید تا در ایام بعد از کرونا خستگی خود را از تن بیرون نمایید، مالت یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما است. مالت یکی از بهترین جزایر دریای مدیترانه است که بیش از 320 متر مربع مساحت دارد. در جزیره مالت همه چی فراهم است تا یک تعطیلات بی نظیر را در آن بگذرانید. این جزیره بزرگ ‌ترین جزیره مسکونی در بین سایر جزایر مسکونی مجمع الجزایر مالت می باشد. جزیره مالت در بین 10 جزیره کوچک جهان نیز قرار دارد.

چرا مالت؟


مالت یکی از بی نظیرترین جزایر دریای مدیترانه است که سرشار از سواحل شگفت انگیز، جاذبه ‌های تفریحی و طبیعی است. این جزیره از لحاظ هزینه نیز می تواند در سفر بسیار کارآمد باشد. سفر به جزیره مالت بسیار مقرون به صرفه و ارزان است.

کریت، یونان

سفر به بزرگترین جزیره یونان از دیگر پروازهایی است که در ذهن انسان ها حک می شود. کریت یکی از زیباترین جزایر دنیا است که بعد از ورود به آن به هیچ عنوان دوست دارید از آن خارج شوید و آن جا را به مقصد دیگری ترک نمایید. تفریحات در کریت یونان بسیار متنوع است. در سواحل کریت حمام آفتاب بگیرید، شنا کنید و پیاده ‌روی رو به منظره ای بی نظیر انجام دهید. زیبایی های کریت بزرگترین جزیره کشور یونان به همین جا ختم نمی شود و مسافران می توانند از بناهای تاریخی اطراف این جزیره بازدید کنند.

چرا کریت؟

کریت تکه ای از بهشت است که در یونان قرار دارد.
غذاهای عالی، مسیر‌های پیاده‌ روی و کوهنوردی خوب در کیت یونان باعث شده تا این جزیره یکی از بهترین جزایر اروپا لقب بگیرد. با انتخاب جزیره کریت دوست دارید بعد از برگشت دوباره به آن برگردید و چند روزی را در آن سپری نمایید. برای استفاده از این زیبایی ها بهترین گزینه خرید بلیط هواپیما به صورت غیر مستقیم و کم هزینه است.

خلیج کوتور، مونته نگرو

کسانی که مناظر کوهستانی را دوست دارند، می توانند رزرو بلیط هواپیما خود را به مقاصد کوهستانی از طریق سایت تیک بان انجام دهند. یکی از مناظر کوهستانی که با سواحلی بکر و بی نظیر عجین شده، خلیج کوتور، مونته نگرو است. خلیج کوتور یکی از میراث جهانی یونسکو است. فکر کنید یک خلیج را تنگه های باریک و کوه ههای خیره کنند پوشانده است، چه حسی به شما دست می دهد؟ خلیج کوتور همچین منظره ای را به دیدگان شما هدیه می دهد.

چرا خلیج کوتور؟

مونته نگرو و خلیج کوتور دو الماس پنهان در منطقه مدیترانه هستند.
وجود طبیعت های بکر ريال کوه های سبز، ساحل های شنی طلایی و دریایی فیروزه ای می تواند هر انسانی را مجاب به خرید بلیط هواپیما به این مقصد کند.

قبرس

نکته جالب در انتخاب قبرس این است که در کمتر کشوری احتیاج به گذرنامه برای سفرهای داخلی است، قبرس یکی از این نوع کشورها می باشد. جزیره قبرس به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم بندی می شود. از این رو هر مسافری که مایل است از شمال به جنوب یا بالعکس سفر کند، باید گذرنامه به همراه داشته باشد. نکته جالب تر درباره این جزیره این است که بخش جنوبی قبرس بیشتر به فرهنگ کشور یونان و بخش شمالی آن به فرهنگ ترکیه نزدیک است.

قبرس بهترین تفریحات را در دنیا دارد و از همین رو توریست های فراوانی را به خود جذب می نماید.

چرا قبرس؟

شاید برایتان سوال باشد که چرا باید قبرس را به عنوان مقصدی از دریای مدیترانه انتخاب کرد؟ این جزیره پر از دیدنی ها و انجام دادنی ها می باشد. سواحل بکر، تاریخی غنی، طبیعتی بی نظیر را فقط در قبرس می توانید یافت کنید.

سامانه های بلیط هواپیما

استفاده از سامانه های معتبر بلیط هواپیما می تواند سفر شما به مناطق مختلف را میسر کند.

تیک بان، علی بابا، مستر بلیط و قاصدک جز معتبرترین سایت های ارائه کننده بلیط هواپیما در کشور هستند. در این بین سامانه فروش بلیط هواپیما تیک بان با ارائه خدماتی نوین توانسته از سایر رقبا سبقت بگیرد.


برای کاهش هزینه های سفر کافی است کلمه تیک بان را جستجو کنید و در کسری از دقیقه بلیط هواپیما ارزان خود را خریداری نمایید. تیک بان با همکاری 900 ایرلاین داخلی و خارجی معتبر توانایی ارائه انواع بلیط هواپیما چارتر و سیستمی را دارد.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا