سفارش یک کد ساده در فلش با واریز فوری پول برای طراح

dj-mohsen

New Member
درود دوستان

من در نظر دارم مبلغ 20 هزار تومن بابت کدی که کار زیر رو برام انجام بده و به شرط کار باشه بپردازم
توجه: کار عجله ایه و زود می خوامش.

(فایل fla رو می خوام چون قراره خودم طراحی کنم براش)
خوب من می خوام وقتی swf باز می شه دو تا مقدار بفرسته به php

mohsen با مقدار 100
good با مقدار 20

و مهم اینه که بفرسته. حالا sendandload یا geturl یا هرچی.....

-------
قسمت دوم:
می خوام از url یه swf رو لود کنه و نشون بده همین

برای قسمت اول 15 هزار تومن و برای قسمت دوم هم 7 هزار تومن که با هم می شه 20 تومن. همش هم 10 دقیقه بیشتر طول نمی کشه.
اگر توضیحات بیشتری می خواهید ایمیل بزنید.
در صورتی که فرم فلش شما جواب بده همون موقع از اینترنت براتون واریز می کنم.
ایمیل من: [email protected]

dj-mohsen

New Member
سفارش کد فلش

(15+7=22)
+
(15+5=20)
=
30+12=42
42=42

این معادله درست است

:lol:
جالب بود محمد جان. چه نکته سنج !!

12 برای اولی و باقی مونده اش هم برای دومی.
البته اگه زود تحویل بدین. ا! یعنی بهتره تا چند ساعت آینده باشه
-------
فرقی نداره اکشن 2 یا 3 باشه. مهم خروجی شه که می شه swf که همین کفایت می کنه.
طراحی هم گفتم نمی خوام. شما یه ضربدر مشکی بزارین وسط فرم هم فرقی برام نداره.
ضمنن هر کی که زودتر تحویل بده با اون حساب می شه . و بعدش همین جا میام می گم که کار بسته شده.

--- اینم پاسخ به پرسش ها.
منتظرم و با سپاس از شما .

akherat

مدیر انجمن
از شوعورت خوشم اومد
امیدوارم سری به کدت برسی
درضمن 10 دقیقه زیاده بابتش : یک دقیقه خوبه

dj-mohsen

New Member
_یک پیام که به دستم رسیده. نمی گم از کی. ولی کسی یه که تو فروم هر کی راهنمایی خواسته پیچونده . یادمون نره که لذت یاد دادن خیلی بیشتر از در حصار کردن اونه.
________
اوکی

من 50 تومن میگیرم با سورس بهت میدم
مشکلی نداری؟
البته 50 تومن بابت این کار زیاده ولی من پول تخصوصم رو میگیرم
________

خوب. مدت به پایان رسید از همه سپاسگذارم.
دیگه کسی پیام نده.

خودم رفتم help آدوب رو نگاه کردم و تو 15 دقیقه درستش کردم.
احتمال زیاد بعد از این از فروم اخراج بشم. اما حقیقتی که دیدم رو گفتم .

akherat

مدیر انجمن
_یک پیام که به دستم رسیده. نمی گم از کی. ولی کسی یه که تو فروم هر کی راهنمایی خواسته پیچونده . یادمون نره که لذت یاد دادن خیلی بیشتر از در حصار کردن اونه.
________
اوکی

من 50 تومن میگیرم با سورس بهت میدم
مشکلی نداری؟
البته 50 تومن بابت این کار زیاده ولی من پول تخصوصم رو میگیرم
________

خوب. مدت به پایان رسید از همه سپاسگذارم.
دیگه کسی پیام نده.

خودم رفتم help آدوب رو نگاه کردم و تو 15 دقیقه درستش کردم.
احتمال زیاد بعد از این از فروم اخراج بشم. اما حقیقتی که دیدم رو گفتم .

من این حرف و زدم
ایشون به من پ خ داد
من سرم شلوغ بود و مبلغ رو گفتم
و این کد رو هم براشون فرستادم

PHP:
import flash.net.URLLoader;import flash.net.URLLoaderDataFormat;import flash.events.MouseEvent;import flash.net.URLRequest;
submitbtn.addEventListener(MouseEvent.CLICK, sendData);
function sendData(event:MouseEvent):void  var urlreq:URLRequest = new URLRequest ("filePhp.php");  urlreq.method = URLRequestMethod.POST; 
  var urlvars:URLVariables = new URLVariables();   urlvars.mohsen = "100";  urlvars.good = "20";    urlreq.data = urlvars;          
  var loader:URLLoader = new URLLoader (urlreq);   loader.addEventListener(Event.COMPLETE, completed);   loader.dataFormat = URLLoaderDataFormat.VARIABLES;   loader.load(urlreq); }
public function completed (event:Event):void{  var variables:URLVariables = new URLVariables( event.target.data );}

این مطلب رو برای تمام دلال ها و تمام کسانی که می خوان به هر نحوی از بچه ها سو استفاده کنن میگم :
نه 20 و نه 50 و 100 تومن برای من و دوستان من پولی نیست
کلا همان طور که گفتم از من فقط یک دقیقه زمان میگیره
من 50 تومن گفتم چون نمیخوام از بچه های انجمن سو استفاده بشه
شما رو تو انجمن فلش ندیدم تاحالا توقع داری با 20 تومن یه کاری انجام بدم که بدش بگی چه اوسگلی بود

تو انجمن فلش هیچ چیزه آماده و رایگانی قرار نمیگیره

واقعا متاسفم که میام وقت میزارم و جواب های تکراری میدم
باز هم تکرار میکنم
تو این انجمن هیچ چیزه آماده ای قرار نمیگیره !!!

دوستان الان یک تیشرت 80 تومنه پارسال چند بود
قیمت مولتی مدیا پارسال با امسال چقدر فرق کردن اصلا کار نرم افزار انگار با تورم ارتباطی نداره
الان شرکت هایی که مولتی مدیا تولید می کنند وقتی میدن برون بازار قیمت 5000 تومن انتظار دارن همون قیمت پارسال و پیرالسال و پس پیرالسال ولی وقتی یک پیرهن می خواد بخره از پارسال تا امسال سه برابر شده مملکته داریم!
واقعا با این وضعیت نمیشه کار کرد بریم تو کار بازار. اونوقت دوستمون وقتی میگه 50 تومن ناراحت میشیم نمی خوام روی این کار قیمت بگزارم می خوام بگم دوستان درک کنید بحث یک کد نیست یک برنامه نویس وقتشو گزاشته مثلا یک سال حالا یک دقیقه یا 30 ثانیه یک کد خوب مبده
این 30 ثانیه را باید با یک سال جمع زد.:sad: ن پ ن باید کم کرد
میدونم خیلی از حرف های فلسفیی که زدم تو جو رفتید و کل هفته را فکر می کنید ولی عیبی نداره مثل من عادت میکیند

آخرین ویرایش:
من این حرف و زدم
ایشون به من پ خ داد
من سرم شلوغ بود و مبلغ رو گفتم
و این کد رو هم براشون فرستادم

PHP:
import flash.net.URLLoader;import flash.net.URLLoaderDataFormat;import flash.events.MouseEvent;import flash.net.URLRequest;
submitbtn.addEventListener(MouseEvent.CLICK, sendData);
function sendData(event:MouseEvent):void  var urlreq:URLRequest = new URLRequest ("filePhp.php");  urlreq.method = URLRequestMethod.POST; 
  var urlvars:URLVariables = new URLVariables();   urlvars.mohsen = "100";  urlvars.good = "20";    urlreq.data = urlvars;          
  var loader:URLLoader = new URLLoader (urlreq);   loader.addEventListener(Event.COMPLETE, completed);   loader.dataFormat = URLLoaderDataFormat.VARIABLES;   loader.load(urlreq); }
public function completed (event:Event):void{  var variables:URLVariables = new URLVariables( event.target.data );}

این مطلب رو برای تمام دلال ها و تمام کسانی که می خوان به هر نحوی از بچه ها سو استفاده کنن میگم :
نه 20 و نه 50 و 100 تومن برای من و دوستان من پولی نیست
کلا همان طور که گفتم از من فقط یک دقیقه زمان میگیره
من 50 تومن گفتم چون نمیخوام از بچه های انجمن سو استفاده بشه
شما رو تو انجمن فلش ندیدم تاحالا توقع داری با 20 تومن یه کاری انجام بدم که بدش بگی چه اوسگلی بود

تو انجمن فلش هیچ چیزه آماده و رایگانی قرار نمیگیره

واقعا متاسفم که میام وقت میزارم و جواب های تکراری میدم
باز هم تکرار میکنم
تو این انجمن هیچ چیزه آماده ای قرار نمیگیره !!!

والا من هم به ایشون گفتم با همون مبلغ انجام میدم
بعد از من خواستن FLA بدم تا مطمئن شن!

منم کار مشابه شما رو انجام دادم و کار میکرد

تو پیامشون هم طبق چیزی که گفتن ساختم
اما دموی swf فرستادم، چک کردن گفتن این Local داره لود میزنه PHP رو! دوستان عین پیامشون در بالا رو اینجا هم میزارم

من در نظر دارم مبلغ 20 هزار تومن بابت کدی که کار زیر رو برام انجام بده و به شرط کار باشه بپردازم
توجه: کار عجله ایه و زود می خوامش.

(فایل fla رو می خوام چون قراره خودم طراحی کنم براش)
خوب من می خوام وقتی swf باز می شه دو تا مقدار بفرسته به php

mohsen با مقدار 100
good با مقدار 20

و مهم اینه که بفرسته. حالا sendandload یا geturl یا هرچی.....

-------
قسمت دوم:
می خوام از url یه swf رو لود کنه و نشون بده همین

بعد که دمو swf رو فرستادم براشون میگن این به درد نمیخوره ! چون فایل PHP رو Local لود میزنه!

دیگه نمیدونم چی بگم در پیامشون نگفتن میخوان Across Domain باشه!
حالا دیگه نمیدونم واقعا اون چیزی که میخواستن نبوده یا ایکه فایل من رو Decompile کردن و استفاده کرده! نمیدونم

تا اونجایی که من میدونم فلش اجازه دریافت فایل رو از Domain دیگه نمیده، به دلیل حمایت از کپی رایت! نه اینکه اصلا نشه اما اون کار یک دقیقه ای هم نیست، هزینه اش هم بیشتر از اون چیزی که ایشون گفتن ، (بنظر بنده)

نمیخواستم اینها رو بگم اما چون دیدم ایشون از دوستان شاکی هستن!، پس بهتره ما هم حرفمون رو بزنیم

آخرین ویرایش:

akherat

مدیر انجمن
ذوستان من به خاطر همین موضوع میگم هیچ چیز آماده ای تو انجمن نذارید !!!

دیدن چه قد ساده سو استفاده میکنن

والا من هر روز که میرم بیرون یه 100 تومنی میندازم صندوق صدقه - عوض صدقه فردا اون کد و بهت دادم

armanbm

کاربر VIP
دوستان باتجربه ی فلش کار رو میبینم که چقدر ناراحت شدن.
منم مثل شما ناراحتم.
اما چون ایشون تعداد پست های کمی داده بود، و عملا کاربر تازه وارد بود، شاید واقعا خودش هم نمیدونست چی میخواد. و البته به حالت های دیگرش فکر نکنیم...

با نظر دوستان موافقم که این کار رو کسی بگه 50 تومن منطقی گفته
تو خیلی از صنف ها همین موضوع هست. مثلا من صبح تا سر میدون تاکسی میگیرم، راهی نیست اما 400 تومن میگیرن. کلا تو تهران قانونشه سوار تاکسی بشی ورودی 400 میگیرن! حالا میخوای 10 متر بعد پیاده بشو!!!

برای همین بود من درخواست دادم که یک جدول از قیمت هایی که باهاش پروژه انجام میدیم داشته باشیم.

یکی از دوستان فرمودند که تورم بوده و الان مشکل کار زیاد شده.
من موافقم.
اما من مدت های زیادیه به این فکر میکنم که اوضاع برنامه نویسان واقعی تو ایران و تهران چقدر نگران کننده است!
حقوق کف یک برنامه نویس در کشوری مثل کانادا هست به عبارتی ساعتی 20 دلار ( گفتم کف! سقف رو نگفتم که میدونم خیلی ها ممکنه باور نکنن!!!) این ساعتی 20 دلار هم همین پی شب یکی از نزدیکان بنده که در کانادا هست و شغلش هم همینه به بنده گفت.

ببینید ساعتی 20 دلار یعنی ساعتی 50 هزار تومن!
درسته ! ارزش پول ما کمه! اما تا این حد؟

برنامه نویسی شعل واقعا پر دردسریه که تو ایران بهش بها داده نمیشه.

بنظر بنده باید ما هم مثل انجمن گرافیست های ایرانی باید منشور قیمت خودمون رو داشته باشیم. مگه انجمن گرافیست های ایران این کار رو نکرده؟!

برننامه نویسی سخته...
چون اول از همه باید شب و روز به مانتور خیره خیره بشی تا دوتا باگ دربیازی ... و چشم هات از بین میرن...
برنامه نویسی سخته
چون همیشه باید به روز باشی! یک نجار هر چقدر هم زمان بگذره همون نجاریش رو میکنه ولی یک برنامه نویس همیشه باید خودش رو به روز نگه داره و وقتی سن آدم بالا میره اینکار خیلی سخته.. و از رقبا عقب میمونه...
برنامه نویسی سخته
چون آخرین کاریه که اگه درست انجام شده باشه بهش توجه میشه و اولین کاریه که اگه اشتباهی توش باشه به چشم میاد! ( باگ برنامه ها...!)

من همین الان تصمیم گرفتم برم نویسنده بشم بجای برنامه نویس! :d
انصافا بشینیم 90 قسمت سریال بنویسیم دقیقه ای 200 تومن در بیاریم! !! سریالمون هم ماه رمضون پخش میکنن آب و دو خیار سفره ی مردم جور میشه! 90 ملیونم در آوردیم یک پرادو میخریم میریم تو شهر دور دور میزنم باهاش!!! :|

خلاصه این تاپیک رو که دیدم بند دلم پاره شد و درد دل رو کردم.

امیدوارم روزی برسه که جایگاه برنامه نویس ها تو کشور عزیزمون شناخته بشه...

در پناه خدا.

"armanbm"

منم با شما موافق هستم اما چون بنده در زمینه گرافیک هم فعالیت دارم باید بگم اوضاع گرافیست ها از برنامه نویسان بدتر هست

به انجمن گرافیک نگاه نکنید، اون قیمت ها فقط برای شعبه خودشون شاید رعایت بشه و مشتریان خاص خودشون رو هم دارن
الان هر کی یه کامپوتر ساده داره و بلد هست با فتوشاپ کار کنه اسم خودش رو گذاشته گرافیست!!!
یه سری هم هم مبتدی هستن و اینقدر قیمت های پایین میدن که ..... مثلا طرف لوگو طراحی میکنه 5 هزار تومن!!! خوب کسی که واسه طرح لوگو 5 تومن میگیره اصلا گرافیست نیست و فقط داره واسه سرگرمی این کارو میکنه، برخی مشتریان هم که درک تخصصی ندارن خیال میکنن هرچه ارزونتر بهتر! کیفیت یوختی!

من برای کسانی کار کردم که دو کلاس سواد نداشتم، اما به بازار آشنا بودن و بازاریابی خوبی داشتم، نفوذ هم که داشتن برای برخی پروژه ها، خوب بدون هیچ مهارتی در این زمینه فعالیت میکنن و از تخصص دیگران هم با قیمت ارزان استفاده میکنن

بازاریابی خیلی مهم هست، مشکل افرادی که برای خودشون کار میکنن اول بازرایابی بعد سرمایه و نفوذ هست

در زمینه پروژه های کامپیوتری برای افرادی که برای خودشون کار میکنن، رقابت بیشتر از اینکه در کیفیت باشه در پایین آوردن قیمت هست!

جدیدترین ارسال ها

بالا