سفارش ساخت بازی با قابلیت اتصال به دیتابیس -- فوری

nabiloo

Member
با سلام
کسی میتونه بازی tower bloxx رو کرک کنه و امکان ثبت امتیاز بهش اضافه کنه.فقط قسمت Quick game لازم هست برای ما.
البته این امتیاز بایدد در دیتابیس جدا ذخیره یشه.یه سری تغییرات کوچک هم نیاز هست...
اینم لینک بازی :
http://www.y8.com/games/tower_bloxx

اگه کسی میتونه انجام بده قیمت و مدت زمان تحویل رو برام پیام بفرسته...

با تشکر

Saeed2vfx

Member
با سلام
کسی میتونه بازی tower bloxx رو کرک کنه و امکان ثبت امتیاز بهش اضافه کنه.فقط قسمت Quick game لازم هست برای ما.
البته این امتیاز بایدد در دیتابیس جدا ذخیره یشه.یه سری تغییرات کوچک هم نیاز هست...
اینم لینک بازی :
http://www.y8.com/games/tower_bloxx

اگه کسی میتونه انجام بده قیمت و مدت زمان تحویل رو برام پیام بفرسته...

با تشکر

سایتش که قیلتره !

nabiloo

Member
تو google بزنی tower bloxx flash game میاره..اکثر سایتها دارن.

آخرین ویرایش:

Mehrdad155

کاربر فعال
nabiloo@

یه سوال داشتم:

بازی را می خواید کرک کنید تا چیز یاد بگیرید یا میخواید دقیقا با همون گرافیکا و کدنویسیش و موزیکش برش گردونید به نام خودتون ؟

nabiloo

Member
nabiloo@

یه سوال داشتم:

بازی را می خواید کرک کنید تا چیز یاد بگیرید یا میخواید دقیقا با همون گرافیکا و کدنویسیش و موزیکش برش گردونید به نام خودتون ؟

من وقت یادگیری فلش رو ندارم..فقط میخوام این بازی رو تو سایت خودم بزارم..حالا شاید یه تغییرات جزئی تو گرافیکش بدیم..که اونارو خودم انجام میدم.
این بازی به راحتی decompile میشه...
اینو نوشتم که دوستان رقم نجومی ندن براش و نگن طراحی رو از صفر شروع می کنیم!

Saeed2vfx

Member
اوه ! من این بازی رو خیلی دوس دارم.
اگه سرم خلوت شد ، یه نسخه موبایل ازش میسازم :green:

Mehrdad155

کاربر فعال
من وقت یادگیری فلش رو ندارم..فقط میخوام این بازی رو تو سایت خودم بزارم..حالا شاید یه تغییرات جزئی تو گرافیکش بدیم..که اونارو خودم انجام میدم.
این بازی به راحتی decompile میشه...
اینو نوشتم که دوستان رقم نجومی ندن براش و نگن طراحی رو از صفر شروع می کنیم!

بحث من چیز دیگه ایه دوست عزیز. هر کاری میکنی حقوق سازنده را باید رعایت کنی. منظورم سازنده ی بازیه. قطعا دلش نمیخواد تو گرافیکش دست ببری . یا به چیزیش دست بزنی . چون برای این بازیها کلی زحمت کشیده شده.

بله با دیکامپایلر ها میشه بازی را برگردوند . خصوصا فلش که سه سوت کرک میشه و به نوعی اوپن سورسه.ولی......

خودتون دوس دارید با برنامه هاتون چنین رفتاری بشه ؟ چه برسه به گیم که پشتش کلی گرافیست و برنامه نویس و انیماتور بوده.

تا همین جاش به خاطر استفاده ی بی حد و حصر از برنامه ها آبرومون تو دنیا رفته . تنها دلیل احمقانه ای هم که میاریم اینه که ما کپی رایت نداریم یا تحریمیم پس این به اون در .

فقط یه لحظه تصور کنید که اولین خارجی بیاد بازی را با تغییرات شما تو سایتتون ببینه . بعدا هم بفهمه از ایران هستید.

شاید حرفام رو نپذیرید و کار خودتون را بکنید ولی حداقل استفاده ی تجاری ازش نکنید.

راستی تا حالا طعم استفاده از یک برنامه ی اوریجینال را چشیدی؟ یه بار این کارو بکن ببین چقدر مورد احترام قرار میگیری.

nabiloo

Member
حرف شما کاملا درسته... حالا نمی خوام وارد این بحث بشم...
شما خودت میتونی یه بازی مثل این بسازی؟ از صفر شروع کنی ؟
اگه میتونی قیمت و مدت زمان تحویل رو به من بگید؟

Mehrdad155

کاربر فعال

ممنون از تایید حرفهام و روشنفکریتون

بله عزیزم میتونم. ولی متاسفانه فرصت ندارم. من کلا با خارج کشور کار میکنم و سفارشات داخل را یا نمیرسم یا بنا به دلایل شخصی قبول نمیکنم.

امیدوارم دوستان کمکتون کنن.بیش از این اسپم نمیدم و عذر خواهی میکنم. میکروفن دست دوستان...

موفق باشید _ مهرداد

AWE$OME

New Member

سلام.
بنده می تونم. زمان و هزینه پ.خ شد.

جدیدترین ارسال ها

بالا