سفارش تولید انیمیشن فلش

abbasnoorali

New Member
با سلام
احتراماً بنده نیاز به تعدادی انیمیشن دوبعدی کوتاه دارم.
مدت زمان انیمیشنها حدود 3 تا 5 ثانیه و در هر ماه از 10 تا 20 مورد سفارش دارم.
با توجه به مدت زمان و تعداد سفارش، هزینه برایم بسیار مهم است. البته همانطور که عرض کردم، در هر ماه حداقل 10 مورد سفارش دارم. خواهش می کنم درصورت تمایل به همکاری پیشنهادتان را اعلام بفرمائید.
لطفاً پیشنهادتان را به آدرس ایمیل abbasnoorali در yahoo.com ارسال نمائید.
با تشکر
نورعلی

abbasnoorali

New Member
یعنی واقعاً هیچ کس تمایل نداره با ما همکاری کنه ؟
فقط یک نفر جواب داده که ایشون هم ظاهراً پشیمون شدن !

Mehrdad155

کاربر فعال
ثانیه ای 3 هزار تومان

ببخشید قصد جسارت ندارم . کارم هم ساخت انیمیشن برا داخل کشور نیست ولی این قیمت ها را از کجا در میارید ؟ رو چه حسابی میگید ثانیه ای 3 هزار تومن ؟ یه کم فکر کنید ببینید با این کار چند نفر آدم فعال در این زمینه رو زیر سوال می برید. خراب کردن بازار کار ساده ایه ولی درست کردنش مدتها زمان میبره. حتی میشه گفت مجانی هم میسازیم که صد شرف و آبرو داره به این قیمت ها . اگر برای زحمت خودتون احترام قائل نیستید حداقل فکر کسی رو بکنید که از این راه داره زندگی میکنه .
خوشحال میشم نمونه کارهاتوت رو ببینم . البته اگه امکان داره.

موفق باشید

abbasnoorali

New Member
با سلام
موافقم، یک ایمیل برایتان ارسال کردم...

ای بابا
هر کس پیشنهاد میده من عرض می کنم موافقم و بیا شروع کنیم، بعد دیگه خبری نمیشه !
دوستان خواهش می کنم یک نفر حداقل یک فلش کار خوب به من معرفی کنه تا کارم راه بیوفته
ممنونم

abbasnoorali

New Member
ببخشید قصد جسارت ندارم . کارم هم ساخت انیمیشن برا داخل کشور نیست ولی این قیمت ها را از کجا در میارید ؟ رو چه حسابی میگید ثانیه ای 3 هزار تومن ؟ یه کم فکر کنید ببینید با این کار چند نفر آدم فعال در این زمینه رو زیر سوال می برید. خراب کردن بازار کار ساده ایه ولی درست کردنش مدتها زمان میبره. حتی میشه گفت مجانی هم میسازیم که صد شرف و آبرو داره به این قیمت ها . اگر برای زحمت خودتون احترام قائل نیستید حداقل فکر کسی رو بکنید که از این راه داره زندگی میکنه .
خوشحال میشم نمونه کارهاتوت رو ببینم . البته اگه امکان داره.

موفق باشید

دوست عزیز سلام
آیا شما می توانید یک فلش کار خوب به بنده معرفی کنید ؟

massoudn

کاربر فعال
با سلام،
من با مهرداد موافقم،
کسی که ارزش کار خودش رو نمیدونه، بازار رو نمیشناسه و واسه تخصصش زحمت نکشیده قیمت نده بهتره،
دوست عزیز همین جا اعلام می کنم،
چیزی که بهش میگند انیمیشن،
حداقل از 30 تا 300 هزار تومان/ثانیه تعرفه داره،
کارهای قوی تر، قیمت بالاتری هم داره،
توی خارج از کشور هم قیمت خیلی فراتر میره،
استرالیا، بلژیک، هند، تایلند، مالزی و ... نمونه کار چند ثانیه ای دیدم که قیمت هایی دارن که (دو بعدی و سه بعدی) خون تو رگهاتون جریان پیدا میکنه،
بحر حال آقای طراح با کیفیت در همین انجمن کم نیست، فقط شما بازه مالی کارت و محدوده فعالیتت رو کمی بیشتر شرح بده،
موفق و مؤید باشید./.

abbasnoorali

New Member
با سلام،
من با مهرداد موافقم،
کسی که ارزش کار خودش رو نمیدونه، بازار رو نمیشناسه و واسه تخصصش زحمت نکشیده قیمت نده بهتره،
دوست عزیز همین جا اعلام می کنم،
چیزی که بهش میگند انیمیشن،
حداقل از 30 تا 300 هزار تومان/ثانیه تعرفه داره،
کارهای قوی تر، قیمت بالاتری هم داره،
توی خارج از کشور هم قیمت خیلی فراتر میره،
استرالیا، بلژیک، هند، تایلند، مالزی و ... نمونه کار چند ثانیه ای دیدم که قیمت هایی دارن که (دو بعدی و سه بعدی) خون تو رگهاتون جریان پیدا میکنه،
بحر حال آقای طراح با کیفیت در همین انجمن کم نیست، فقط شما بازه مالی کارت و محدوده فعالیتت رو کمی بیشتر شرح بده،
موفق و مؤید باشید./.

دوست عزیز سلام
نیازمندی رو دقیقتر شرح می دهم:
این انیمیشن ها قراره به عنوان اینترو در اپلیکیشنهای موبایل استفاده بشه
موضوعات هم به همین واسطه، متنوع هستند، از موضوعات آموزشی گرفته تا مدیریتی و ...
در خصوص مدت زمان هر انیمیشن هم همانطور که قبلاً عرض کرده ام، 3 تا 5 ثانیه مناسب است و تعداد سفارش هم در ماه از 10 تا 20 مورد خواهد بود. در صورت توافق می توانم هر ماه هزینه حداقل تعداد (10 مورد) را بصورت پیش پرداخت بپردازم.
ضمناً در خصوص سبک کار هم عرض کنم که من معمولاً کارهای ساده را می پسندم، البته با توجه به اینکه تجربه در این زمینه ندارم نمی توانم در این خصوص بیشتر شرح بدهم.
سعی کردم توضیحات را کامل بدم، در مورد هزینه هم ممنون می شم که با توجه به توضیحات فوق شما پیشنهاد بدهید.
متشکرم
نورعلی

abbasnoorali

New Member
سلام
چی میخای دیده بشه در انیمیشنت ؟
[email protected]

دوست عزیز سلام
من واقعاً در این خصوص نمی تونم ایده بدم، من می خوام با یک نفر به توافق برسم و از آن به بعد فقط موضوع رو بدم و انیمیشن رو تحویل بگیرم.
البته ممکنه در بعضی موارد نسخه اولیه نیاز به تغییرات داشته باشه، خصوصاً در موارد اول
شاید این طبق روالهای کاری شما نباشد، اما نیاز بنده به این صورت هست.
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا