سفارشی نمودن صفحه اصلی Softimage

abbas16b

Member
یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد! :oops:
با عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان
من تازه اندر خَم یه کوچه ی سافت ایمیج هستم امیدوارم بتونم پا به پای دوستان و با کمک شما هفت شهرش رو بگردیم.
برای حُسن مَطلع یه سوال دارم، ممنون میشم جوابمو بدین.
سوال: وقتی از منوی View گزینه Toolbars پنجره ی main shelf رو فعال می کنم وسط برنامه شناور می مونه! چطوری می شه اونو زیر نوار منوی اصلی جاسازی و اصطلاحاً فیت کرد؟
:)

حالا من هم توی نرم افزار تاز وارد شدم
والا مال ماکه خودش فیت هست اگر هم یکی بیاد راهنمای کنه برای ما هم خوب میشه .

abbas16b

Member
باسلام
من خودم جوابشو پیدا کردم
اگه از این مسیر Main Shelf رو فعال کنیم فیت میشه View>Optional Panels>Main Shelf
و از این مسیر شناور میشه View>Toolbars>Main Shelf
متشکرم:rose:

abbas16b

Member
یه تنظیم جدید برای نمای صفحه کاربری

با عرض سلام و ادب
وقتی برنامه باز میشود حالت پیش فرض برنامه را نشان می دهد. شما می توانید حالت های آماده ی دیگر را از مسیر View >Layouts

برای نمایش محیط کاربری انتخاب و یا حالت شخصی برای خود درست نموده و آن را با نام دلخواه ذخیره کنید.
امتحانش خالی از لطف نیست!
متشکرم:rose:

آخرین ویرایش:

abbas16b

Member
شروع به کار با softimage

[FONT=&quot]اولین بار شروع[/FONT][FONT=&quot] به کار با سافت ایمیج[/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT] [FONT=&quot]پنجره [/FONT][FONT=&quot]Netview[/FONT][FONT=&quot] با صفحه ی پیش فرض باز می شود.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]از اینجا ، شما می توانید به مستندات ، فیلم ها ، و منابع دیگر لینک کنید.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]اگر خواستید می توانید با برداشتن تیک [/FONT][FONT=&quot]Launch Netview on Startup[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]برای دفعات بعدی آنرا خاموش کنید.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]همچنین می توانید از این مسیر مجددن آنرا بگشایید.[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]View [/FONT][FONT=&quot]>[/FONT][FONT=&quot]General [/FONT][FONT=&quot]>[/FONT][FONT=&quot]Netview[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]قبل از استفاده از [/FONT][FONT=&quot]SOFTIMAGE[/FONT][FONT=&quot] ، شما باید مدل تعامل خود را برای صفحه کلید و تنظیمات ماوس تنظیم کنید.[/FONT]
[FONT=&quot]1. [/FONT][FONT=&quot]مدل تعامل[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]SOFTIMAGE[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]2. [/FONT][FONT=&quot]مدل تعامل[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Maya[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]انتخاب توصیه شده:[/FONT]
[FONT=&quot]توصیه می شود که شما مدل تعامل [/FONT][FONT=&quot]SOFTIMAGE[/FONT][FONT=&quot] را انتخاب کنید به این دلیل که برای استفاده از تمام ابزار [/FONT][FONT=&quot]SOFTIMAGE[/FONT][FONT=&quot] بهینه سازی شده است.[/FONT]
[FONT=&quot]مثلا کارآمد ترین استفاده از کلید های اصلاح مثل کلید [/FONT][FONT=&quot]Shift[/FONT][FONT=&quot] ، کلید [/FONT][FONT=&quot]Ctrl[/FONT][FONT=&quot] و [/FONT][FONT=&quot]Alt[/FONT][FONT=&quot] را دارد.[/FONT]
[FONT=&quot]اگر شما ترجیح می دهید که برای گردش دوربین از کلید [/FONT][FONT=&quot]Alt[/FONT][FONT=&quot] و برای [/FONT][FONT=&quot]zoom[/FONT][FONT=&quot] کردن از کلید راست موس استفاده نمایید. می توانید از مسیر [/FONT][FONT=&quot]File >Preferences[/FONT][FONT=&quot] به تنظیمات بیشتر دسترسی داشته باشید.[/FONT]
[FONT=&quot]مهم[/FONT][FONT=&quot]: [/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]بهتر است تنظیمات پیش فرض را تغییر ندهید.[/FONT]
متشکرم :oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا