[phpNuke] سطح دسترسی

VAHID216

مدیر بازنشسته
من یه ماژول می خوام نصب کنم توی ریدمیش نوشته بود سطح دسترسی رو باید روی 777 قرار بدی توی چه فایلی و در جلوی چه کلمه ای باید این کار رو انجام بدم خلاصه چه جوری باید سطح دسترسی رو به 777 تغییر بدم
ممنون

Parham

Well-Known Member
اگه بشه فایل Readme را اینجا پیوست کن که دقیق بهت بگم اما در حالت کلی‌ برای تغییر سطح دسترسی‌ 3 راه داری یکی‌ استفاده از دستور ، یکی‌ استفاده از تنظیمات CHMOD در برنامه FTP یکی‌ هم استفاده از File Manager موجود در CPanel هاست ، راه دوم راحتر هستش اما در بعضی‌ از موقع ها جواب نمیده به این صورت هستش که شما به FTP خودت وصل میشی‌ بعد از اون فایل یا پوشه ای که نیاز به تغییر سطح دسترسی‌ داره را انتخاب میکنی‌ روی آن کلیک راست میکنی‌ و به دنبال عبارتی‌ مثل CHMOD یا Properties میگردی و در پنجره باز شده بسته به مقدار گفته شده تغییرات ایجاد میکنی‌. راه دیگه استفاده از CPanel هستش به این صورت که به CPanel خودت وصل میشی‌ گزینه File Manager را انتخاب میکنی‌ سپس به پوشه یا فایل مورد نظر میری و بعد از اون با کلیک کردن بر روی اسم اون در منو ای که در سمت راست میاد گزینه Change Permissions را انتخاب میکنی‌ و بعد از اون تنظیمات را اعمال میکنی‌ ...

پ.ن : اگر مشکل داشتی‌ بگو که با عکس بهت نشون بدم ...

Parham

Well-Known Member
1 - محتویات فایل 4nalbm092.zip را به داخل پوشه اصلی‌ نیوک خودت بریز
2 - فایل http://www.yourURL.xxx/4nalbum-mysql-setup.php را اجرا کن تا جدول مربوط به این ماژول در دیتابیس ایجاد بشه
3 -سطح دسترسی‌ 2 تا پوشه /modules/4nAlbum/album و پوشه Temp که در زیر modules/4nAlbum/ ایجاد می‌شه را به 777 تغییر بده
4 - همچنین سطح دسترسی‌ 2 تا فایل /admin/modules/4nalbum/config.php و settings.php را به 666 تغییر بده
...
مراحل بعدی هم فکر نکنم سخت باشه ...

VAHID216

مدیر بازنشسته
change

ولی من پشیمون شدم ار اسن ماژول استفاده کنم و می خوام از 4image استفاده کنم با توجه به اینکه روی نوک من نصب نیست حالا چیکار کنم

S4DEGH

Well-Known Member
بايد فايل هاشو پا كني ديگه ! راستي چون رو سرور هست در بيشتر مواقع لازم به تغيير سطح دسترسي نيست !

VAHID216

مدیر بازنشسته
صادق جان منظور این بود که می خام 4image رو پلاتیی نصب کم

izone

Active Member
Vahid jan.

4Image ra ma baraye Nuke port kardim. Shoma az in module nemitoonid dar Nuke haye dige estefade konid. Bayad dar file haye Nuke ham taghiir dade beshe aval.

VAHID216

مدیر بازنشسته
پس ما اگر بخوایم از یه image gallery استفاده کنیم باید چی کار کنیم ؟ ها ؟

راستش رو بگم من یه فوتو گالری می خوام که امکان داونلود عکس رو با کلید داونلود بده همین ؟؟

آخرین ویرایش:

VAHID216

مدیر بازنشسته
ممنون ولی copermine خودت ناک مخصوص داره به نام cpg nuke ولی من نمی خوام از اون سیستم استفاده کنم یعنی تو این دنیا هیچ ماژولی گالری با کلید داونلود وجود نداره

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا