سر ساعت مشخصی وارد یه سایت مشخص بشه

jeobux

New Member
با عرض سلام خسته نباشید به اساتید محترم
اقا من میخوام یه کدی بسازم که براش تعریف کنم که سر ساعت مشخصی وارد یه سایت مشخص بشه بعدش اینکه بر اساس سایزی که براش تعیین میکنم بره روی محل مورد نظر کلیک کنه و بطور مخفی هم این عمل رو انجام بده ایا کسی میتونه در این زیمنه کمکم کنه اگر پولی هم خواست میدم فقط کمتر باشه پولش ممنون میشم کمکم کنید با تشکر

farik

Well-Known Member
باسلام..
اینکه در یک ساعت خاص یک صفحه باز بشه..و یا حتی یک به یک صفحه اطلاعات خاصی فرستاده بشه هر روز در یک ساعت خاص ممکنه...باید با cron در CPANel و یک سری کد php یاینکار رو انجام بدین...
موفق باشید..

jeobux

New Member
نه من برنامه ای که میخوام اینطوری هست که میدم به دوستانم و این برنامه بجای اونا وارد سایت میشه و بعد روی نقاطی که برش تعیین شده میره کلیک میکنه با کروپ سی پنل نمیشه باید برنامه نویسی بشه ممنون میشم کسی در این مورد کمکم کنه

farik

Well-Known Member
باسلام...
میدونین این حرفتون خیلی منطقی نیست..چون به هر حال کلیک که میکنه باید وارد یک صفحه بشه..وگرنه برنامه یکمقدار فانتزی میشه..چون باید هم پردازش تصویر داشته باشه هم..
ولی اگه میخواین رو لینک خاص کلیک کنه..خوب میتونین باز هم اینکار رو با کمک آنالیز کدhtml و در آوردن اون لینک . بعد با curl و عیره انجام بدین...
موفقباشید..

جدیدترین ارسال ها

بالا