سر در گمی

sayedhussain

New Member
سلام علیکم استاد ما می خواهیم یک طرح جالب مثل بعضی سی دی های آموزشی با سویش طراحی کنیم اگر دراین زمینه ما را راهنمائی کنی ممنونت می شیم
:oops:

dark-man

Member
دوست عزیز سوال شما خیلی کلی است ...

یک مقدار بیشتر توضیح بده ..در کدام بخش مشکل داری

tabarsa20

Member
کلی بودن شما جواب آن را گنگ کرده منظور از این سوال شما برای ساخت سیدیهای آموزش میتونم بگم تا حدودی امکان پذیر میباشد

amir2006

New Member
با تشکر اگر می شود یک برنامه Swish یا Flash را به من معرفی کنید برای پروژه درس گرافیک کامپیوتر می خواهم لطفا اگر می شود سریع فقط ممنون می شوم

dark-man

Member
amir2006 گفت:
با تشکر اگر می شود یک برنامه Swish یا Flash را به من معرفی کنید برای پروژه درس گرافیک کامپیوتر می خواهم لطفا اگر می شود سریع فقط ممنون می شوم
چه برنامه ای ؟؟؟
کامل توضیح بده ؟؟

mehdidll

New Member
سلام دوستان
منم همچين پروژه اي رو ميخوام درست كنم مثل سيدي هاي گروه امنيتي آشيانه كه ترفند نام دارند
كه فكر كنم با فلش درست كردن مي خوام بدونم چه جوري ميشه تو فلش همچين اتوراني درست كرد
ممنون

Sunboy454

Active Member
سلام دوستان
منم همچين پروژه اي رو ميخوام درست كنم مثل سيدي هاي گروه امنيتي آشيانه كه ترفند نام دارند
كه فكر كنم با فلش درست كردن مي خوام بدونم چه جوري ميشه تو فلش همچين اتوراني درست كرد
ممنون
ترفند فکر کنم از نمونه های آماده استفاده شده بود ؛
برای ساخت چنین اتورانی شما باید حداقل با مبانی مقدماتی فلش آشنا باشی ، و هر جا مشکل داشتی بپرسی ، تا دوستان کمکت کنن ، درضمن بهتر بود سوالت رو تو انجمن فلش می پرسیدی ،

جدیدترین ارسال ها

بالا