سر در پاساژ

hamid ir

Well-Known Member
خوب شده فقط اون سایست که پشت نوشته افتاده؟
هرچی باشه به نظر من اون قسمت خوب نیست

mohsenshahab

Active Member
به نظر منم فقط اون سایه پشت نوشته کارت رو خراب کرده ولی در کل کارت خوبه
میدونی یه چیز دیگه هم هست اون خطش یه جوریه یعنی بزرگ و کوچیک نوشته شده مگه نه؟

آخرین ویرایش:

hoom

Active Member
سلام

به نظر من هم اون نوشته خرابش کرده، یه جوری توی نوشتنش و محل حروفش مشکل داره. شاید به یه خطاط نشون بدین بهتون دقیقتر بگه مشکلش کجاس. ولی بک گراندش حرف نداره. خیلی عالی شده. نمره بیست

YTERROR

Active Member
نوید جان خو بشده ولی خیلی نامقهومه و برای ست کردن این طرح با محل مورد نظرت سخته و بهتره طرحت و شاد تر استفاده کنی و مفهوم تر چون این سر در می خوره تویی تمام فصول باید بطوری جذاب و خیره کنند برای عابرین باشه تا بتونه معرف کل اون محل باشه و باید از رنگهای استفاده بشه که در شب هم با یک نور کم خودشون و نشون بدن

به نظر من رن
گ آمیزی کل کارت و عوض کن زیباست ولی برای سر در خوب نیست

SH_ZAHRA

Member
ولی به نظر من اگه اون سایه نباشه اصلا قشنگ نمیشه یه چیزی باید زیر نوشته باشه که مجزاش کنه

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
اگه مي‌خواي فلكسي چاپ كني بهتر كه از رنگ هاي روشن استفاده كني تا وقتي مهتابي پشتش مي‌خوره زيبا بشه

NaviD.R.R

Member
ممنون از نظر دوستان. اولا من خواستم یه طرح سنگین طراحی کنم به خاطر همون از رنگهای شاد زیاد استفاده نکردم. در ضمن تو چاپ فلکسی باید سعی بشه از رنگهای تیره استفاده بشه چون وقتی لامپ ها ی تابلو روشن میشن رنگ تابلو خیلی روشن تر میشه و اگه از رنگ روشن استفاده کنم دیگه چیزی دیده نمیشه.

d@nial

Well-Known Member
با عرض پوزش، میشه بفرمایین مغازه های پاساژ کارشون چیه؟

NaviD.R.R

Member
مغازه های پاساژ کارشون کیف و کفش و پوشاک است البته باید بگم که کیف و کفش و لباسهای مجلسی دارن نه اسپرت.

album

Member
اگه بشه نو "ر" در ولیعصر تیز بشه بهتره وگرنه عالیه تبریک میگم
189.gif

kablayi

Member
سلام ... نويداااااااااقو
تابلوت خوب شده ... اين رنگو تو تابلوها ديدم ... توي شب قشنگه ... ولي شايد موقع روز كمتر خودشو نشون بده ...

موفق باشيد ...
جوادااااااااقو

S.H.R.M.K

Well-Known Member
طرحت در کل قشنگه
ولی همون طور که بقیه گفتن باید ببینی با جایی که میخوای استفاده بشه همخونی داره یا نه اگه کیف و کفش و چرم و ایناس که قهوه ای بهش میخوره.
البته من زیاد با قهوه ای به خاطر مرده بودن رنگ موافق نیستم

Saman

navid rahimi rad گفت:
ممنون از نظر دوستان. اولا من خواستم یه طرح سنگین طراحی کنم به خاطر همون از رنگهای شاد زیاد استفاده نکردم. در ضمن تو چاپ فلکسی باید سعی بشه از رنگهای تیره استفاده بشه چون وقتی لامپ ها ی تابلو روشن میشن رنگ تابلو خیلی روشن تر میشه و اگه از رنگ روشن استفاده کنم دیگه چیزی دیده نمیشه.

من در شب مد نظرم بود ، درشب تابلويي كه رنگ روشن باشه بيشتر به چشم مياد تا رنگ تيره

NaviD.R.R

Member
.::SaMaN::. گفت:
من در شب مد نظرم بود ، درشب تابلويي كه رنگ روشن باشه بيشتر به چشم مياد تا رنگ تيره
سامان جان پشت تابلو لامپ هست تو شب که روشن بشه از روزم بهتر و روشن تر دیده میشه

Saman

ميدونم كه پشت تابلو مهتابي ميزارن ، من منظورم با لامپ مهتابي بود چون بدون لامپ مهتابي كه از تابلو توي شب چيزي معلوم نيست.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
ببین سر در یه پاساژ باید طوری باشه که هر کسی که از مقابل پاساژ رد میشه بتونه خیلی راحت اون ببینه و بخونه

خیلیا با ماشین از مقابل پاساژ رد میشن و شاید فرصت تجزیه و تحلیل نوشته ها رو نداشته باشن و در نتیجه ...

به نظر من فونتی که واسه اسم انتخاب کردی خیلی خوبه و به طرحت میاد ولی یکمی ساده تر بنویسش

در مورد رنگ بندی هم اگه بتونی تفاوت بیشتری بین رنگا (تو محدوده قهوه ای: قهوه ای سوخته و مثلا کرم) ایجاد کنی تا تفاوت بیشتر به چشم بیاد و از یکنواختی دربیاد بهتره

در کل طرح خیلی خوبی شده و به شغلهای پاساژ هم کاملا می خوره

NaviD.R.R

Member
ممنون سعی میکنم حرفهای دوستان رو تو طرحم به کار بگیرم . بازم ممنون از نظرتون.

جدیدترین ارسال ها

بالا