سریال نامبر ToonBoom studio

arash_total

New Member
فکر می کنم انجمن فلش برای نرم افزارهای مرتبط انیمیشن سازی هم کاربرد داره . من چند وقت پیش اقدام به دانلود این نرم افزار کردم اما هنگام نصب متوجه شدم که سریال نامبر License key رو ندارم . متاسفانه جست و جو های بنده هم نتیجه ای در بر نداشت .اگه ممکنه دوستان مرحمت بفرمایند و License key نرم افزار Toonboom studio Collection بذارند تا بقیه دوستان هم در آینده استفاده کنند . بنده در حال نصب Collection این مجمئعه هستم که از تورنت دانلود کردم .
سایت نرم افزار http://www.toonboom.com/main

با تشکر فراوان :oops:

Mandana

Active Member
اگر ورژن اش رو هم ذكر كنين راحت تر ميشه كمكتون كرد دوست جان:rose:

arash_total

New Member
سلام
ورژن 7 هست.امروز یه نگاه به لب تاب داشتم فقط هفت یادم مونده . البته هفت خورده ای بود .
فکر می کنم آخرین ورژن باشه .
ممنون

amirkhan81812

New Member
من toon boom studio 8.1 دارم و سریال نامبرش رو نمیدونم اگه کسی میدونه خواهشا کمک کنه

Mehrdad155

کاربر فعال
من toon boom studio 8.1 دارم و سریال نامبرش رو نمیدونم اگه کسی میدونه خواهشا کمک کنه
درود

از Toon Boom Harmony استفاده کنید .پیشرفته ترین محصول این کمپانی است . با دوربین سه بعدی و امکانات حیرت انگیز برای دو بعدی :
دانلود toon Boom harmony v10.3.0.8663 x64 - نرم افزار انیمیشن سازی

موفق باشید
مهرداد

mohammad.sub7

کاربر فعال
مهرداد جان با اسپاین کار کردی؟ منبع آموزشی براش میخواستم تو گوگل چیز حرفه ای گیرم نیومد

shahab8405

New Member
سلام از کجا بفهمم یکی من نسخه اش چیه من میزنم بره توش میاره که میگه لطفا اگر از فروشگاه آنلاین کد رو گرفتید کد رو از روی کارت وارد کنید اگر میشه سریال رو بگید ممنون (در ضمن در برنامه من برای سریالش 5 تا جاا برای چهار حرف داره

جدیدترین ارسال ها

بالا