سرگردون (طرحی برای ترانه ای از سیاوش)

Payam30

Active Member
خیلی عالی بود بهت تبریک میگم رویای ابی.
اما میدونی چیه اون رسیدن یا نرسیدن رو بهش VIND دادی به نطر من از Blur motion استفاده میکردی بهتر بود بعد روش همون لایه قبلی متن رو میزاشنی و از وضوعش کم میکردی.
یه چیزه دیگه طرحت خیلی دلنوازه اما اون کپی رایت سمت چپ از این دلنوازی اوردتش بیرون. یه حالت تکنیکی و تکنولوزی بهش داده یعنی اون قسمت از حالت روانی بیرونه. به نظر من کارت خیلی عالیه. و خیلی پرمحتواست.
به نظر من اون دختره به دنبال اون درختش اما اون رو مثل یه سراب میبینه و بهش نمیرسه حالا این درخت و دختر نماد چی هستند من خوب خوب میفهمم. دستت طلا عزیز.

royaieabi

Member
خیلی عالی بود بهت تبریک میگم رویای ابی.
اما میدونی چیه اون رسیدن یا نرسیدن رو بهش VIND دادی به نطر من از Blur motion استفاده میکردی بهتر بود بعد روش همون لایه قبلی متن رو میزاشنی و از وضوعش کم میکردی.
یه چیزه دیگه طرحت خیلی دلنوازه اما اون کپی رایت سمت چپ از این دلنوازی اوردتش بیرون. یه حالت تکنیکی و تکنولوزی بهش داده یعنی اون قسمت از حالت روانی بیرونه. به نظر من کارت خیلی عالیه. و خیلی پرمحتواست.
به نظر من اون دختره به دنبال اون درختش اما اون رو مثل یه سراب میبینه و بهش نمیرسه حالا این درخت و دختر نماد چی هستند من خوب خوب میفهمم. دستت طلا عزیز.

سلام پیام
میدونی چیه؟شاید بچه ها فکرکنن چون از کارم تعریف کردی من جوگیر شدم و این پست را فرستادم
اما باشه مهم نیست
هر کاری کردم نتونستم نفرستمش
باید بگم:
اگه یه نفر از من میخواست این کارو براش توضیح بدم غیر از توضیحات تو چیزی برای گفتن نداشتم
غیر از چند تا نکته خیلی ریز و جزیی
میخوام بگم خیلی دقیق کارو دیدی و عالی منظورمو فهمیدی
اون شکل کپی رایت نوشتن سبک کار منه
غیر از تو دیگران هم گفتن
اما از نظر من این تلفیق مدرنیته و احساساته
من اونو بخشی از طرح میدونم که در نگاه اول برای چشم نامانوسه اما جای خودشو باز میکنه
(بعضی وقتا یه آهنگو میشنوی بار اول اصلا خوشت نمیاد اما بعد از بارها گوش دادن عاشقش میشی)
مرسی از نظرت
موفق باشی
رویای آبی

s_s_shadow_w_w

New Member
سلام طراحیتون رو دیدم جالب بود فقط اینکه میدونستید اون درختی که به کار بردید شبیه قاصدک میمونه و اینکه چشمی که زمینه ی تیتراژ سرگردون هستش خیلی به چشم بازیگر معروف سینماهای هالی وود آنجلینا جولی شبیه هستش ؟؟
امید وارم موفق باشید

سایه

ali.pb

Active Member
سلام...
شرمنده از اين بابت كه به عنوان آخرين نفر مي خوام نظرمو بگم...
طرحت از نظر كلي فوق العاده است... يه هارمونيه فوق العاده توي طرحت موج ميزنه.... از اين بابت بهت تبريك مي گم....
فقط كاشكي از فونت ياقوت استفاده نمي كردي....
همه رو با همون خط خوش مي نوشتي....
در اون صورت فوق العاده ميشد....
همين....
قربانت علي...

royaieabi

Member
سلام به shadow و سلام به علی
shadow جان اول ورودت را خوش آمد میگم
و خوشحالم اولین نفری هستم که در مورد کارم نظر دادی
خوب این که این طرح تو را به هالیوود برد هم برام خیلی جالبه
اما می دونی من با چه خاطره ای اینو طراحی کردم؟
یاد ماه رمضون 3 سال پیش افتاده بودم و خاطراتش
اون سال یه سریال و نگاه میکردم به نام "کمکم کن"
وقتی اونو یادم اومد دلم خواست که طرحی بزنم تا اونو یاداوری کنه
و این فضا توی ذهنم تداعی شد
اما علی آقا از شما هم خیلی تشکر میکنم که لطف کردین و نظر دادین
اول و آخر بودنش فدای سرت
مهم نیته...
با آرزوی موفقیت
رویای آبی

جدیدترین ارسال ها

بالا