سرچ در فایل excel

سلام
آیا میشه با فلش توی یه فایل excel سرچ کرد و نتیجه جستجو رو در فلش نمایش داد؟
ممنون

فایل اکسل باشه بهتره ، ولی در کل روش جستجو در دیتا بیس های دیگه مثل Mysql و ... چه جوریه؟

arman_p

Member
درود
خوب شما فرض کن اکسس باشه!
با cs4 و as3
نکته: تحت وب نباشد
سپاس

آخرین ویرایش:
میشه واضح تر بگید.
برای یک کار تحت دسکتاپ می خوام و ربطی به وب نداره.

evt

Member
دوست من به این راحتی ها نیست و عملا در خواست شما سطح بالایی از دانش برنامه نویسی رو طلب میکنه . من نمی تونم به دلیل حجم زیاد مطلب اینجا برات توضیح بدم ولی یک سری کد بهت میدم بری دنبالش :
1- باید از Flash Builder استفاده کنی
2- از ColdFusion هم باید استفاده کنی .
3- ColdFusion رو به اکسل یا اکسس متصل میکنی . این تکنولوژی خیلی جدیدی است در باره این مطلب در سایت tv.adobe.com در بخش کنفرانس max2009 میتونی یک آموزشی 1 ساعته پیدا کنی .
4 - coldfusion رو به Flash Builder متصل میکنی و بعد کار دیگه تمومه .
خیلی خیلی خلاصه گفتم و فقط خواستم بهت بگم روند کار چه جوریه .:sad:

mohsensemsarpour

کاربر فعال
دوست عزیز سلام
بهترین روش برای این کار از نظر بنده (الان همه می گن MDM بده البته بازم صلاح خویش خسروان دانند) استفاده از Access و MDM هست که البته یک سری مشکلات با فارسی داره که اگر کارتون فارسی باشه به دردسرش نمی ارزه اما اگر کار انگلیسی هست بهترین روشی که من سراغ دارم کار با همین دو نرم افزاره ولی حالت های دیگه هم وجود داره مثلا :
1. اگر بانک شما آماده هست و در زمان اجرای نرم افزار آیتمی به اون اضافه نمی شه بهترین روش اینه که از بانک یک خروجی XML بگیرید و در فلش از اون استفاده کنید
2. اگر بانک شما آماده هست ولی احتمال افزودن آیتم جدید وجود دارد و بانک فارسی نیست بهترین گزینه MDM و Access
3. اگر بانک شما آماده هست و احتمال افزودن آیتم جدید وجود دارد و اون هم فارسی روش ساده ای سراغ ندارم.

موفق باشید

mohsensemsarpour

کاربر فعال
مشکل اینجاست که بانک من فارسی هست.

والا من هم خودم توی این زمینه مشکل داشتم و با یه سری راه هایی که خیلی منطقی نیست مشکلم رو حل کردم که اگر الان بخوام توضیح بدم خیلی وقت گیره و مطمئنا به نتیجه مطلوب نمی رسید امیدوارم روش موفق و مناسبی پیدا کنم تا برای شما هم اون رو معرفی کنم از دیگر دوستان هم خواهش می کنم اگر به هر نحوی آشنایی با روشی خاص و منطقی دارند مطرح کنند تا بررسی شود

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا