سريع کردن قسمتي از فيلم با نرم افزار Adobe Premiere Pro

masoumeh80

Member
سلام دوستان.

کسي بلده چطور يه قسمت از فيلم سريع پخش بشه و بعد به حالت قبل برگرده؟؟؟؟؟

ممنون.

Iverson

Active Member
منظورتون فست موشن هست؟ خب گزینه های زیادی در دسترس است مثل تایم ریمپینگ

masoumeh80

Member
سلام . ویدئوی کوچیکی درست کردم . مراحل رو به دقت توجه کنید .
http://www.mediafire.com/download/s86jan2s8bzc333/Time_Remap-prpro.rar

سلام من هر چی کنترل و کلیک زدم برا من اون مارکها نیفتاد.
من منظورم اینه که یه فیلم عادی داره نمایش داده میشه بعد یکدفعه تند میشه مثل زمانی که فیلمو میزنی جلو و بعد دوباره همون حالت عادی دوباره پخش بیشه.
ممنونم

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
ارتفاع لایه ویدئو رو زیاد کنید و رو FX ( اول ویدئویی که درست کردم ) رو روی Time Remapping تنظیم کنید . موس رو هم دقیقا روی خط بگیرید و بعد CTRL رو بگیرید . سپس کلیک کنید .
این افکت دقیقا بین نقاط A , B رو تغییر سرعت میده و وقتی از نقطه B میگذریم سرعت معمولی میشه .
اگه افکت خاصی رو تو ویدئوهای دیگه دیدید حتما اون بخش از ویدئو رو آپلود کنید بررسی بشه .

malihe5

New Member
سلام من هر چی کنترل و کلیک زدم برا من اون مارکها نیفتاد.
من منظورم اینه که یه فیلم عادی داره نمایش داده میشه بعد یکدفعه تند میشه مثل زمانی که فیلمو میزنی جلو و بعد دوباره همون حالت عادی دوباره پخش بیشه.
ممنونم

فکر میکنم منظورتون افزایش سرعت باشه، روی ویدیو که در تایم لاین قرار داره کلیک راست کنید. از گزینه speed/duration مقدار سرعت را کم یا زیاد کنید.

masoumeh80

Member
فکر میکنم منظورتون افزایش سرعت باشه، روی ویدیو که در تایم لاین قرار داره کلیک راست کنید. از گزینه speed/duration مقدار سرعت را کم یا زیاد کنید.

ممنون دوست عزیز ولی این سرعت کل فیلمو تغییر میده

masoumeh80

Member
ارتفاع لایه ویدئو رو زیاد کنید و رو FX ( اول ویدئویی که درست کردم ) رو روی Time Remapping تنظیم کنید . موس رو هم دقیقا روی خط بگیرید و بعد CTRL رو بگیرید . سپس کلیک کنید .
این افکت دقیقا بین نقاط A , B رو تغییر سرعت میده و وقتی از نقطه B میگذریم سرعت معمولی میشه .
اگه افکت خاصی رو تو ویدئوهای دیگه دیدید حتما اون بخش از ویدئو رو آپلود کنید بررسی بشه .

نه دوست عزیز افکت خاصی نیست. من همین کار رو میکنم نقطه های a وb جابجا میکنم هیچ تاثیری نداره نه تند میشه نه کند.

hosein0251

نقطه a ,b رو نباید حرکت بدی . اگه دقت کنی بین نقطه a, b یه نوار زرد رنگ هست . اون رو باید به بالا (تند شدن) و یا پایین ( کند شدن) سرعت تغییر بدی .

malihe5

New Member
میشه به منم بگید دقیقا چیکار کردید؟ من از آموزش تصویری چیزی متوجه نشدم، اگه لطف کنیدو مراحلشو برام بنویسید ممنون میشم.

masoumeh80

Member
حتما عزیز.
زمانیکه ویدیو رو داخل تایم لاین انداختی بعد:
1- ارتفاع لایه ویدئو رو زیاد کنید.
2- رو FX کلیک و Time Remapping و speed رو انتخاب میکنیم.
3-بعد روی خط وسط فیلم برو .زمانیکه موس رو این قسمت میبری شکل نمایشگر موس یه بعلاوه میگیره که در این حالت CTRL رو بگیرید . سپس کلیک کنید . جایی که فیلم می خواهی کند یا تند شه رو انتخاب کن.( با کنترل و کلیک انتخاب میکنی)
4-بعد همون خط وسط فیلمو رو با موس گرفته ودرگ میکنی. اگه به بالا ببری(تند میشه) و یا پایین ( کند میشه) و می تونی سرعت فیلمتو تغییر بدی.

موفق باشی.

malihe5

New Member
ممنونم، عالی بود، انجام دادم، فقط یه چیزی اونجا گزینه های دیگه ای مثله scale و پوزیشن هم داریم، وقتی اونا رو انتخاب میکنم و کنترلو نگه میدارمو کلیک میکنم نقطه a و نقطه b نمیاد تا ازونا هم بشه استفاده کرد، چه باید کرد؟

masoumeh80

Member
من نفهمیدم . یعنی الان تونستی نقطه های a وb رو ایجاد کنی؟
با اسکیل و وزیشن نمیشه چون حالت تایم رمپینگ از بین میره . نمیشه نقطه ها رو ایجاد کرد.

hosein0251

malihe5
نقطه A,B فقط برای Time Remapping هست . برای position , scale, .. با CTRL+Click میتونی چندتا کی فریم بسازی و اتوماتیک از کی فریم شروع تا بعدی، بستگی به فاصله بین نقاط ( کی فریم ها) تغییری که دادی اعمال میشه .

عکس زیر رو ببینی قشتگ متوجه میشی :

2014-05-01_031432.jpg

sina57

Member
ممنون دوست عزیز ولی این سرعت کل فیلمو تغییر میده

ساده ترين راه اينه که شما لحظه اي که لازم هست اسلو يا فست بشه رو کات کنيد تا همون نقطه اي که لازمه دوباره بحالت عادي برگرده مجددآ کات کنيد حالا درتيکه اي که کات کردين با زدن دکمه هاي کنترل+rسرعت موردنظررو برمبناي عدد100 به فيلم اعمال کنيد
توجه:
چنانچه ميخواهيد تغيرسرعت نامحسوس باشد و به اصطلاح جامپ نکند(يعني پرش نکند)حتمآبهترين روش استفاده ازتايم ري مپينگ خواهد بودکه بسيارحرفه اي ولي تسلط بر آن و انجامش بسيارسخت و زمان بر خواهد بود

جدیدترین ارسال ها

بالا