سرور از ای وب

siavashmusic

Active Member
سلام

من یه اکانت سرور اختصاصی در Iweb.ca ثبت کردم اما الان ایمیل فعالسازی برام فرستادن که گویا باید اطلاعات ویرفرای بشه
و فرم رو به شماره شرکت فکس کنم ! این رو چطوری میشه توی ایران مرتفع کرد؟
برای اکتیور کرد پلان چطور باید اقدام کنم؟

دوستان در مورد گرفتن سرور پیشنهادی دارند؟
دیتاسنتری که با ایرانی مشکل نداشته باشه
پرداخت حتی المقدور توسط پی پال قبول کنه
خدمات مناسب همراه با قیمت مناسب

ممنونم

siavashmusic

Active Member
سلام

یعنی موردی نداره / از ایران میشه ارسال کرد؟
خوب آخه اطلاعات کارت اعتباری من مال آلمانه و اطلاعات محل سکونت ایران ! میشه اینطوری؟
این همه متخصص اینجاست هیچ کس نیست کمک کنه !؟
خدا وکیل ما دل دریا داریم که مشتری زنگ میزنه الگوریتم کدنویسی رو قبل از خرید براش توضیح میدیم اینجا این همه متخصص ما رو کسی راهنمایی . . .

ای آر لوگو جان ممنون ازت

1240

Banned
کد:
خوب آخه اطلاعات کارت اعتباری من مال آلمانه و اطلاعات محل سکونت ایران ! میشه اینطوری؟
درود
والا من یک بار این طوری کردم دو سال پیش
از خارجی هاست بگیرم همین جریان بود
قبول نکرد
گفت کارت نشون بده از این چیزها:razz:

irlogo

Active Member
اوکی !
خوب حالا دقیقا متوجه شدم ، درسته شاید گیر بدن می تونین بهشون بگین من فی الحال در ایران زندگی می کنم ؟ شاید قبول کنند !
راستی اقای مجید علوی زاده خوب می تونن کمکتون کنن ها ! آخه ایشون هم از Iweb8 سرویس می گیرن !

تا اونجایی که من می دونم ای وب با ایرانی ها مشکلی نداره شاید بتونی باهاشون راه بیایی

sepehr10

Banned
نه خیالتون راحت باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد . میتونید براحتی واسشون توضیح بدید قضیه کارت رو .
فقط اگه کارت بنام سفارش دهنده سرور نباشه گیر میدند و باید تصویری از هر دو طرف کارت واسشون ارسال کنید در غیر اینصورت مشکلی نیست .
بازم اگه دیدید قبول نکردند به بنده بگید چون یکی از دوستان مورد اعتماد بنده ( که سرور خود بنده رو هم پی میکنند ) در خارج هستند و میتونند کارهای خرید سرور رو واستون انجام بدند .

siavashmusic

Active Member
سلام

مشکل کارت نیست کارت بنام خودمه فقط بین انتخاب یک پلان مناسب و اینکه آیا امکان ارسال مدارک از ایران هست تردید داشتم

باز 2 راهی گیر کردی !؟:دی همون مورد که با هم صحبت کردیم واقعا عالی هستش !

siavashmusic

Active Member
سلام

نه ...پیشنهاد شما رو عمل کردم الان روی سرویس موردنظر هستم
البته این رو دارم در ادامه میگیرم چرا که توی این یک روز جدید که گرفتم بازدید و ترانسفر بدجوری از روزهای قبل از داوون شدن بالا رفته اینطوری ادامه پیدا کنه بازم گیر میکنم

جدیدترین ارسال ها

بالا