سرور اختصاصی و افزایش سرعت اینترنتون تا 100 مگابایت تنها با چند هزار تومان در ماه!

rss.Mafia

Banned
با سلام خدمت دوستان عزیز
اولا اینکه من برای کارهای تبلیغاتی و ارسال ایمیل و فراخوانی و غیره نیاز به یک اینترنت بسیار پر سرعت داشتم که دوستان به من گفتن به جای اینکه چند میلیون تومن در ماه برای اینترنت چند مگ بدی میتونی یک سرور اختصاصی بگیری و از سرعت صد مگاباتی اون برای دانلود و آپلود استفده کنی!!!!!
یعنی فایل های چند صد گلیگی رو چند دقیقه ای بگیری و هر جا خواستی آپلود کنی و ... و در واقع سرعت اینترنت رو صد مگابایت کنی

گفت که ویندوز 2003 که رو سرورت نصبه این سرعت رو داره و توش میتونی این کار ها رو بکنی و تا میتونی به وسیله ریموت بهش وصل بشی و این کار ها رو بکنی و حتی مثلا الان ریموت میشی به آن ویندوز و چند تا دی وی دی رو میزاری دانلود بشن که مثلا چهار صد گیگ حجم دارن و بعد شب دوبار بر میگردی از مهمانی و کانکت میشی به اینترنت و ریموت میشی و...
یعنی شما در اصل بیست دقیقه هم به اینترنت دایل آپ کانکت نبودی اما چند صد گیگ دانلود کردی!!!!!
(البته ترافیک ماهیانه سرور هم محدود و همینجوری عشقی نیست کل اینترنت رو دانلود کنی!!!!!)

ولی خوب میخواستم از دوستان حرفه ای بپرسم که امکان چنین کاری هست؟
چون من واقعا به اینترنت پر سرعت نیاز دارم و برای اسپم به چند میلیارد ایمیل با نرم افزار در روز برای چند بار نیاز شدید به همچین اینترنت پر سرعتی دارم(کاپیوتر خودم نمیکشه!)
واقعا میشه در این ویندوزی که رو سرور نصبه این کار ها رو کرد و حتی مثلا با مرور گر وب با سرعت زیاد در وب بچرخید و هر کار دیگری کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر همه اینها واقعا عملی و واقعی هست ممنون میشم یک سرور اختصاصی بسیار ارزان معرفی کنید

البته برای شروع من خودم گوددی رو دیدم که قیمتش خیلی خوبه
اینجا رو ببین:
https://www.godaddy.com/gdshop/hosting/landing.asp?ci=8971
زده:
Virtual Dedicated Server Plans From $29.99/month
یکی دیگه هم هست
Dedicated Server Plans From $79.99/month
خوب مسلما من ارزونه رو میخواهم
اما این فرق دوتاشون چی هست و با این Virtual Dedicated Server میشه همه این کار هایی که گفتم انجام داد؟

ali-msh

Member
خوب برای دانود کردن روی سرور که حتما سرور اختصاصی نیاز نیست اما خوب شما دانلود میکنی روی سرور بعد به چه درد شما میخوره ؟ بعد که بخوای از اونها استفاده کنی باز باید از سرور خودت فایلها رو دانلود کنی که باز میشه همون اولیه

rss.Mafia

Banned
من نمیخواهم دانلود کنم

مثال زدم که مثلا کار های ویندوز رو میشه کرد یا نه

چون من میخواهم از سرعت زیاد سرور برای اسپم و کار های تبلیغاتی استفاده کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

rss.Mafia

Banned
با
Virtual Dedicated Server Plans From $29.99/month میتونم کار های تبلیغاتی رو بکنم و از سرعت خوبش برای ارسال استفاده کنم؟(خودم قوانین رو میدونم فقط بگید میشه از لحاظ فنی یا نه)

ali-msh

Member
شما غیر از سرور مجازی با یک هاست معمولی هم میتونی ، اما خوب آره این کاری که شما میخوای شدنیه

rss.Mafia

Banned
با هاست معمولی که نمیتونم به ریموت سرور شم و در ویندوز مثلا نرم افزار خزنده را باز کنم و پی ام به کاربران یاهو بفرستم یا...

فکر کنم فقط فول اکسز در سرور اختصاصی بشه

شما میتونی با هاست به ریموت سرور وصل شی؟

ali-msh

Member
آها من فکر کردم شما میخوای فقط ایمیل بفرستی برای همین گفتم میشه با هاست معمولی هم این کارو کرد

حالا که شما میخوای اینطوری همه کار بکنی همین باید ماهانه پول سرور رو بدی

rss.Mafia

Banned
خوب حالا که ماهانه باید پول سرور رو بدم و برای اینکه یک ویندوز با سرعت صد مگابایت داشته باشم شما کدام هاستیگ ارزان رو پیشنهاد میکنید؟
گوددی این سرویس رو داره
Virtual Dedicated Server Plans From $29.99/month
میتونم با این کار هایی که گفتم بکنم یا اینکه باید ماهی 170 دلار پول سرور اختصاصی بدم؟؟؟؟؟؟
https://www.godaddy.com/gdshop/hosting/landing.asp?ci=8971

alipesar

Member
سلام

شما با سرور اختصاصی هر کاری می توانی انجام بدی . فقط برای فرستادن Spam توجه داشته باش که اگر سرور شما در یک دیتا سنتر معروف باشه اگر از شما شکایت بشه سرور شما را خاموش می کنن . برای فرستادن ایمیل های تبلیغاتی بهترین راه این هستش که در ایران سرور راه بندازی .

یا علی

enigma2

Member
بله ميشه كافي فقط بتوني
يه ريموت دسكتاپ بزني ( يه سرور هك شده هم بتوني روت بشي توش) همين كار را ميشه كرد
ولي بزرگترين مسئله
1- پهناي باند شما
2- با spam تو كشور هاي امريكا و اروپا مبارزه ميشه

ايران بهترين گزنيه است

3 - برنامه خزنده ديگه كار نمي كنه

hemmati63

Member
ممنون
من برای کارای بد نمی خواستم!!!!!!!!
برای دانلود روی سرور
مرسی

جدیدترین ارسال ها