سروری که ایمیل بفرستد باید ...

سلام

برای اینکه یک سرور بتواند از طریق یک صفحه asp ایمیل بفرست باید دارای چه برنامه هایی باشد و چه ویژگی هایی داشته باشد؟

یعنی سروری که من بخواهم از اون به عنوان هاست سایتم استفاده کنم باید چه چیزهایی داشته باشه تا من بتوانم از طریق سایتم ایمیل بفرستم
با تشکر

Zanguei

Member
دوست عزيز اگه سرور اون هاست ASP ساپورت باشه مطمئنا ميشه باهاش ايميل هم زد.
پس فقط كافيه شما موقع خريد هاست بگين يه هاست ASP ساپورت ميخوام.

سلام
خوب من يك صفحه asp طراحی کردم که میشه از اون ایمیل فرستاد اگه من بخواهم اون را روی کامپیوتر خودم امتحان کنم باید چه کار کنم

البته من iis رو نصب کردم و با بقیه صفحات asp مشکلی ندارم

hoom

Active Member
سلام

بعضي سرورها ASPMail روشون نصب شده كه ميتونين با استفاده از اون ايميلتون رو بفرستين. اينم لينكش كه اگه خواستين اطلاعات بيشتري داشته باشين : http://www.serverobjects.com/products.htm#aspmail

بغير از اون ميتونين از CDONET استفاده كنين كه توي خود IIS هستش ولي سرورها بيشترشون اون رو ميبندن ولي اگر بخوايين اون رو روي IIS خودتون استفاده كنين ميتونين از اين مثال استفاده كنين :
کد:
    Dim oMail
    Dim strMessage

Set oMail = CreateObject("CDONTS.NewMail")

oMail.To = "[email protected]"
    oMail.From = "[email protected]"
    oMail.Subject = "Test"

strMessage = "This is a test email"

oMail.Body = strMessage

' send the message
    oMail.Send

'clean up
    Set oMail = Nothing

shahrokh_xp

Active Member
همان طور كه گفتن اصولاْ تمامي هاست هاي asp ساپورت دارن.فقط پولياش :wink:

hoom گفت:
سلام

بعضي سرورها ASPMail روشون نصب شده كه ميتونين با استفاده از اون ايميلتون رو بفرستين. اينم لينكش كه اگه خواستين اطلاعات بيشتري داشته باشين : http://www.serverobjects.com/products.htm#aspmail

بغير از اون ميتونين از CDONET استفاده كنين كه توي خود IIS هستش ولي سرورها بيشترشون اون رو ميبندن ولي اگر بخوايين اون رو روي IIS خودتون استفاده كنين ميتونين از اين مثال استفاده كنين :
کد:
    Dim oMail
    Dim strMessage

oMail.To = "[email protected]"
    oMail.From = "[email protected]"
    oMail.Subject = "Test"

strMessage = "This is a test email"

oMail.Body = strMessage

' send the message
    oMail.Send

'clean up
    Set oMail = Nothing
ممنون از راهنمايي شما ولي جواب نداد من اين كدي را كه گفتيد در يك فايل asp ذخیره کردم ولی بعد که اجرا کردم در خط
کد:
ایراد می گیره باید چه کار کنم

hoom

Active Member
خب CDO با نصب Microsoft Outllook 97 8.01 / MS outlook 98 / MS
outlook 2000 / MS Exchange client / MS Exchange Server نصب ميشه. اگر هيچ كدوم رو ندارين معلومه كه اين Object رو پيدا نميكنه. ولي همانطور كه گفتم اگر اون رو روي دامين ميخوايين امتحان كننين احتمالا كار نميكنه چون معمولا اون رو ميبندن و يه چيز ديگه مثل ASPMail نصب ميكنن.

mohammadmd5

New Member
سلام
من هم با میل فرستادن مشکل دارم من با دات نت کد رو نوشتم ولی نمی دونم به جایsmtp.smtp.server="localhost"

چی بذارم. با تشکر

elham821

Member
شما براي اينكه بتونين از ابجكت CDONTS براي ارسال اي ميل روي كامپيوتر خودتون استفاده كنين ، بايد SMTP رو روي IIS نصب كنيد.
احتمالا كامپيوتر شما اين امكان بهش اضافه نشده!
براي اين كار به قست Add remove Windows component در control panel بريد و احتمالا شما بايد IIS خودتون رو به رنگ خاكستري ببينيد كه نشون ميده يه قسمت هايي از IIS نصب نشده!
IIS رو انتخاب كنيد و روي Detail كليك كنيد و SMTP Service رو انتخاب كنيد و بعد ok كنيد و اگه CD ويندوزتون توي كامپيوتر هست، ok دوم رو كليك كنيد.
بعد از نصب SMTP مي تونيد دوباره صفحه ارسال E-mail خودتون رو امتحان كنيد!

جدیدترین ارسال ها

بالا