سرعت دانلود پایین

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
سلام. من Adsl با سرعت 512 دارم. ولی سرعت دانلودم پایینه. مثلاً 16 یا 20 و حتی رو 5 هم میاد.
میخواستم بدونم چرا اینجوریه و به چه عواملی بستگی داره؟ و سرعت دانلود 512 معمولاً چقدره؟
با تشکر:rose:

amirsport

Member
به مقدار کاربرای آنلاین بستگی داره داش.
ممکنه یه موقع همه 8 نفر آنلاین باشن و ممکنه فقط 2 یا 3 نفر آنلاین باشن.
اصولا اسپید باید 150 باشه.
512 تقسیم بر 8

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
همه 8 نفر؟
من منظورم اینترنت Adsl هست که وقتی دانلود میکنم سرعت دریافت پایینه.
این 8 نفری که گفتی نفهمیدم یعنی چی!!:-?

pouya saadeghi

Active Member
تو ایران isp های مختلف اسم های کذایی روی بسته های اینترنتشون میذارن.
مثلا ممکنه سرعت دانلود اشتراکی که شما با نام "2مگابیت در ثانیه" میخرید، با سرعت دانلود 256کیلوبیت یه isp در شهر دیگه برابر باشه.

سرعت اینترنت ممکنه به موارد زیر بستگی داشته باشه:

سرویسی که isp ارایه میده
سیم کشی منطقه
سیم کشی خطوط تلفن منزل شما
ترافیک کاربران در منطقه شما

Amir94

New Member
سلام. من Adsl با سرعت 512 دارم. ولی سرعت دانلودم پایینه. مثلاً 16 یا 20 و حتی رو 5 هم میاد.
میخواستم بدونم چرا اینجوریه و به چه عواملی بستگی داره؟ و سرعت دانلود 512 معمولاً چقدره؟
با تشکر:rose:
با پشتیبانی شرکتی که ازش Adsl گرفتی تماس بگیر , بگو سرعت پایینه , اگه رسیدگی نکردن از یه شرکت دیگه adsl بگیر , هر سرویسی که گرفته بودید رو تقصیم بر 8 کنید , سرعت دریافت معلوم میشه
مثلا سرویس 512 سرعت دانلودش باید 64 باشه
البته بستگی داره از کدوم شرکت adsl بگیرید , بعضی از شرکت ها سرعت دریافتشون از حد معمول هم بیشتره

ولی نمیدونم این دوستمون در مورد چی میگه معمولا اسپید باید 150 باشه :?:

Milad

Well-Known Member
سرعت 512 با b/w اختصاصی 64KB هست ...

اگر تو قرارداد شما ذکر شده باشه که سرویس شما Share یک به ده هست درواقع دستتون به جایی بند نیست .

از تنظیمات مودم چک کنید ببینید سرعتتون رو روی چند بستن
دانلود رو با دانلود منیجر ها و ایجاد چند کانکشن تست کنید شاید مشکل برطرف شد

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
ممنونم از همگی. چند روزیه که سرعت بهتر شده. ساعت یک نصف شب به بعد رایگانه و سرعتش هم اون موقع خوبه.
بعضی موقع ها به 150 حتی 200 هم میرسه.
باز هم تشکر از همه.:rose:
یا علی :rose:

madmaster_3d

Well-Known Member
ببین قانون adsl این هستش که هر سرعتی بگیری تقسیم بر 8 میشه سرعت دانلود حالا بعضی سرویس ها مثل بوق یا بوق ( تبلیغ نشه ) سرعت بالاتر میدن. اگر اینطور نیست برو دعوا کن. و شرکت اینترنتت رو عوض کن سریعا

madmaster_3d

Well-Known Member
راستی. اگر خطت نویز هم داشته باشه سرعتت میاد پاینن. مثلا من از سر خط adsl ام نویز گیر رو برداشتم سرعتم شد 20کیلو ولی با نویز گیر 220 کیلو هستش.

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
آره درسته. همین امروز این کار رو کردم. دیدم سرعتم خیلی اومد پایین.
راستی اگه یه اسپلیتر (نویز گیر) دیگه طرف تلفن بزنم، نویزش برطرف میشه؟ یعنی دو تا نویزگیر داشته باشم یکیش برای کامپیوتر به مودم و اون یکی برای تلفن که تو هاله؟

mnh40

Well-Known Member
آقا کی گفته یک به هشت هست من از شرکت داتک گرفتم و 1 به 6 هست سرعت دانلودم به 150 بعضی موقع ها هم 220 میرسه توسایت SPEED TEST هم تست گرفتم سرعتم همیشه بالای 700 هست یعنی یه چیزی بیشتر از 512 بعضی شرکت ها خیلی نامردی میکنن درحق مشترکشون .:mad:

جدیدترین ارسال ها

بالا