سرعت خیلی کند وردپرس روچطور باید افزایش داد

bahman22

Member
اول بگم که من اینترنتم پرسرعته وچندین هاست هم عوض کردم ولی تغییری نداشت وردپرس صفحه مدیریتش خیلی کنه مثلا میخوام یه مطلب بنویسم حداقل 1 دقیقه باید صبر کرد تا این مطلب ارسال بشه ایاماژولی پلاگینی چیزی هست این سرعت کند رو افزایش داد

VAHID216

مدیر بازنشسته
در مورد این کندی من قبلا مطلبی توی بلاگم نوشته بودم با این عنوان طراحان ایرانی وردپرس و مشکلات وردپرس فارسی ولی به هر حال مشکل شما راه حلش اینه :
در مواجه با این مشکل همیشه پوسته وردپرس رو به پوسته پیش فرض بر گردونید و دوباره تست کنید اگر باز هم مشکل داشت ، پلاگین هایی رو که نصب کردید تک تک غیر فعال کنید تا احیانا مشکل از اون ها نباشه. مرحله سوم در صورت جواب ندادن مراحل قبل اگر از روتر استفاده می کنید مستقیما به مودم وصل شید و امتحان کنید و اگر تمامی مراحل قبل رو انجام دادید و مشکل حل نشد ISP خودتون رو عوض کنید و تست کنید و مرورگرتون هم عوض کنید.
موفق باشید

bahman22

Member
دوست من همه رو انجام دادم ولی بی فایده بود اینم بگم که منظورمن از کند بودن صفحه اصلی مدیریتی وردپرسه به قالب سایت

VAHID216

مدیر بازنشسته
اگر تمام کارهای بالا رو انجام دادید و باز هم مشکل دارید ، تنها یه کار می مونه ، اینه که شما یه وردپرس جدید روی هاست تون نصب کنید و هیچ پلاگینی و چیزی رو اضافه نکنید ، ببینید باز هم کند هست یا نه. چون که مطمئنا اشکال از وردپرس نیست چونکه هزاران نفر دارند ازش استفاده می کنند.
موفق باشید

bahman22

Member
من جدیدترین نسخه وردپرس یعنی3/2/1رودارم
درضمن من نگفتم صفحه اصلی سایت دیربالا میاد گفتم صفحه مدیریتی سایت جایی که ارسال مطالب تعویض قالب وادمین و... سایت هست اون خیلی کند بارگزاری میشه:paint: یه کم دقت کنید چی نوشتم

آخرین ویرایش:

coder

Member
یه ساب دامین درست کن رووش وردپرس نصب کن ببین سرعت پیج مدیریت تغییر میکنه یا نه

VAHID216

مدیر بازنشسته
درضمن من نگفتم صفحه اصلی سایت دیربالا میاد گفتم صفحه مدیریتی سایت جایی که ارسال مطالب تعویض قالب وادمین و... سایت هست اون خیلی کند بارگزاری میشه
دوست عزیز، برادر من ، خوب من ، کاربر عزیز ، من هم می دونم نگفتید ، ولی خوب مطمئن باشید حتما یه چیز می دونم که گفتم خدمتتون ، اون کاری که دوستمون گفتن هم تاثیر داره، مثلا شما اگر پوسته ای داشته باشید که برای صفحه اول هست و function.php اون معیوب باشه صفحه مدیریت هم بالا نمی یاد . حالا به نظرتون حرفام معنی پیدا کرد دوست من ؟!
در ضمن تست کردید که یه وردپرس دیگه نصب کنید و سرعت اون رو تست کنید؟

bahman22

Member
اره وردپرس3/2 و ورد پرس3/1 روتست کردم تاثیری نداشت در ضمن قالب پیش فرض رو هم گذاشتم تاثیری نداشت همه پلاگینها رو پاک کردم تاثیری نداشت هاستمو عوض کردم تاثیری نداشت اینترنتمو از256 به 512 ارتقاع دادم باز هم کند بود دیگه چی بگم راه حل بدید به من ممنون

coder

Member
خب حالا نوبت مرورگرته اگه کروم استفاده میکنی اپرا نصب کن اگه رو کرومی برو فایر (متیو) فاکس، اینترنت اکسپلورر هم امتحان کن ممکن به علت غیر استاندارد بودن بکار بیاد برای تست

soheil_1376

Member
به نام خدا
آقای بهمن 22 من فکر میکنم مشکل از اینترنت یا ویندوز شماست امکان داره نرم افزار ای خودش رو آپلود و سرعتت بیاره پایین
اما در قبال پیج لود یعنی صفحه تون دیر باز میشه از مرورگر اپرا آخرین نسخه اش رو استفاده کنید
یا امکان داره شما از هاست های رایگان استفاده می کنید که اینجور هاست ها اصلا سازگاری با وردپرس ندارند
البته وردپرس فارسی کمی زیاد از منابع سرور استفاده می کنه برای همین هاست رایگان جواب نمی دن
می خوای من بهت 20 مگ با پهنای باند نامحدود رو 10 روزه بابت تست بهت میدم اونجا رو سرور من تست کن اگه مشکلت حل شد که مشکل از هاستت
قصد تبلیغ نداشتم اگر تبلیغی شد مارا ببخشید

bahman22

Member
دوست من من هاستم پولی هست وسرورهای هم توالمان هستن درضمن اونها رو هم چک کردم همه سالم وهیچ نرم افزاری هم به روز نمیشه مرورگر رو هم عوض کردم بازم صفحه مدیریت برای ارسال یه مطلب بین1دقیقه باید صبر کنم تا مطلب ارسال بشه

soheil_1376

Member
هاست رو از کجا خرید؟

لینک بزارید

حالا برای تست تو یه دامنه بزار رو من اگه مشکل حل شد از هاست اگه حل نشد مشکل از شما یا نسخه وردپرستون
-----------------------
تست می خوای به ایمیل زیر ایمیل بده تا تست بهت بدم
[email protected]

bahman22

Member
من درنهایت به این نتیجه رسیدم که هیچ راهی وجود نداره چون مشکل از هسته وردپرسه پس باید بااین سرعت کند بسوزی وبسازیم

soheil_1376

Member
شما رو سرور من تست کردی؟

که اینو میگی؟

شما تست کن پول که نمیخوای بدی مردحساب

bahman22

Member
روسرور شما چطور تست کنم شما خوب اسم سرورتو لاقعل بده شما فقط میگی تست کن ولینکی هم از سرور نمیدی بده تا اخرین راه باقی مانده رو هم تست کنم ممنون

soheil_1376

Member
خوب دامنه رو بده تا هاست روش فعال بشه

بعد دی ان اس های زیر روش ست کن
ns1.professionalweb.ir
ns2.professionalweb.ir

بعد 400 مگ بهت هاست با پهنای باند نا محدود و سایرامکانات نامحدود بهتون می دهم
ایمیل شخصیت رو برام pm بده تا برات اطلاعات اکانت تست رو بهت بدم
مدت ده روز کافی دیگه درسته؟

جدیدترین ارسال ها

بالا