سرعت اينترنت خود را به طور قطعي بالا ببريد.!

افزايش واقعي سرعت اينترنت
اين کارو حتما بکنيد تا سرعت اينترنتتون تا ده برابر افزايش پيدا کنه . اين کار باعث ميشه هر صفحه ای برای دومين بار يا بعد از اون که ميخواد باز شه به سرعت هر چه تمام باز بشه.
توجه: اگر مراحل رو انجام داديد و در ابتدا تغييری احساس نکرديد اون رو پاک نکنيد چون تو جايی که شما فکرش رو نميکنيد به کمکتون مياد بدون اينکه شما بفهميد.
ابتدا به Start برید و تو Run تایپ کنید Regedit و Enter بزنید.
حال به دنبال این عبارت بگردید:
[HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionInternet Settings]
سپس در سمت راست پنجره به دنبال این عبارات بگردید:
1: MaxConnectionsPerServer
2: MaxConnectionPerl_OServer
ممکنه این دو عبارت رو مثل من نداشته باشید پس روی صفحه سمت راست ، کليک راست كنيد و از قسمت [New]، روی [DWORD] كليك كنيد.
سپس عبارت شماره 1 را بنويسيد . برای عبارت شماره 2 هم همین مراحل را انجام بدید. حالا روی عبارتهای ساخته شده دو بار کليک کنيد و در قسمت [Value data] برای گزينه اول عدد 8 و برای گزينه دوم حرف a را وارد کنيد و سيستم را Restart کنيد.
توجه: در هنگام نوشتن به حروف بزرگ دقت كنيد. يا میتونید از چیزی که من نوشتم کپی و تو رجیستری Paste کنید.

massood

Member
سوال

دوست عزيز دستتون درد نكنه
درمورد ترفند رجيستري براي افزايش سرعت در عبارت دوم
MaxConnectionper1_0Serverصحيخ است ياMaxConnectioperl_OSErver
منظورم ال و او يا 1و0

ممنونم از راهنمايي تون

Re: سوال

massood گفت:
دوست عزيز دستتون درد نكنه
درمورد ترفند رجيستري براي افزايش سرعت در عبارت دوم
MaxConnectionper1_0Serverصحيخ است ياMaxConnectioperl_OSErver
منظورم ال و او يا 1و0

ممنونم از راهنمايي تون

خواهش ميكنم عزيزم

ضايست كدوم درسته كه...
گزينه اول:---->MaxConnectionsPerServer

گزينه دوم----->MaxConnectionPerl_OServer

MaxConnectionPerl_OServer اين درسته در گزينه دوم.! اونL و دومي هم O نه صفر

wish

Member
دوست عزيز سلام
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
فكر كنم خيلي خوب باشه كه وقتي از كپي و پست استفاده ميكني منبع رو هم معرفي كني يا حد اقل يه تشكر خشك وخالي
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
اين هم لينك صحفه مورد نظر
http://www.ayapirkids.com/archive/regedit/reg/4.htm

البته با اجازهْ مدير انجمن و تبريك به خاطر افتتاح اين انجمن
قربان شما

wish گفت:
دوست عزيز سلام
فكر كنم خيلي خوب باشه كه وقتي از كپي و پست استفاده ميكني منبع رو هم معرفي كني يا حد اقل يه تشكر خشك وخالي
اين هم لينك صحفه مورد نظر
http://www.ayapirkids.com/archive/regedit/reg/4.htm

البته با اجازهْ مدير انجمن و تبريك به خاطر افتتاح اين انجمن
قربان شما

اول-------->عزيزم اين آموزشها الان ديگه همه جا هست..كافيه فقط يك سرچ بزني تا بفهمي من چي ميگم.

دوم..ببين عزيز به كي قسم بخورم باورت بشه من اين آموزشهارو حدود يك ساله پيش از يك سايتي برداشتم ديگه يادم نيست كه شما بودي يادت ميموند يا نه...به خدا يادم نيست از كجا برداشتم وگرنه ما اينجور آدمي نيستم عزيزم...ميتوني از بچه ها بپرسي عزيز...اگر يادم بود حتما مينوشتم از كجا برداشتم...همين.

جدیدترین ارسال ها

بالا