[سوال] سرعت افتضاح ssd ، مشکلش چیه؟؟؟

Saeed2vfx

Member
سلام.

حدوداً یک هفته هستش که یک عدد SSD KINGMAX SMP35 Clinet 2.5" SATA3 از نوع 60gig برای لپتاپم خریدم و انتظار داشتم سرعت (Read / Write) سیستم حداقل 4 برابر بشه ولی اصلاً افزایش سرعت بخصوصی رو احساس نمیکنم !!
با یکسری نرم افزار تست سرعت هم سرعتشو تست کردم و نتیجه در مقایسه با تست هایی که روی اینترنت هست، افتضاحه !!!!!!

میخواستم دوستان راهنمایی کنند آیا مشکل بصورت نرم افزاری قابل حله یا باید بفرستم گارانتی؟؟؟؟؟؟

مشخصات سیستم اینه :

پردازنده: Intel 2630QM 2.0 GHZ Core i7 2.93 GHz - Cache 6 MB - BUS 1333 MHz
حافظه: 8 GB DDR3
هارد دیسک: 640 GB 7200 RPM
کارت گرافیک: Nvidia GeForce GT540M 2048 MB UpTo 4096 MB
امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI
سایر مشخصات: باتری 9 سلولی - Microsoft Windows 7

اینم تست سرعت هارد :

cf0304d099ba.jpg

البته این رو هم بگم که تمام درایورها نصب شده و با برنامه Driver Genus بروز رسانی شده ، با اینحال ویندوز نمره افتحاضه 5.9 رو به سیستمم میده !!!!! (هم ویندوز 7 و هم 8)

:cry:

پیوست ها

• e0c1616bbc82.jpg
    e0c1616bbc82.jpg
    93.7 کیلوبایت · بازدیدها: 6

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام
به نظر من اولین کاری که باید بکنی این هاردو روی یه کامپیوتر میزی نصب کنی و اگر بازم تست ها بد بود اونوقت فریم ورک هاردو آپدیت کن
اگر بازم نشد بفرست گارانتی
ولی حدس میزنم مشکل از اتصال ساتا3 لپ تاپ هست

من خودم ssd 60 گیگ adata دارم از ریدش راضیم ولی رایت نه چون برای 60 گیگ سرعت رایت همون هست up to 80 mb و ریدم هم 450 mb هست که رو کارتونش 550 مگ رو نوشته

Saeed2vfx

Member
سلام
به نظر من اولین کاری که باید بکنی این هاردو روی یه کامپیوتر میزی نصب کنی و اگر بازم تست ها بد بود اونوقت فریم ورک هاردو آپدیت کن
اگر بازم نشد بفرست گارانتی
ولی حدس میزنم مشکل از اتصال ساتا3 لپ تاپ هست

من خودم ssd 60 گیگ adata دارم از ریدش راضیم ولی رایت نه چون برای 60 گیگ سرعت رایت همون هست up to 80 mb و ریدم هم 450 mb هست که رو کارتونش 550 مگ رو نوشته

مرسی مهران عزیز.

والا من سیستم رو میزی ندارم که sata 3 ساپورت کنه.

و شرکت سازنده این ssd هیچ فریموری روی سایتش ارائه نکرده !!

در مورد گارانتی هم برام خیلی سخته بخوام ssd رو از روی لپتاپ باز کنم، با مکافات بازش کردم !!!

به نظرت این سرعتی که توی تست بهم نشون داده ، سرعت معقولی هست؟ (به نسبت سرعت ssd خودت)

Mehran coyote

Well-Known Member
باید یه کسی رو جور کنی دیگه بالاخره برای عیب یابی باید بازش کنی من خودم لپتاپمو 3 بار تاحالا لختش کردم :د
نه به نظر من غیر معمولی هست
یه چکی بکن ببین لپتاپت ساتا 3 ساپورت میکنه ؟؟؟

Saeed2vfx

Member
باید یه کسی رو جور کنی دیگه بالاخره برای عیب یابی باید بازش کنی من خودم لپتاپمو 3 بار تاحالا لختش کردم :د
نه به نظر من غیر معمولی هست
یه چکی بکن ببین لپتاپت ساتا 3 ساپورت میکنه ؟؟؟

آره Sata III ساپورت میکنه.
حتی یدونه پرت Sata III کنار یکی از USB ها داره.
به نظرت به پرت خارجیه وصلش کنم بهتر نیست؟

جدیدترین ارسال ها

بالا