پشتیبانی سرباز بختیاری

Jackbil

Well-Known Member
سلام به همگی!
این کاراکتر رو در زمان 4 ساعت ساختم:paint:
تقریبا زمان رندر اینکار به اندازه ی ساخت اون طول کشید :-?(حدودا سه ساعت)
به هرحال ظاهر و باطن, دوست دارم نظرتون رو بدونم
امیدوارم خوشتون بیاد

آموزش ساخت این کاراکتر رو می تونید از لینک زیر ببینید:
http://forum.majidonline.com/showthread.php?p=1220359#post1220359

Bakhtiari.png

آموزش ساخت این کاراکتر رو می تونید از لینک زیر ببینید:
http://forum.majidonline.com/showthread.php?p=1220359#post1220359

پیوست ها

• Bakhtiari.png
    Bakhtiari.png
    549 کیلوبایت · بازدیدها: 11
آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
کاره قشنگی شده ولی ای کاش به نظر های بچه ها گوش می کردی. اون دفعه بهت گفتم انگشت های کاراکتر هایی که میزنی 4 ضلعی هستش. یک چندتا segment بده گردشون بکن.
دوم اینکه چشماش و تکسچرش و مخصوصا چشم چپ کاراکترت درست نیست.
ولی حالت کارتونی جالبی داره و فن انیمیشن هستش.
دستاش نسبت به هیکلش یکمی بزرگ و بلنده
موها و کلاهش هم یکمی جای کار داره
ولی در کل باحاله و مهم پشت کارت هستش که من عاشقشم

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام خسته نباشی
ص فحه اول گالری رو که انحصاری کردی :green:

کاراکتر ها تو دیدم همشون قشنگن
ولی توی بیشترشون یه سری ایرادهای تکراری بود با اینکه بچه ها گفتن بازم تو کارهای جدیدت اون ایرادها دیده می شن
این معلومه که شما این کاراکترها رو قبلا زدی حالا بدون اینکه رفع اشکال کنی دونه دونه یا تند تند داری آپ می کنی

کارهاتون خیلی عالین اگر زاویه چشمها را درست کنی و این انگشهای مستطیلی شکل رو به حالت عادی در بیاری اثر هاتون ارزش بیشتری پیدا می کنن

خسته نباشی :rose:

Jackbil

Well-Known Member
ممنون از نظراتتون
کاره قشنگی شده ولی ای کاش به نظر های بچه ها گوش می کردی. اون دفعه بهت گفتم انگشت های کاراکتر هایی که میزنی 4 ضلعی هستش. یک چندتا segment بده گردشون بکن.
دوم اینکه چشماش و تکسچرش و مخصوصا چشم چپ کاراکترت درست نیست.
ولی حالت کارتونی جالبی داره و فن انیمیشن هستش.
دستاش نسبت به هیکلش یکمی بزرگ و بلنده
موها و کلاهش هم یکمی جای کار داره
ولی در کل باحاله و مهم پشت کارت هستش که من عاشقشم
ممنون madmaster
کاملا درسته ولی من سعی دارم در حالت دستها به دستهای کاراکتر پیرمرد توی انیمیشن up نزدیک بشم و هر موقع که وقت پیش بیاد تمرین می کنم
:rose:

سلام خسته نباشی
ص فحه اول گالری رو که انحصاری کردی

کاراکتر ها تو دیدم همشون قشنگن
ولی توی بیشترشون یه سری ایرادهای تکراری بود با اینکه بچه ها گفتن بازم تو کارهای جدیدت اون ایرادها دیده می شن
این معلومه که شما این کاراکترها رو قبلا زدی حالا بدون اینکه رفع اشکال کنی دونه دونه یا تند تند داری آپ می کنی

کارهاتون خیلی عالین اگر زاویه چشمها را درست کنی و این انگشهای مستطیلی شکل رو به حالت عادی در بیاری اثر هاتون ارزش بیشتری پیدا می کنن

خسته نباشی
ممنون و خسته نباشید خدمت شما:rose:

نه اینطور نیست
من همیشه کار هام رو توی فروم پی سی ورلد می ذاشتم ولی دیگه اونجا از رونق افتاد
فقط دو سه پست اول کار های قبلی من هستند و گرنه بقیه کار ها جدیدند.

پیوست ها

• Bakhtiari_Blender.jpg
    Bakhtiari_Blender.jpg
    42.8 کیلوبایت · بازدیدها: 23

sallarmelli

Active Member
معذرت می خوام
ولی
این کاراکتر فقط لباس و کلاه بختیاری ها رو یدک می کشه و گرنه بختیاری ها آدم های با صفاتری هستن حداقل اون جیزی که توی تلویزیون من دیدم ولی از نزدیک برخورد نداشتم.

Jackbil

Well-Known Member
معذرت می خوام
ولی
این کاراکتر فقط لباس و کلاه بختیاری ها رو یدک می کشه و گرنه بختیاری ها آدم های با صفاتری هستن حداقل اون جیزی که توی تلویزیون من دیدم ولی از نزدیک برخورد نداشتم.
خواهش می کنم
این کاراکتر سرباز هست و به نظرم باید جدی باشه:paint:

آخرین ویرایش:

<<SAJJAD>>

Well-Known Member
خوب شده ولی فکر میکنم چون دستاش اینقدر گنده شدن میطلبید بالا تنه اش هم بزرگ تر میشد تا قوی تر هم به نظر برسه.

ALI_TAKHTI

Active Member
معذرت می خوام
ولی

مگه شما جز از روی لباس و کلاه میتونی تشخیص بدی یه کاراکتر انیمیت شده بختیاریه یا ترک یا.....(تازه خوبه از نزدیک برخورد نداشتی)
بعضی از پستها واقعا بی ربط هستند.
کارتون عالیه.موفق باشید دوست عزیز.

behrang2

Member
کارتون خیلی خوبه
کاراکتر معروفه max and milton هم دستاش همینطوره و خیلیم حرفه ایه :د منظورم مستطیلی بودنشه
من خودم تو این سبکت اشکالی نمیبینم:د
خیلی خوبه:د

sallarmelli

Active Member
مگه شما جز از روی لباس و کلاه میتونی تشخیص بدی یه کاراکتر انیمیت شده بختیاریه یا ترک یا.....

خوبه خدا به آدم چهره هم داده.حلا اکه توی انیمیشن هم باشه گویش و زبان هم هست نوع رفتار هم می تونه بیان کنه................علی آقا....مثال هم می خوایی یا همینا کافیه دوست من:rose:
در ضمن اگه مدیرا ببیند پستی بی ربط با احترام اون رو پاک می کنند تازه پست های با ربط رو پاک پاک می کنند چه برسه بی ربط ها رو.:lol:راستی پست های کی بی ربطن.:lol:
شما از کی مدیر شدی؟:rose:

koorosh_kh

باحالترین کاربر
سلام
خسته نباشی خیلی خوب شده
ساخت کاراکتر فان اونم لوپالی کار ساده ای نیست و خیلی خوب در آوردید
من از همه دوستان خواهش میکنم که ایرادهای عجیب نگیرید و محیط دوستانه باشه تا گالری همیشه فعال بمونه اینکه کاراکتر صفا نداره یه ایرادیه که واقعا طرف میمونه که باید چی کار میکرده
فقط یه نکته به ذهنم میرسه که اگر کف دست از مچ جدا باشه یعنی قابل تشخیص تر باشه توی انیمیت جلوه بهتری داره الان یه مقدار یه تیکه به نظر میاد البته همینش هم کاملا صلیقه ایه.
ریگ هم شده؟
در ضمن یه توضیح در رابطه با نرم افزار بدید.
موفق باشی:rose:

sallarmelli

Active Member
من یه مطلبی نوشتم نویسنده هم جواب داد حال همه به جای اینکه به کار اصلی بیردازن ننوشته من رو نقد می کنند این یعنی حاشیه

max vray

کاربر VIP
خیلی زیبا شده و من لذت بردم.اتفاقا بد نیست اینو بگم که دوستان بدونند یکی که بختیاری بوده این کارکتر تو سایت cgart دیده و خوشش اومده و واسه مسعود جان این گفته :بابا ای ول تند تند داری کاری می زنی . این همشهری منه!
جدی بودن ربطی به بی صفایی نداره و واقعا کار بسیار زیباست و اکثر مردم حاشیه مرزی چهره هایی جدی دارند و اصلیت خود بنده هم مریانجی هست و به همین علت با این چهره ها اشنا هستم.
مدیرا هم که همه سرشون شلوغه بیایم کمی با ملاطفت رو کارای هم پیغام بگذاریم وگرنه یکی هم میاد کار مارو تخریب میکنه و گالری نابود میشه کلا.
مسعود جان موفق باشی:rose:

Jackbil

Well-Known Member
تشکر از همه ی دوستان از اینکه با نظراتشون من رو راهنمایی و تشویق کردند:rose:
خوب شده ولی فکر میکنم چون دستاش اینقدر گنده شدن میطلبید بالا تنه اش هم بزرگ تر میشد تا قوی تر هم به نظر برسه.
ممنون سجاد:rose:
حتما در کار بعدی بیشتر دقت خواهم کرد

مگه شما جز از روی لباس و کلاه میتونی تشخیص بدی یه کاراکتر انیمیت شده بختیاریه یا ترک یا.....(تازه خوبه از نزدیک برخورد نداشتی)
کارتون عالیه.موفق باشید دوست عزیز.
تشکر علی:rose:
امیدوارم تو هم موفق باشی
اتفاقا سالار به نکته ی خیلی مهمی اشاره کرد که از اون خیلی مچکرم

خوبه خدا به آدم چهره هم داده.حلا اکه توی انیمیشن هم باشه گویش و زبان هم هست نوع رفتار هم می تونه بیان کنه................علی آقا....مثال هم می خوایی یا همینا کافیه دوست من
در ضمن اگه مدیرا ببیند پستی بی ربط با احترام اون رو پاک می کنند تازه پست های با ربط رو پاک پاک می کنند چه برسه بی ربط ها رو.راستی پست های کی بی ربطن.
شما از کی مدیر شدی؟
:shock::sad:

سلام
خسته نباشی خیلی خوب شده
ساخت کاراکتر فان اونم لوپالی کار ساده ای نیست و خیلی خوب در آوردید
من از همه دوستان خواهش میکنم که ایرادهای عجیب نگیرید و محیط دوستانه باشه تا گالری همیشه فعال بمونه اینکه کاراکتر صفا نداره یه ایرادیه که واقعا طرف میمونه که باید چی کار میکرده
فقط یه نکته به ذهنم میرسه که اگر کف دست از مچ جدا باشه یعنی قابل تشخیص تر باشه توی انیمیت جلوه بهتری داره الان یه مقدار یه تیکه به نظر میاد البته همینش هم کاملا صلیقه ایه.
ریگ هم شده؟
در ضمن یه توضیح در رابطه با نرم افزار بدید.
موفق باشی
ممنون کوروش:rose:
هنوز ریگ نشده و نرم افزار استفاده شده هم بلندر با افزونه cycles بوده

من یه مطلبی نوشتم نویسنده هم جواب داد حال همه به جای اینکه به کار اصلی بیردازن ننوشته من رو نقد می کنند این یعنی حاشیه
کاملا درسته:there:

خیلی زیبا شده و من لذت بردم.اتفاقا بد نیست اینو بگم که دوستان بدونند یکی که بختیاری بوده این کارکتر تو سایت cgart دیده و خوشش اومده و واسه مسعود جان این گفته :بابا ای ول تند تند داری کاری می زنی . این همشهری منه!
جدی بودن ربطی به بی صفایی نداره و واقعا کار بسیار زیباست و اکثر مردم حاشیه مرزی چهره هایی جدی دارند و اصلیت خود بنده هم مریانجی هست و به همین علت با این چهره ها اشنا هستم.
مدیرا هم که همه سرشون شلوغه بیایم کمی با ملاطفت رو کارای هم پیغام بگذاریم وگرنه یکی هم میاد کار مارو تخریب میکنه و گالری نابود میشه کلا.
مسعود جان موفق باشی
ممنون max vray:rose:
من دوست نداشتم که چهره ی یک آدم عبوس و عصبانی رو درست کنم
بیشتر می خواستم چهره ی یک شخصیت جدی رو به تصویر بکشم که فکر کنم موفق نشدم
اتفاقا خود من هم بختیاری هستم
امیدوارم که شما هم موفق باشید

مکس این نوشتت رو ترجمه کن. من هیچی ازش نفهمیدم. کی بود چی بود من نبودم
میشه دقیقا بگی کدوم نوشته تا اصلاحش کنم؟

آخرین ویرایش:

ssevil

Well-Known Member
سلوم
اول اینکه این برای بار 10000 ام کسانی که از کارا نقد می کنند بی زحمت تو کارای خودشون هم
نشون بدند وقتی کارا رو اینقدر خوب نقد می کنند کارای عالیه خودشون کو؟ کجاست؟

من فقط به عنوان کسی که داره موفقیت عالیه یه پسر 15 ساله رو می بینه می گم
هیچ چی جز اینکه بگم بی نهایت کارات عالیه و غیر اینکه بابت ای همه استعداد تشویقش کنم:rose:
حرف فنی راجع به کاری که توش سر رشته ندارم نمی زنم و می زارم به عهده ی دوستانم مثل کوروش که نقدش فنی ای

موفق باشی:rose:
همیشه برای تلاشت تشویقت می کنم افرییییییین :rose:

agira3d

کاربر VIP
سلام
جالب شده.به هر 2 تا دستش دستبند میزدی بهتر میشد.
اینجوری اون نکته ای که کوروش جان گفت حل میشه.
موفق باشی.

poriaabaci

Member
به شخصه عاشق کاراکترم و این که لین نوع کار کاملا صلیقه ای ااا ولی من خعلی کار زیباتو دوست دارم ....نکاتی که به نظرم میرسه ااول...اول.... بگم آورین که دنبال سبک تو کارات میگردی.آپ رفرنس خوبی ا ...خیلی دوست داشتنی ا.........خوب ببین هیچ هیچ هیچ کاری رو بی متریال یا با متریال خام ول نکن حیییییییییییف خووو ببین لباس چه خوب شده؟؟؟؟حس کارت خوبه روح داره ولی واسه کاراکتر رندر استودیو رو بریز دورررررررررررررررررررررررررر.........مرد بزرگ این بختیا ریت رو ببر تو یهع محیط مثل یه دشت ببین چه کاری میشههههههه!!!!!!!!!!!1تو ایتفاده از رنگ و فیلتر محتات باش رنگ و نور کارت بالانس نبود شاید این هم بد نباشهههههه

پیوست ها

• IMAGE_013.jpg
    IMAGE_013.jpg
    744.7 کیلوبایت · بازدیدها: 10

Jackbil

Well-Known Member
با تشکر فراوان از دوستان:rose:
سلوم
اول اینکه این برای بار 10000 ام کسانی که از کارا نقد می کنند بی زحمت تو کارای خودشون هم
نشون بدند وقتی کارا رو اینقدر خوب نقد می کنند کارای عالیه خودشون کو؟ کجاست؟

من فقط به عنوان کسی که داره موفقیت عالیه یه پسر 15 ساله رو می بینه می گم
هیچ چی جز اینکه بگم بی نهایت کارات عالیه و غیر اینکه بابت ای همه استعداد تشویقش کنم
حرف فنی راجع به کاری که توش سر رشته ندارم نمی زنم و می زارم به عهده ی دوستانم مثل کوروش که نقدش فنی ای

موفق باشی
همیشه برای تلاشت تشویقت می کنم افرییییییین
ssevil:rose:
خیلی ممنون و تشکر از لطفی که به من دارید
امیدوارم موفق باشید

سلام
جالب شده.به هر 2 تا دستش دستبند میزدی بهتر میشد.
اینجوری اون نکته ای که کوروش جان گفت حل میشه.
موفق باشی.
ممنونagira3d
بابت اینکه به دو دستش دستبند بزنم یه جورایی تکراری و میرور می شه برای اینکه میرور نباشه فقط برای یک دست اون دستبند گذاشتم
موفق باشید

به شخصه عاشق کاراکترم و این که لین نوع کار کاملا صلیقه ای ااا ولی من خعلی کار زیباتو دوست دارم ....نکاتی که به نظرم میرسه ااول...اول.... بگم آورین که دنبال سبک تو کارات میگردی.آپ رفرنس خوبی ا ...خیلی دوست داشتنی ا.........خوب ببین هیچ هیچ هیچ کاری رو بی متریال یا با متریال خام ول نکن حیییییییییییف خووو ببین لباس چه خوب شده؟؟؟؟حس کارت خوبه روح داره ولی واسه کاراکتر رندر استودیو رو بریز دوررررررررررررررررررررررر ررر.........مرد بزرگ این بختیا ریت رو ببر تو یهع محیط مثل یه دشت ببین چه کاری میشههههههه!!!!!!!!!!!1تو ایتفاده از رنگ و فیلتر محتات باش رنگ و نور کارت بالانس نبود شاید این هم بد نباشهههههه
تشکر poriaabaci
خیلی کاری که گذاشتید بهتر شده
آره به نظرم تکسچر گذاشتن کار بهتری ولی یکمی زمان بره هم اینکه باید اول آنرپ بشه و بعد تکسچر سازی.:wink:
حتما دفعه بعد روی تکسچر و رنگبندی بیشتر دقت خواهم کرد
موفق باشید

ایول خیلی بامزه شده دمت گرم
ممنون امین:rose:

با تشکر از همه ی دوستانی که برای ادامه کار راهنمایی و تشویق می کنند:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا