سخت افزار : چه مدل" پاور" بخرم ؟

ArTaBaZ

Well-Known Member
با سلام خدمت دوستان عزیز
از اساتید یک سوال دارم
من قطعات سیستمم رو میزارم و اگه میشه بگید من از پاور های Green چه مدلی بخرم و قیمت آن چقدره ؟
Main : Giga P43-ud3l
Cpu : Intel 7400 core 2duo
Ram : 4G DDR II 1000
HDD : 500 Maxtor sata
Graphic : Geforce 9500 Giga
Writer : DVD Rw Samsoung
===
(من سیستمم یک مدت خیلی داغون شده و فکر میکنم از پاور باشه " ریستارت ، لاگ آف ، خاموش نمیکنه - Writer ام دیگه dvd رو نمی خونه مگه این که شانسی -و دیگر مشکلات ... " بخاطر همین فکر کردم مشکل از پاور هست کا باعث شده سخت افزار هام اینطوری بشه)
لطفا اساتید سریعا کمک کنند.

با تشکر:rose:

H00ti

Active Member
سلام
به نظرم شما اول مطمئن شو اشکال از پاور هست بعدا یرو دنبال اون.هرچندشواهد نشون میده اشکال از پاوره
برای اطمینان برو یه پاور سالم رو نصب کن ببین مشکل حل میشه یا نه

ArTaBaZ

Well-Known Member
سلام
به نظرم شما اول مطمئن شو اشکال از پاور هست بعدا یرو دنبال اون.هرچندشواهد نشون میده اشکال از پاوره
برای اطمینان برو یه پاور سالم رو نصب کن ببین مشکل حل میشه یا نه

یک پاور نصب کردم دقیق مثل پاور خودم ، زیاد تغییری مشاهده نکردم به غیر از اینکه مشکل ریستارت حل شد :shock:
ولی فکر میکنم یک پاور بالاتر و بهتر بتونه مشکلم رو حل کنه ولی دقیق نمی دونم :-?
ممنون میشم اگه دیگر استادان هم کمک کنن :rose:

H00ti

Active Member
پس اگه مطمئنی که اشکال از پاور هست برو یه Green 430a eu به قیمت حدود 50 بگیر

tarash

New Member
دوست عزیز پاور یکی از حساس ترین قطعات تشکیل دهنده یک سیتم به حساب میاد که خیلی خا این موضوع را در نظر نمیگیرن منبع تغذیه را بر اساس توان کارت گرافیک انتخاب میکنند گیرین 380 هم جواب سیستم شما را میده برای حاشیه امنی هم برای سیستمت در نظر بگیری منظورم اگر در اینده احیانا خاستی هارد یا درایور نوری به سیستم اضافه کنید از نظر توان مصرفی کم نیارید مدل 420 هم خوبه ضمنا فرق پاور های ارزون قیمت متفرقه با پاور های معروف مثل گیرین یا کولرمستر فقط در کیفیت قطعات مرغوب ساخته شده درون انهاست که مهمترین فاکتور محسوب میشه
موقف باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا